Çatlaklar Çatlaklar İçin Çözüm Önerisi Olan Var Mı?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
tavsiye etmişsin ama sende bir düzelme oldu mu? birde ne kadar süredir kullanıyorsun?

hiçbir çatlak tamamen kaybolmaz. ama hafifletir ve yeni oluşmaları engelliyebilirsin kayısı çekirdeği yağı yağ kapsigülleri tarafından daha yoğun kayısı yağından kayısı yağı buharlaşma yöntemi ile yağ çıkartılırken kayısı çekirdeği yağı ise tıpkı zeytinyağdaki gibi sızma veya taşbaskı yöntemi kullanılıyo bu da kayısı çekirdeği uayğının daha yağlı olduğunu gösteren bir olay. ben herzaman kayısı çekirdeği yağını yüzüm dahil hep kullanırım haftada 2 kere ama bir kere denemenizi çok isterim. sevgiler:1hug::dance::hooray::nazar::nazar::nazar:a.s.:enbuyukkk:

arkadaşlarr ben bişi duydum,bu ameliyat izleri için kullanılan doktorun verdiği kremler var yaa,işte onlar da çatlak izlerini geçiriyomuş,sonuçta çatlakta bi iz değil mi? benim kardeşimin ameliyat izi için bi kremi vardı.hemen başlıycam kullanmaya,benim psikoljimi çok bozuyoo,benim bacaklarımda da çok var ama asıl kafaya taktığım göğüslerimdeki çatlaklarsenağlama,inanın kimsede görmedim bölesini,:1no2:daha evli değilim,çocuğum yok,ne bu yaaasenağlama...umarım işe yarar ama umutluyum doğrusu...:teselli:

ÇATLAKLAR İLK OLUŞMAYA BAŞLADIĞINDA DOKTORA GİTTİ BANA BU KREMİ VERDİ KULLANDIM AMA HİÇ FAYDASINI GÖRMEDİM benneyaptımki:1no2::dilcikar:

merhaba kızlar ..size süpper bir haberim varrrr......
ablam sivilce için bi krem almış bayadır evde duruyor...bide ondan süreyim dedim . cilt problemlerinde pürüzlü ciltlerde yazıyor üstünde..4 gündür sürüyorum sonuç mükkemmmellllll.....nerdeyse yok oldu ... başucumda duran kremi sürmemişimde boşu boşuna paralar harcamışımm:kızgın:
geçtiği içinn çok mutluyummmm:sm_cool::dance::teytey:

kusura bakmayın kızlar işim vardı yazamadım yeni gördüm
kremin adı Melkfett

bence çok güzel bir krem ama nerde nekadara satıldığını hiç bilmiyorum.hem diğer kremler 50 ml bu 200 ml çok iyi eczanelerde varmıdır acaba ...ablam bu kremi 1,5 sene falan oluyor aldığı sivilce için almıştı...eczanelere sorcam merak ettim fiyatınıda sorarım...belki kullanan vardır sizde cevap verin ...:1rolleyes:

arkadaşım biraz da çatlakaların hakkında bilgi verir misin? ne kadardı, kaç senelikti? ona göre kullanalım herkeste aynı faydayı göstermeyebilir. yine hayal kırıklığı yaşamak istemiyoruuuum:1no2:çok teşekkürler tavsiyen içina.s.

canım benim çatlaklarım 5-6 aylık . kilo alıp vermekten oluştu . kırmızı çatlakalrım.bacaklarımda ( baldırlarımda ) var...bende her duyduğumu yaptım aldım ama hiç fayda etmedi...tabii herkesde aynı etkiyi göstermeyebilir
connie_twiddle.gif

ya neden çaresi yok bu çatlaklarınbenneyaptımkibenneyaptımki:kızgın::çok üzgünüm: sanırım son çare stri vectini deniycem:çok üzgünüm:pek olumlu yorumlar okumadım ama yinde de deniycem psikolojimi bozuyo bu çatlaklar ya:bbo:

pahalı bir krem olduğu ve işe yaramadığı bir çok arkadaşlar tarafından açıklandı bence paranı çöpe atma canımyerimseniben

mac arkadaşım sonuç ne oldu yazmışsanda ben göremedim.cvplarsan sevinirima.s.

sonuç süper inanın kurtuluyoruz bu kabustan 7 yıldır denemediğim şey kalmamıştı. bikini bile giydim valla kendime güvenim geldi. baya bi düzelme var daraldılar iyice devam edicem inşallah isterse seneler sürsün. paranızı benim gibi boş yere harcamayın karboksi, radyofrekans ne paralar döktüm bu 10 liralık kremlerin onda biri kadar etki etmediler. sakın yaptırmayın derim karboksitrpi falan.. kolay gelsin...

