Çatlatma iğnesi

Ya bilmiyorum ki biranda yükseltiyo ya hamilelik hormonu gibi düşünmemek lazım direk idrarda görebiliyoruz sonuçta geçen ay benim de öyle oldu çünkü 1.80 di kan testim ama silik çizgi vardı ondan acaba mı dedim
Geçen ay testlerim silikdi şimdikinden çok daha silik hem de sonra oglen yaptim neredeyse negatifleşdi. 13cu gun. 3 testin üçü de negatifleşdi. Çok hayalet gibi çizgi gorunuyordu Gittim kan verdim 2.50 çikti. Yani o degerde bile testim negatifdi şimdikinde boyle. Ama yinede rahatladim galiba. Kaç gundur silik silik. Ne dogru duzgun artma var ne azalma. Test yapmakdan midem bulandi artik. En azindan şimdi sakince adetimi bekliycem

Ya bilmiyorum ki biranda yükseltiyo ya hamilelik hormonu gibi düşünmemek lazım direk idrarda görebiliyoruz sonuçta geçen ay benim de öyle oldu çünkü 1.80 di kan testim ama silik çizgi vardı ondan acaba mı dedim
Biliyorum ama bobrekler kani süzmez mi? Ignenin içindeki hcg kana geçer. Kani da bobrekler süzer. E kanda yoksa bobrek nerden buluyorda o hormonu süzüyor

Kızlar bende test yaptım sonuç böyle ama hamile değilim 0,100 çıkmış betahcg ben bir daha test yapmam direk kan veririm bundan sonra

Eklentiler

• IMG_20211115_200117.jpg
    IMG_20211115_200117.jpg
    61,9 KB · Görüntüleme: 57
  • IMG_20211115_200054.jpg
    IMG_20211115_200054.jpg
    63,6 KB · Görüntüleme: 55
Valla ağlamamak için kendimi zor tutuyorum eşim evde olmasa aglicam valla
canım hemen umutsuzluğa kapılma hamile olma ihtimalin var ben bu sene şubat 22 de regl olmuştum mart 22 geldi olamadım beta verdim negatif çıktı bir hafta bekledim gene olmadım beta verdim negatifçıktı ve on gün daha bekledim söktürücü içecektim son defa kan vereyim öyle kullanırım dedim betam 48500 çıktı 6 haftalık hamile olduğumu öğrendim biraz bekle bakalım

canım hemen umutsuzluğa kapılma hamile olma ihtimalin var ben bu sene şubat 22 de regl olmuştum mart 22 geldi olamadım beta verdim negatif çıktı bir hafta bekledim gene olmadım beta verdim negatifçıktı ve on gün daha bekledim söktürücü içecektim son defa kan vereyim öyle kullanırım dedim betam 48500 çıktı 6 haftalık hamile olduğumu öğrendim biraz bekle bakalım
Ya bilmiyorum geçen ay kimyasal şimdi bu peki idrar testi yapıyor muydun

X