Catlatma ignesi 12. Gün lütfen yardım edin

Merhabalar Bende klomen kullandım sonrasında da 27 temmuzda ovitrelle iğne yapıldı bugün 14. Gündeyim gecen hafta evde test yaptım çift çıktı ertesi gün kan verdim 5.38 çıktı 4 gün sonra bidaha verdim 1.76 çıktı ondan sonrada daha vermedim belirtilerimde var gebelik var mı bilemiyorum kasık ağrısı mide bulantısı midem çok eksiyor göğüslerimde ağrı var çok acıkıyorum yedikçe doymuyorum sişkinlikte var sizde de böyle olmuşmuydu acaba tekrar ne zaman kan vermeliyim sizce siz ne zaman kan vermiştiniz kaçıncı günde

Merhabalar Bende klomen kullandım sonrasında da 27 temmuzda ovitrelle iğne yapıldı bugün 14. Gündeyim gecen hafta evde test yaptım çift çıktı ertesi gün kan verdim 5.38 çıktı 4 gün sonra bidaha verdim 1.76 çıktı ondan sonrada daha vermedim belirtilerimde var gebelik var mı bilemiyorum kasık ağrısı mide bulantısı midem çok eksiyor göğüslerimde ağrı var çok acıkıyorum yedikçe doymuyorum sişkinlikte var sizde de böyle olmuşmuydu acaba tekrar ne zaman kan vermeliyim sizce siz ne zaman kan vermiştiniz kaçıncı günde
büyük ihtimalle ignenin etkisiyle 5.38 çıkmıştır zaten sonrada vücuttan o horman gidince düşmüş seviyeniz regli gününüz geçince kan verin kesin sonuç alırsınız

İnşallah canım tesekkur ederim bir sıkıntı çıkmaz inşallah bundan önce bir düşük yapmıştım sağlıklı değildi bunda da biraz tereddüt ediyorum
iyi düşün iyi olsun içini ferah tut bol dua et inşallah sağlıklı olacak 🤲 hamilelerin duası kabul olurmuş benim içinde dua edin olurmu bende çatlama ignemin 10. günündeyim iki gündür hareket edince çok şiddetli krap gibi ağrı giriyor kasıklarına nefesim kesiliyor aglicak duruma geliyorum

iyi düşün iyi olsun içini ferah tut bol dua et inşallah sağlıklı olacak 🤲 hamilelerin duası kabul olurmuş benim içinde dua edin olurmu bende çatlama ignemin 10. günündeyim iki gündür hareket edince çok şiddetli krap gibi ağrı giriyor kasıklarına nefesim kesiliyor aglicak duruma geliyorum
Dua ederim canım tabikide inşallah Allah'm senide sevindirir kucağını boş bırakmaz bende iyi düşünüyorum canım aslında ama ister istemez insan korkuyor 3 senelik evliyim 3 senedir uğraşıyorum pcos var ondan dolayı da tedirginim ama hayırlısı neyse o olsun Allah hayırlı evlatlar nasip eylesin isteyen herkese

Yok bende hiçbir belirti yoktu sadece sağ kasıkta hafif ağrı birde kokulara hassasiyet vardı malesef kimyasal gebelik geçirdim. Beta hcg değerim 500 lerden sonra yavaş arttı sonra kanamam oldu şuan değerimin tamamen düşmesini bekliyoruz

X