Canı Sıkılan Gelsin :)

sen seker bebei bize ver git esinin yanina romantik ozurlu olmayin oyle canim aaa hmmm:KK20:

sımdı kociş bana şiir okusaa ben gulerimm..çiçek alsa gelse nıye para verdın derım ..hee ama romantıklıkten kasıt baskaysa:KK66:o bska:)tööbetööbee..ayıpcıyım ben:)

kızlar merhaba nasılsınız?????

merhaba canımmm..hosgeldın..valla nasıl olalımm..olee ev halii..kendı adıma karnım ac..uykusuzumm..kocişi özledim:KK66:canımm kısıır ıstıyoo..ölee işte...kızlar ben bebişimi emzırıp gelıorum Allah ızın verırsee

ya nerdesiniz ben çok sık giremiyorum nete bebiş var bende unutuyorsunuz tabi bi şey sorucam??????????
bebiş bu akşam annemde kalıyor koamla dışarı çıkalım diyoruz ama ne yapacağımıza karar veremedik öneriniz var mı????

yemek yemeye gidebilirsiniz veya sinamaya canim guzel bi eylenin bu firsat her zaman elinize gecmez iyi deyerlendirin

ya nerdesiniz ben çok sık giremiyorum nete bebiş var bende unutuyorsunuz tabi bi şey sorucam??????????
bebiş bu akşam annemde kalıyor koamla dışarı çıkalım diyoruz ama ne yapacağımıza karar veremedik öneriniz var mı????

önce güzel bi yemeğe gidin,ordan sinema veya bovlinge gidin çok eğlenceli bence...

hangi sehırdesınız..ona gore fıkır vereyım

X