Koskoca kk.da bende çatlaklarımdan şöyle kurtuldum diyen yok ya, ben formu sürekli takip ediyorum, doğumdan sonra lazım olacak. En umut veren mac'ın yazdıkları.

canım kaç aylık hamilesin. bak çok çatlamadıysan lütfen hergün sabah akşam badem yağı,fındık yağı,kakao yağı bunları karıştır ve sür herbi tarafına. bacaklarına karnına bak faydasını göreceksin.

kızlar kantaron yağının sizce bir etkisi olur mu? yaralarda hiç iz bırakmıyormuş, belki çatlaklarda işe yarar?

canım ben kullanıyorum. ama başka yağlarda kullanıyorum. cildimi sıkılaştırmak için haftada 3 kez bir karışımım var onu sürüyorum. bu karışımın içinde kantaron yağıda var. cildim sıkılaştıkça çatlakların görünümüde azalıyo. tabi kantaron dan mı kaynaklanıyo bilemem. çünkü karışımımın içinde pek çok yağ var

Koskoca kk.da bende çatlaklarımdan şöyle kurtuldum diyen yok ya, ben formu sürekli takip ediyorum, doğumdan sonra lazım olacak. En umut veren mac'ın yazdıkları.

hamile olan arkadaşlar macin formülüXXXXXXXXXXXXXXX sitesinden aldığını belirtmişti. bende 3 ay önce doğum yapan arkadaşım için cilthekimi habibullah beye yazdım.sadece Madecassol kullan dedi.Emzirme dönemi bittikten sonra başka kremler de tavsiye edeceğim dedi.
Emzirirken, hamileyken doktora danışmadan kullanmamanızı öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
mac sen iki kremide kullanmaya devam ediyormusun. yoksa sadece madecassol umu kullanıyorsun. ben acynesl (yanlış yazmış olabilirim)i bırakmak zorunda kaldım cildim soyuldu ve çok felaket derecede kaşıntı yaptı. ve cildimin bazı bölgeleri kıpkırmızı oldu. onun için acynesl i bırakmak zorunda kaldım. acaba sadece madecassola sonuç alabilecekmiyim.

evet 2sini de kullanıorm. acnelyse'i azar azar sürmek lazım güçlü bir tahriş edici. işte tam da bu yüzden kullanıyoruz zaten cildi soyup yeniliyor ve kolajen dokuyu kalınlaştırıyor. kremi sürünce güneşe çıktıysan da kızarıklık oluşur. beklazon pomad sür hemen geçirir sonra alıştırarak devam et bence acnelyse'e olmadı gün aşırı kullan. kolay gelsin..

merhaba arkadaşlar..yazılarınızı dikkatl takip ediyordum ama üye değildim..bende katıldım aranıza:)) bende de var aynı sorun evli değilim doğum yapmadım bide ozaman düşünemiyorum:)
mac arkadaşımızın tavsiye ettiği kremlerden bende aldım bugün başlıcam kullanmaya..
acnelyse'i akşam....madecassol'u sabah kullanıyoruz yanılmıyorsam dimi.birde e vitamini kapsülleri denmiş ama onu kullanan yok sanırım...umarım işe yarar azalması bile mutluluk verici olur:)

madecassol sabah akşam 2 kere

canım medecassol krem sabah aksam suruluyor ya.bıde aksam acnelyse suruluyor.ıkı kremı arka arkaya kac dakka aryla kullanıcaz.ayrıntı yazabılırmısın acaba

önce madecassolü sürüyorum akşam 8 gibi yatarken de acnelyse sürüyorum. ama arka arkaya sürülmesinde sakınca yokmuş doktor söylemişti.

merhaba mac,
bu iki kremide kardeşim kullanıyor.2 ayda olmuştur sanırım.sürdüğü bölgenin rengi değişmiş.kırmızılaşmış biraz.ben görünce korktum,sence devam etmeli kremlere?

XXXXXXXXXXX adresine üye olup orada sorusor bölümünü tıklarsan habibullah beye sorabilirsin belki bir krem önerir. ama bence acnelyse yüzünden olmuştur çok az bir miktar sürmek gerekli çok güçlü bir tahriş edici çünkü. o kreme biraz ara verse geçer herhalde.

Son düzenleyen: Moderatör:
cnm sen düzenli kullanıyosun sanırım ben de kullanmaya başladım düzenli olarak 2 hafta falan oldu şimdilik sadece kaşıntı var sen de durumlar nasıl:1hug:

Canım benim hemen hemen 1 ay oldu. aaahhh o kaşıntılar beni deli etti. cildim 1 defa soyuldu. sonrasında tahriş oldu. acneysel e ara verdim biraz. 1 hafta önce tekrar başladım. şimdi ikinci soyulma gerçekleşmek üzere.... durumlar güzel iyileşme var. ama daha erken diye düşünüyorum. allah yardımcımız olsun yılan gibi deri değiştirmeye çalışıyoz...:Roflol::Roflol:

ÇATLAKLARA KAKAO YAĞI İYİ GELİYOR DİYE OKUDUM . BAYA ETKİLİ FALAN YAZIYOR . DENEYEN VARMI=?
BEN GÖĞÜS ÇATLAKLARINDA İYİ GELDİĞİNİ DUYDUM AMA BACAKLARIMIZDAKİ ÇATLAKLARA DA İYİ GELİR Mİ ... Kİ...:uhm:

X