Catlatma ignesi 12. Gün lütfen yardım edin

Merhablar catlatma ignemin 12.günü düne kadar silik cizgi gordum bugun tekrar yapyım dedim elimde 2 test vardı erken gebelik ve normal artimed kaset test once kasat testi yaptım negatif aradan 1 saat gecmistir . Erken gebelik yaptım oda ilk 3/4 dakada ikinci silik cizgi cıktı benim kafam allak bulak oldu tabi . 1 saat icinde ne degismis olabilir yada erken gebelik hasasiyeti fazla diye halla igne etkisimidir lütfen yardımcı olun fikirlerinizi bekliyorum
Sonucunuz ne oldu acaba

Evet açıldı 😂 kan verdim yarın çıkacak umudum yok ama bakalım
Ay ben sol kasığım çok ağrıyo dünden beri. Ama sadece sol tarafım neden oluyo acaba. Bide hala akıntım var ama şeffaf değil beyaz bu konuda bilgin var mı acaba bugün iğne günğyle beraber 10 gün oldu. Bide habire canım bişeyler çekiyo psikolojim bozuldu çok 😁😁

Ay ben sol kasığım çok ağrıyo dünden beri. Ama sadece sol tarafım neden oluyo acaba. Bide hala akıntım var ama şeffaf değil beyaz bu konuda bilgin var mı acaba bugün iğne günğyle beraber 10 gün oldu. Bide habire canım bişeyler çekiyo psikolojim bozuldu çok 😁😁
Benim de canım sürekli birseyler istiyordu sadece sağ kasigim ağrıyordu ama 2 3 gündür ağrım yok akıntı vardi beyaz renk arada hala oluyo inşallah bunlar pozitif e işarettir 😊

Benim de canım sürekli birseyler istiyordu sadece sağ kasigim ağrıyordu ama 2 3 gündür ağrım yok akıntı vardi beyaz renk arada hala oluyo inşallah bunlar pozitif e işarettir 😊
Ağzından bal damlıyo bak 😁 hadi inşallah birbirimize haber edelim ben yarın kan versem çok erken olur mu ki iğne günü dahil 11 gün olcak ya napıyım sence bide haftasonu sağlık ocakları kapalı oluyo pazartesi yi bekliyim mi ama dayanamıcam sanki 🥹

Ağzından bal damlıyo bak 😁 hadi inşallah birbirimize haber edelim ben yarın kan versem çok erken olur mu ki iğne günü dahil 11 gün olcak ya napıyım sence bide haftasonu sağlık ocakları kapalı oluyo pazartesi yi bekliyim mi ama dayanamıcam sanki 🥹
Pazartesiyi bekle bende igne günüyle 11.gunde verdim hem umutsuzluğa kapıldım hemde arada kaldım beklemek en iyisi

Yumurtlmadan kaynaklı mı acaba ağrı yoksa bebiş mi tutunmaya çalışıyor bilemiyorum ya
İğnenin de etkisi oluyor tabi hcg hormonu veriliyor iğneyle vücuda o yüzden de olur ama belirti de olabilir inşallah belirtidir 🤲 benim belirsizlik yarın sona eriyor çok şükür var mi yok mu yarın kesin belli olur Allahın izniyle

X