capilexmi..karınca yumurtası yağı kremimi???? biodermi??

sozzled

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2008
84
0
42
arkadaşlar lütfen istenmeyen tüylerden kurlmanın en başarılı yolunu bilen varsa söylesin...kafam çok karıştı...bu ürünlerden kullanan ve sonuç alan varsa tavsiyelerini bakliyorum...şimdiden teşekkürler

Bioder ; annem teyzem çene kısmıne yaklaşık 2 sene oldu alalı düzenli kullanmadılar ama pek bi işe yaramadı. ama başka bi akrabamız bacak kısmına sürmüş feci derecede azaldığını söyledi. bende az önce çene kısmıma bioder sürdüm bakalım..

Karınca yumurtası yağı; bunuda kullanmayan yok.. önemli olan orjinalini bulman. 1 tane almştmm akttardan orjinali değilmiş hiç bi etki etmedii.. kapağı kırmızı olanı orjinaliymiş resmi web sitesinde okumuştmm aynı kriterlere uygun buldum ve aldım bacak kısmıma ağda yaptıktan snra sürdüm çaylak gibi oldu bazılarını inceltti zaten çok kalındı kıllarım bazı yerlerde sanki hiç kıl yokmuş gibi oldu. biraz etkisini gördüm diyebilirmm..

capilex ;
bunu hiç kullanmadım pek bi bilgim yok açıkcası..

bence karınca yumurtası yağı kremi gutto mucize bişey ben %80 kurtuldum hemde tüm vücutta bıyık için lazer düşünüyordum vücutta işe yarayınca yüz bölgesinede uyguladım ve lazere gerek kalmadı .bioder kullanmıştım ama düzenli kullanmadım belki ondan dır bi fayda göremedim.capitexi bilemiyorum

çoğu kişi gutto hakkında aynı şeyi söylüyo..acaba onunda sahtesi varmıki..

çoğu kişi gutto hakkında aynı şeyi söylüyo..acaba onunda sahtesi varmıki..

şu an için yok ama kutuya çok benzer ambalajlar yapılmış mecit efendi ve berceste diye bişey ve benzerleri kutu yeşil ama marka farklı sadece gutto yazması ve üzerinde hologram olmasına dikkat et sorun yok bide sağlık bakanlığı onayı varsa ok karınca yağları hakkında çok önemli uyarılar topiğini incelemeni tavsiye ederima.s

Kesinlikle Bioder cok etkili!!! Karınca yagını kullandım hicbir etkisini goremedim bacaklarıma uyguladım hic azalma bile olmadı...Ama bioderi bir arkadasım duzenli kullandı ve kesinlikle sonuca ulastı simdi cıksa bile incecik zayıf cılız tuyler cıkıyor onlar da cok az tabi cekince elinde kalıyor yani o kadar zayıflattı bi keselense hepsi gidiyormus süprizzzzz

ben bioder i düzensiz kullandım ve hatta bacağımı tüyden temizlemeden bile kullandım ama 1 ay bile etmez kullandığım günleri toplasan bacaklarımın ön kısmında açık renkli tüyler çıkıyo ve çok az nerdeyse 1 yıl oldu keseli bioderi düzenli kullansam ne olur acaba hem dünya çapında böyle çok satış yaptığna ve inanılmaz bir ciroya sahip olduğuna göre iyi olması lazım koltuk altı roll on unu kullanıyorum şu an ama kişilere göre herşey farklı etki gösterir bazıları ağda yapınca kısa zamanda tüy çıkar bazılarında haftalarca çıkmaz hormonal bir olay bu yüzden 1 2 ay kullanıp atmamak lazım ben ağda ile alıp limon sürüp gece yatarken ve uyanınca bioder kullanacağım artık herkese tüysüz bir ömür dilerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…