Çatlatma iğnesi

Bugun 7. Gün igneyi sayarsak 8 ve hala gögüslerim cok agriyor. Adetime de cok var
Canım normal hepsi iğneden kaynaklı benim geçmişti şimdi tekrar tavan yaptı koltuk altlarına vuruyor resmen mavi mavi damarlar çıkmış dün baktimda böyle keskin bıçak gibi ağrılar giriyor

Canım normal hepsi iğneden kaynaklı benim geçmişti şimdi tekrar tavan yaptı koltuk altlarına vuruyor resmen mavi mavi damarlar çıkmış dün baktimda böyle keskin bıçak gibi ağrılar giriyor
Adetime 10 gün var yani bu belirti icin erken. Ayrica igneden olsa 7 gun sonra mi cikar ortaya bu belirti normalde azalip bitmesi lazim degilmiydi

Canım bence senin sonucun 20 ve üzeri olabilir
InsaAllah tatlim ya. Bir marka yalniş verse neyse de kaç gundur sizin de kafanizi şişiriyorum. Farkli marka testleri yapiyorum. Hepsinde çikiyor. Idrarimda ne varki testi koyulaşdiracak acaba. Demin kadinlar kulubunu biraz araşdirdim testleri kopkoyi cikan birinin sonucu 2.4 çikmiş. Düşün. Ordaki kizlar zorladi git yeniden ver diye. O zaman da 10.000 çikdi. Artik bugun test yapmiycam. Eşim test yorumlamaya benden daha hevesli. O isterse yaparim. Yarin da ilk idrarla çikarsa başka yerde vericem kan. Ilk gebeligimde de bu hastane beni korkutmuşdu. Şimdi de boyle. Belki de yoktur ama en azindan iki hastane yalniş sonuç vermez. Yarin ne çikarsa boyun eymek zorunda kalicam

InsaAllah tatlim ya. Bir marka yalniş verse neyse de kaç gundur sizin de kafanizi şişiriyorum. Farkli marka testleri yapiyorum. Hepsinde çikiyor. Idrarimda ne varki testi koyulaşdiracak acaba. Demin kadinlar kulubunu biraz araşdirdim testleri kopkoyi cikan birinin sonucu 2.4 çikmiş. Düşün. Ordaki kizlar zorladi git yeniden ver diye. O zaman da 10.000 çikdi. Artik bugun test yapmiycam. Eşim test yorumlamaya benden daha hevesli. O isterse yaparim. Yarin da ilk idrarla çikarsa başka yerde vericem kan. Ilk gebeligimde de bu hastane beni korkutmuşdu. Şimdi de boyle. Belki de yoktur ama en azindan iki hastane yalniş sonuç vermez. Yarin ne çikarsa boyun eymek zorunda kalicam
Hayırlısı inşallah canım enteresan gerçekten bende şok oldum

Kızlar hepinize merhaba daha önce 8 haftalık bir kürtajım oldu 3 ay sonra tekrar tedaviye başladık klomen ve otrivelle iğne kullandım geçen ay iki yumurtam olmasına rağmen olmadı bu ay tekrardan klomen ve çatlatma iğnesi oldum iki yumurtam vardı yine bugün iğnenin 4.günü benim gibi bu ay iğne olanlar gelin birlikte bekleyelim çatlatma iğnesi etkilerini hissettiklerimizi paylaşalım ve bir sorum var bu konuda bi bilgi edinmedim çatlatma iğnesi içinde hcg hormonu var fakat bu özellikle idrar testinde ilk günden itibaren çok koyu mu çıkar yoksa silik mi bu konuda tecrübesi olanlar paylaşabilir mi bu arada iğne etkisi 15 gün sürüyo bunu biliyorum sadece merak ettiğim bu kadar idrar testinde koyu çıkar mı
İlk defa kullaniyorum süt hormonum yuksek oldugu icin gebe kalamiyorum gecen ay dostonex verdi doktorum sut horminu dusmesi icin
Ve ekim 22 de adet oldum 25 ekimde klomene basladim 5 gun kullandim kasim 2 ve 3 de catlatma ignesi oldum bugun 12. Gun idrar testi yaptigimda erken gebelik testinde hayali bir ikinci cizgi goruyorum
Lakin igneden mi bilemiyorum ve 2 3 gundur adet olacak gibiyim belim ozelliklede kasiklarim cok agriyor

İlk defa kullaniyorum süt hormonum yuksek oldugu icin gebe kalamiyorum gecen ay dostonex verdi doktorum sut horminu dusmesi icin
Ve ekim 22 de adet oldum 25 ekimde klomene basladim 5 gun kullandim kasim 2 ve 3 de catlatma ignesi oldum bugun 12. Gun idrar testi yaptigimda erken gebelik testinde hayali bir ikinci cizgi goruyorum
Lakin igneden mi bilemiyorum ve 2 3 gundur adet olacak gibiyim belim ozelliklede kasiklarim cok agriyor
Neden kan testi yapmiyorsun cok zaman gecmis

Erken gebelik testini 14 günden önce yapmayın test çok hassas olduğu için yanlış sonuç verebilir

Arkadaşlar baska laboratuarda yine verdim bu kez de 0.6. Koskocaman neqativ. Artik idrar testi konusunu kapatiyorum. Bu kadar da yaniltmazki ama

X