Çatlatma iğnesi

Geçen ay
Idrara da kandan geçmiyo mu? Kanda yoksa idrara nasil geçiyoki acaba. Yani 2li 3lu rakam olsa neysede sifirli bir deger nasil idrar testini o kadar belli eder. Bobreklerimde uzun sure mi kaliyo ne
Gerçekten normalde ilk kana sonra idrara geçiyor betahcg sen adet olana kadar bekle bakalım

Daha belirgindi hatta ben hamileyim diye sevinmiştim sonra 14 gün sabah 3 tane test yapmıştım 3 de negatifti sonra 3 gün sonra adet olmuştum
Ya kan verseydin keşke. Bakardik kan negatifleşiyomu. Benim 15ci gun artik bugun. Artik neden niye demenin anlami yok zaten. Gorunen köy klavuz istemez. Hayirlisi

Ya kan verseydin keşke. Bakardik kan negatifleşiyomu. Benim 15ci gun artik bugun. Artik neden niye demenin anlami yok zaten. Gorunen köy klavuz istemez. Hayirlisi
İzindeydim Eylül ayında canım İstanbul'a dönmeme 3 gün kalmıştı o zaman yaptırırım diyordum İstanbul'a döndüm eve geldim bir bakmışım adet olmuşum

Kızlar ben bu akşam kan vermeye karar verdim adetime 2 gün kaldı varsa çıkar zaten böyle beklemek çok stresli oluyor

kızlar bugün iğnenin 6. günü ovulasyon testi yapsam çatladığı anlaşılır mı iğneden sonra 2 gün yaptım hep pozitifti pik yaptı acaba çatlamadımı diye satın aldığım kadına sordum iğnenin etkisiyle böyle çıkar dedi sizce doğru mu?

Idrara da kandan geçmiyo mu? Kanda yoksa idrara nasil geçiyoki acaba. Yani 2li 3lu rakam olsa neysede sifirli bir deger nasil idrar testini o kadar belli eder. Bobreklerimde uzun sure mi kaliyo ne
Ya bilmiyorum ki biranda yükseltiyo ya hamilelik hormonu gibi düşünmemek lazım direk idrarda görebiliyoruz sonuçta geçen ay benim de öyle oldu çünkü 1.80 di kan testim ama silik çizgi vardı ondan acaba mı dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…