Çatlatma iğnesi ile gebelik

Bana çatlatma iğnesi yaptilar ama bakalım hayırlısı olsun ama içimde endişe de var inşallah olursa sağlıklı bir süreç olur

İnş tutar. Benim doktorum bana da verdi 3 tane olmasına rağmen. Ama bilgiyi ekledi sadece, çoklu gebelik oluşabileceğinden yasakmış. Benim hiçbir problemim yok, normal de yumurtam da çatlıyor. Ama takip etme adına verdi

Evet kesinlikle doktorunuz da çatlatma iğnesinin etki edeceği zamanı vs hesaplıyor. O yüzden doktorunuzun dediği gün ve saatleri değerlendirin bence.
Bana saat vermedi eşimin sprem kalitesine de baktı ona göre çizelge yazdı sprem sayısı ve aktifliği gayet iyi ilişki gününüz gelince bir kereyle sınırlı tutmayın kendinizi dedi

Herkese merhaba. Sormak istediğim birşey var daha önce hamile kaldım ama kürtaj oldum sonrasında. Şimdide 1 yıldır deniyoruz ama hala olmadı. Yarın doktora gideceğim ve klomen isteyeceğim acaba direk verir mi ? Çünkü daha önce hiç hormon testi falan yaptırmadım acaba ilk onları yaptırıp sonra mı verir birde devlet hastanesine gideceğim ilk deda süreç nasıl olur bilmiyorum 🤷‍♀️ daha önce 2 kere gittim dr a vajinal muayne oldum hafif yumurta tembelliğim olduğunu kilo verirsem daha kolay hamile kalabileceğimi söylemişti dr… ama tabi kilo veremedim pek 😣 biraz uzun oldu hakkınızı helal edin bu süreç halkında bilgisi olan varsa cevap verirse çok sevinirim şimdiden teşekkürler ☺️ hayırlısıyla hepimiz annelik duygusunu tadalım inşallah 🙏🏻

Herkese merhaba. Sormak istediğim birşey var daha önce hamile kaldım ama kürtaj oldum sonrasında. Şimdide 1 yıldır deniyoruz ama hala olmadı. Yarın doktora gideceğim ve klomen isteyeceğim acaba direk verir mi ? Çünkü daha önce hiç hormon testi falan yaptırmadım acaba ilk onları yaptırıp sonra mı verir birde devlet hastanesine gideceğim ilk deda süreç nasıl olur bilmiyorum 🤷‍♀️ daha önce 2 kere gittim dr a vajinal muayne oldum hafif yumurta tembelliğim olduğunu kilo verirsem daha kolay hamile kalabileceğimi söylemişti dr… ama tabi kilo veremedim pek 😣 biraz uzun oldu hakkınızı helal edin bu süreç halkında bilgisi olan varsa cevap verirse çok sevinirim şimdiden teşekkürler ☺️ hayırlısıyla hepimiz annelik duygusunu tadalım inşallah 🙏🏻
1 yıldan sonra tedavi öneriyorlar zaten.. Siz takipli gebelik talep ederseniz muhtemelen uygun gördüğü şekilde yönlendirecektir. Regl gününüzdesinizdir umarım. 3.4. Gün bakılması gerekiyor biliyorsunuzdur

1 yıldan sonra tedavi öneriyorlar zaten.. Siz takipli gebelik talep ederseniz muhtemelen uygun gördüğü şekilde yönlendirecektir. Regl gününüzdesinizdir umarım. 3.4. Gün bakılması gerekiyor biliyorsunuzdur
Evet yarın adeitmin 3. Günü olacak teşekkür ederim

Kızlar aşılama olmadı bugün gün aşırı ilişki önerdi doktorum 15 gün sonra kontrole gel dedi iyi sonuçlar alırız hepimiz inşAllah

Yazdıklarınızı okudum konuya ortadan giriyorum kusura bakmayın, klomen ve çatlatma iğnesi ile ben de hamile kalamadım. Ama sonra aşılama yaptırdım tuttu. Tüp bebekten önce bir kez de aşılama mı deneseniz acaba, çünkü tüp bebek aşamaları biraz daha zor.. Benim ilk çocuğum tüp bebek. Gittiğim doktor başka hiçbir şey denemeden tüp bebek yapmıştı bana. Aşılama ile olan bebeğimi kaybettim bu ay tekrar deniyoruz.. Umarım hepimizin sonucu hayırlı ve olumlu olur
Bu akşam tahlil verdim beta 32 🥲 sıkıntılı günler yeni başladı benim için. Çatlatma iğnesinden 18 gün sonra… geç döllenme sanırım. Umarım kimyasalla sonuçlanmaz değer çok düşük🥲

Bu akşam tahlil verdim beta 32 🥲 sıkıntılı günler yeni başladı benim için. Çatlatma iğnesinden 18 gün sonra… geç döllenme sanırım. Umarım kimyasalla sonuçlanmaz değer çok düşük🥲
Kötüyü çağırmayın iyi düşünelim iyi olsun.. Bi anda yükseliverir o değer sizin adınıza çok sevindim ☺️

Canim aynisini bana da soylemisti cok iyi bir doktorum var ona basladim bana glifor verdi insulin direncinden dolayi.. ben az da olsa zayifladim sonra adet zamanimda klomene basladim. Simdi yumurtlamami takip ettiler klomenle buyudu dun catlatma ignesi oldum. Sen de guzel bir doktora git ve ilk once hormonlarina baktir. Kilo cok onemli gercekten yumurta gelisiminde. Mesela bana da yumurta tembelligi dendi ama yumurtalarim polikistik gorunumunde ama polikistik degilmis.. isinin ehline gitmek gerekiyor. Mutlaka bir ozele git hormonlarina bakilsin. Belki de unsilin var ondan kilo vrremiyorsun. Benim de bir kurtajim var

Bu akşam tahlil verdim beta 32 🥲 sıkıntılı günler yeni başladı benim için. Çatlatma iğnesinden 18 gün sonra… geç döllenme sanırım. Umarım kimyasalla sonuçlanmaz değer çok dü

Rabbim kucağına almayı nasip etsin güzel şeyler düşünmeye çalışın güzel olsun 🤲🤲 gözünüz aydın olsun bu arada

X