Canı Sıkılan Gelsin :)

kızlar ben kendimi tanıtayım bizim akrabalara hiç bir yaşadığımı anlatmam beni çok mutlu herdediğim oluyor eşim etrafımda pervane ve bolluk içinde bir elim yağda bir elim balda zannedim catlıyorlar

bu kısma kadar aynı beni anlattın sanki..bu tür insanlardan heryerde mevcut demekki..bende kendimi telef ettim durdum onca zamandır :KK70:

Ya ozamanlarda ilgilenmemek gerek eğer hizmet beklerlerse.
Benim Annemde abim hastayken misafir gelmiş oda yemek hazırlıyım diye mutfaga gitmiş görü dönmüş odaya Abimin gözler tavanda havale geçiriyo bi allahın kuluda fark etmiyo
Şimdi konuşma özürü ve işitme özürü var biraz senelerce Annem neler çekmiş hastanelerde.
Bacaklarında kocaman kocaman varisler var..
Herkes zamanını bilmeli bence haber verselermiş gelmeden.

gerçektenmi nasıl insanmış onlar k.bakmada abine çok üzldüm benm kızımnda 39.8 eyükselmişiti birgün öncesi geldiler uçağı kaçırmışlr tekrar geldiler çocuğn hasta oldunu biliyolar başka kalacak yerleri olmasa anlayacamda havaalanına daha yakın kişileri var çocuğamı misafiremi nasıl arada kalmıştım tabi öncelik kızmdan yanaydı onlarrı evde bıraktım acile gttk banane yani

Ya ozamanlarda ilgilenmemek gerek eğer hizmet beklerlerse.
Benim Annemde abim hastayken misafir gelmiş oda yemek hazırlıyım diye mutfaga gitmiş görü dönmüş odaya Abimin gözler tavanda havale geçiriyo bi allahın kuluda fark etmiyo
Şimdi konuşma özürü ve işitme özürü var biraz senelerce Annem neler çekmiş hastanelerde.
Bacaklarında kocaman kocaman varisler var..
Herkes zamanını bilmeli bence haber verselermiş gelmeden.

benimde ayaklarım varis dolu canım

bak zaten sigaram bitti:KK22:

Ne vuruyon gıı hayat vurmuş bana zaten bide sen vur çekinme..
Ben gönderim sana
Hahah ay bunu yazınca aklıma şu geldi..
Dayım kızlarına biryere gitmenizi istemiyorum gitmiyceksiniz demiş onlarda inat edip gitmişler
Dayım eve gelince dövdü ikisinde abileride onlarla gitmiş
Onuda döverken o dediki elinin gücü yetmez al bu spoyla döv elin acımasın dedi(acıtasyon yappıyoduki)
Dayım aldı sopayı onla dövdü dayım çıktı evden okadar güldülli anlatamam dayak yiyenlerle beraber..

gerçektenmi nasıl insanmış onlar k.bakmada abine çok üzldüm benm kızımnda 39.8 eyükselmişiti birgün öncesi geldiler uçağı kaçırmışlr tekrar geldiler çocuğn hasta oldunu biliyolar başka kalacak yerleri olmasa anlayacamda havaalanına daha yakın kişileri var çocuğamı misafiremi nasıl arada kalmıştım tabi öncelik kızmdan yanaydı onlarrı evde bıraktım acile gttk banane yani

Canım sohbete dalmışlar işte Babaannemde almış sobanın arkasına koymuş hasta diye
Sesi çıkmayınca uyudu die bakmamışlar.
Çok belli değil canım askerliğinide yaptıı çok ta fena yaniii üzülücek gibi değil sıpa..:KK9:
Allah'a şükürki kötüsünden korumuş Mevlam.
İyi yapmışsın canım tabiiki öncelik çocuk..

Canım sohbete dalmışlar işte Babaannemde almış sobanın arkasına koymuş hasta diye
Sesi çıkmayınca uyudu die bakmamışlar.
Çok belli değil canım askerliğinide yaptıı çok ta fena yaniii üzülücek gibi değil sıpa..:KK9:
Allah'a şükürki kötüsünden korumuş Mevlam.
İyi yapmışsın canım tabiiki öncelik çocuk..

sevndm canım abin adına

İyii geceler kızlar bende çıkıyorum eşimi kaldırıyım bugün geçiktim..
Saat vazifemi yapmaya gidiyore
Allah'a emanet olun..:KK16:

Canım senle aynı şeyleri yaşıyoruz biraz öncede dedim ya damdan düşenin halini düşen anlar..
Ama işte içime attım kendim yaşadım çektim çektim çektim çektiiimmm herşeyin üstesinden gelemedim yıkıldım bittim tükendim ayağa kalkamıyorum şimdi ben.
Emin ol o kazığı ben de bi çok defa yedim.
Yaşadığım şeyler okadar çokki birbiri ardına nefes aldırmadan yaşadım yaşıyorum yaşıyacagımda biliyorum..:KK31:

cnm bnim ya gece benimde net gitti aslında dediğin dogru anlıyorum seni kardeşim cahil insanları avutmakla vede onları laf ve kahırlarıını cekmekle gecior değil mi muhakkak olur bir gün umudunzu yitirmeyin sürekli olcak olacak diye vucudunuza telkin verin enerji verin bişeyler değişecektir cock konusunda işallah :KK31:

mrblarrrr...
geçmişi okudum. üzüldüm. şu yaşımda sorun olan herşeyi kafama takıyorum daha fazla ne gelebilir ki başıma diye. insan büyüyünce sorunlarıda büyüyomuş demek ki

X