Çatlatma iğnesi ile gebelik

Selam kizlar konuya biraz gec dahil oldum sanirim ama bende gonalf ile yumurtalari buyuttukten sonra 31 martta ilk ovitrelleyi vurdum 4 nisandada 2. Doz ovitrelle vurdum aranizda boyle olan yok sanirim :) dr 14 nisanda kan testine git dedi ama ben 2doz ovitrelle vurdugum icin erken olurmu diye düşünüyorum cunku 2 ay once boyle birsey basima geldi 14. Gun 2 kaset testte cift czgi gordum ve cok sevindim kan testine gittiğimde sonucum cok dusuk cikti baya uzulmustum yine ayni seyi yasamaktan cok korkuyorum bu arada benimde 6 tane yumurtam var ama suan gogus şişkinliği ve agrisindan baska bisi yok oda ignenin etkisidir diye dusunuyorum . Rabbim bu mubarek gun hepimizin yuzunu guldursun inşallah:)

Bu akşam tahlil verdim beta 32 sıkıntılı günler yeni başladı benim için. Çatlatma iğnesinden 18 gün sonra… geç döllenme sanırım. Umarım kimyasalla sonuçlanmaz değer çok düşük
Merhaba bir arkadasimda sonucu sizinkinden daha düşük cikmisti sonradan yukseldi gec dollenme olmus insallah sizinkide oyledir

Benim de carsamba igne oldu bugun cuma yumurtladigimi hissediyorum ve degerlendiriyorum. Goguslerde sislik var hem de nasil. Butun gun yumurtaliklarim agridi resmen bu bile o kadar guzel bir duygu ki. Allah kucagimizi bos birakmasin

Benim de carsamba igne oldu bugun cuma yumurtladigimi hissediyorum ve degerlendiriyorum. Goguslerde sislik var hem de nasil. Butun gun yumurtaliklarim agridi resmen bu bile o kadar guzel bir duygu ki. Allah kucagimizi bos birakmasin
Hep pozitif olmaya devam edin. Buradaki belirtileri de kendinize yormayın. Çünkü herkesin belirtisi kendine özel. Vakti geldiğinde test yapın erken yapmak sizi yıpratır. Gönlünüzü hep ferah tutun. Umarım olumlu sonuç alırsınız

Sen de hersey cok guzel olsunn

Kızlar bana da fameraya başlayacağız dedi doktorum eşinde sıkıntı yoksa dedi. Bende bir problem çıkmadı neden fameraya ihtiyaç duyuluyor gebeliği hızlandırmak için mi ?
Bu arada eşimin sıkıntılı sanırım doktoru ile son kez görüşecek onda sıkıntı çıkarsa nasıl ilerler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…