Canlar esimin ailesi bu sekilde ben mi abartiyorum :(((((

Ay şakamısın ?
Aramasın sormasınlar daha iyi.
Senden uzak Allaha yakın olsunlar.
Gerçekten başka bi uğraş bul kendine bunları takmak yerine.
Eşinede sürekli bunları söyleyip durduk yere bunaltma adamı.

En güzeli yok sayanı, hiçlik gibi davranıp umursamamak.
Silin her yerden eşinizi aradıklarında, sizinle iletişime geçtiklerinde mesafeli soğuk kısa cümlelerde geçiştirin.
Hayır bu saçma davranışlarla ellerine ne geçiyor bilmiyorum.

Ben eşimi doldurmuyorum esim zaten farkında ben onları sürekli arıyorum onlar.hep kendini geri cekiyolar beni pispislasinlar demiyorum ki

Kayınvalide sizin aynı anda uyuyup uyandığınızın çetelesini mi tutacak, ona kadar takılmışsınız. WhatsApp durumuna yorum yapmak beğenmek ne demek ayrıca, gerek var mı ki böyle bi şey beklemeye? Ben kayınvalidemlerden bana uzak olmasını beklemem, iyi de anlaşırım ama sizin beklentiniz iyi anlaşmaktan öte, siz tekrar çocuk olayım beni pışpışlasınlar istiyorsunuz.

Yani arasın eşinizi ne olacak anlamadım özel ilgi beklemeyin sizde o zaman bayramda seyranda arayın sadece yada eşiniz arayınca o arada hal hatır sorun geçin.büyük dert değil bence sizi sevmek zorunda değiller sizde onları sevmek zorunda değilsiniz saygılı olun medeni olun yani yeter.eşinizide doldurmayın insanlara karşı bu sebepten.hele durumuma bakmadı falan diye silmek falan bence sizin boşlukta siniriniz bozulmuş çalışmıyorsanız bir meşgale edinin.

Öylede insan üzülüyo bende gelinleriyim arada ararım ama hiçbirinin ilgisi yok
Valla en iyisi böyle biseyinize karismiolar. Burunlarini sokmuyorlar karışma haklarını kendilerinde görmüyorlar. Daha ne istiyorsunuz ki millet aramasın der siz aramayinca dert ediyorsunuz. Mesela esimin aile watsap grubu var orda bile yokum. Iyi ki de yokum napcamben orda

Yorumlara baktım da gerçekten beni anlamanıza çok sevindim ve çok teşekkür ediyorum buradaki herkes dil bilgisine takılmış ve hemen suçlamaya geçmişler grup olduklarını düşünüyorum benim burda canım.skkn dil bilgisi diyolar bana (((

Su yorumlara bakıyorum da siz bence hepiniz aynı grupsunuz istediğiniz kadar kotuleyin sizle.daha fazla.muhatap olmucam burda dil.bilgisi eğitimi verecek en son insansin bana

Hanımefendi istediğiniz yazılmadığı için nasıl da kızıyorsunuz. Sen haklısın, ağasın, paşasın, insan gelinini nasıl aramaz desek,KV ve görümceye sövsek ama bak nokta koy okuması zor oluyor desek böyle yazmazsınız.

Evet abartıyorsunuz. Başlıkta sormuşsunuz ya. Allah çevrenize sabır versin.

Ben eşimi doldurmuyorum esim zaten farkında esim hep böylelerdi diyor bu 1 ikincisi diğer gelinlerinede böyleler

Yav ben burda üzülmüştüm kırılmisim dil bilgisi aklıma gelmemiş kardeşim ne olur kırmadan yazsan empati kursan Allah aşkına ya

Ne tuhaf istekleriniz var. Kayınvalideniz sizi arasa sürekli, kendisiyle ne konuşacaksınız ? Oğlunu arıyor, sizi de soruyormuş işte.

Allah eşinizin ailesine sabır versin. Kocanız sizi arayıp, darlamıyorlar diye; annesinin ve kardeşinin kalbini kıracakmış ya pes. Annesinin, ailesinin telefonlarını açmamak nedir ? Allah evladın da hayırlısını versin gerçekten.

Son düzenleme:
Ne bileyim çevreme bakıyorum bazen imreniyorum bende isterdim iyi olalım diye çok mesafeli soğuklar taktım kafaya

En son insan mıyım? Bu saçma kanıya nerden vardınız? Laf söylemek için laf söylemeyin. Ne konusu açtığınızı okuyabiliyorum. Evet eşiniz oğlu, siz gelinsiniz. Aradaki farkı anlayamıyorsunuz belli ki. Ayrıca niye aileniz gibi görüyorsunuz ki? Kaç zamandır hayatınızda bu insanlar? Durduk yerde değil belli ki sizinle anlaşamamışlar, sevmemişler. Zorunda da değiller ayrıca. Empati yapayım beni aramayan insanı ben de aramam. Sizi aramayan, belli ki pek yakın olmak istemeyen insanlara bu yapışma çabanız niye? Çok boş vaktiniz var madem başka uğraşlar bulun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…