Çatlatma iğnesi ile gebelik

Benim 13. Günüm 9.10. hafif çıkmıştı. Sonra 12 ve 13 de yine yaptım çok hafif yine göründü acaba hala geçmedi mi iğnenin etkisi
12-13.günde gitmiş olabilir aslında iğne etkisi yarın ilk idrarla yeniden yap bence inşallah hamilesindir

Merhaba kızlar daha önce de konuşmuştuk ama hangi sayfa bulamadım buraları anca çözüyorum dün 10. Gündü test yaptım negatife dönmüşüm bugünde yaptım 11. Gün negatif şimdi pazartesi kan vereceğim ama sanırım negatif. Belirti derseniz iğne olduğum 8 gün kasık ağrısı göğüs ucu ağrısı maşallah beni yordu, şuan ise kasık batmalarım bel ağrılarım devam ama azaldı göğüste de biraz kaldı bu regli öncesi ağrıda olabilir sanırım beklemek gerçekten zormuş hep pozitif düşündüm ama o negatif görünce biraz modum düştü Rabbım isteyen herkese nasip etsin takip ediyorum sohbetleri inşallah sizden hayırlı haberler alırım

Kızlar merhaba bende pcosum klomen kullandım, estrofem kullandım ve 4 nisanda çatlatma iğnesi vuruldum bugün öğlen idrar testi yaptım negatif çıktı ama sanırım sabah yapmam daha doğru ve sanırım acele ettim bi kaç gün daha beklemem lazım. Çok heyecanlıyım inşallah sağlıkla bebeğime kavuşurum belirtilerim göğüs ucumda hasassiyet ve mantar oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…