Canı Sıkılan Gelsin :)

Amin canım inşallah inşallah..
Ya ben yarın ölcegimi bilsem yinede kendimi tiye alıp acılarımı bastırıyorum kimse bilmez neler yaşadımı..
Ya bakınca kimse bişey anlamıyo anlatamıyorum kimsye hiçbişeyi..
Herşey üst üste geliyo halim kalmadı hiç bütün gün yatıyorum sırf insanlardan kaçmak için..
Allah'ım bütün darda olanların yardımcısı olsun..

sana bişey diyim mi bak yeminediyorum şuan yazarken ağlattın beni.
sanki beni anlattın.
hayat böyle arkadaşım ahh bi anlatsam yaşadıklarımı acaba anlarmısın.neler yaşadım neler belki ufak tefek şeyler belki büyük takdir allahın ama hiç kimseye anlatamadım anlatmak istemedim beni anlamayacaklarını düşündüm.yada arkamdan konuşcaklar dedim yada alay edicekler oh çekicekler dedim.hep tedirgin oldum.kendi kendime yaşadım bütün sıkıntılarımı
anlatmaktansa hep dinleyici ben oldum hep verici ben oldum hep koşucu ben oldum ama sonunda KOL gibi kazığı yiyipde oturan yine ben oldum.
kazığı yedim oturdum ama yine bişey demedim üzüldüm demedim ağladım demedim.ama şunu öğrendim hayat öğretti yaşadıklarım öğretti insanlar öğretti herşey öğretti benim tek arkadaşım yoldaşım konuşduğum herşeyim allahım başka yok insanların hayatıma kattığı en büyük iyilik bu bu oldu

Benimde yok canım öyle bir darbe yedimki hayatımdaki tüm gerçekleri bir anda sildi attı..
O nedenle asla güvenmiyorum kimseye benim acımı benle kimse yaşayamaz..
Dost sandıklarım benimle ağlayan insanların gözyaşları meğer timsah gözyaşıymış öğrendim şok oldum.
Acımla sevinen insanlarmış..

bende biliyorum benimde başıma geldi güvenmiyorum am arayıp anlatıyorum banane arkamdan sevinirse önemli olan ben anlattıktan sonra kendime gelmem

sana bişey diyim mi bak yeminediyorum şuan yazarken ağlattın beni.
sanki beni anlattın.
hayat böyle arkadaşım ahh bi anlatsam yaşadıklarımı acaba anlarmısın.neler yaşadım neler belki ufak tefek şeyler belki büyük takdir allahın ama hiç kimseye anlatamadım anlatmak istemedim beni anlamayacaklarını düşündüm.yada arkamdan konuşcaklar dedim yada alay edicekler oh çekicekler dedim.hep tedirgin oldum.kendi kendime yaşadım bütün sıkıntılarımı
anlatmaktansa hep dinleyici ben oldum hep verici ben oldum hep koşucu ben oldum ama sonunda KOL gibi kazığı yiyipde oturan yine ben oldum.
kazığı yedim oturdum ama yine bişey demedim üzüldüm demedim ağladım demedim.ama şunu öğrendim hayat öğretti yaşadıklarım öğretti insanlar öğretti herşey öğretti benim tek arkadaşım yoldaşım konuşduğum herşeyim allahım başka yok insanların hayatıma kattığı en büyük iyilik bu bu oldu

Canım senle aynı şeyleri yaşıyoruz biraz öncede dedim ya damdan düşenin halini düşen anlar..
Ama işte içime attım kendim yaşadım çektim çektim çektim çektiiimmm herşeyin üstesinden gelemedim yıkıldım bittim tükendim ayağa kalkamıyorum şimdi ben.
Emin ol o kazığı ben de bi çok defa yedim.
Yaşadığım şeyler okadar çokki birbiri ardına nefes aldırmadan yaşadım yaşıyorum yaşıyacagımda biliyorum..:KK31:

Canım senle aynı şeyleri yaşıyoruz biraz öncede dedim ya damdan düşenin halini düşen anlar..
Ama işte içime attım kendim yaşadım çektim çektim çektim çektiiimmm herşeyin üstesinden gelemedim yıkıldım bittim tükendim ayağa kalkamıyorum şimdi ben.
Emin ol o kazığı ben de bi çok defa yedim.
Yaşadığım şeyler okadar çokki birbiri ardına nefes aldırmadan yaşadım yaşıyorum yaşıyacagımda biliyorum..:KK31:

canım konunu bilmeden konuşuorum inan bunları anlatıcaksın ve diyceksin ki ayy ben nekadar salakmışım neye üzülmüşüm diyceksin.çünkü bu yaşadıklarından arındığında sonuç olarak elinde kalan sen olacaksın ve diyceksinki ben kendime neyapmışım kendimi mahvetmişim boşuna günlerimi başkalrına üzülmekle geçirmişim diyceksin.

neden?

çünkü iyi veya kötü hayatta ne yaşadıysan birtek kendinsin ve sen varsın

Nurem hoşgeldin canım.
Sallagitsin senindemi bebeğin olmuyor???:KK5:

hoşbulduk canım ..sayfaları okuyordum şimdi gördüm..üzüldüm yazdıklarına yaa...ne diye kendini harap ediyorsun ki..Allah herşeyi görüyor biliyor..herşeyin hayırlı oldugu bi zaman vardır mutlaka..sen başkalarını boşver..moralini yüksek tutmaya çalış canım

canım konunu bilmeden konuşuorum inan bunları anlatıcaksın ve diyceksin ki ayy ben nekadar salakmışım neye üzülmüşüm diyceksin.çünkü bu yaşadıklarından arındığında sonuç olarak elinde kalan sen olacaksın ve diyceksinki ben kendime neyapmışım kendimi mahvetmişim boşuna günlerimi başkalrına üzülmekle geçirmişim diyceksin.

neden?

çünkü iyi veya kötü hayatta ne yaşadıysan birtek kendinsin ve sen varsın

Canım başkalarına üzülmeyi geçtim ben zaten şuanda sadece kendime üzülüyorum..
O acıdıklareımın acısı çıkıyo diyeyim..

kızlar keşke komşu olsaydık

keşke öyle bi imkan olsaydı...özellikle ben çok isterdim..tek bi kafa dengim bi tane bile komşum olsa yeterdi bana ama şans işte apatman bomboş ..ve öyle yalnızım ki..eşimin ailesi sorumsuz kendi ailem diğer kardeşlerimin sorunlarından ilgilenemiyor :KK43: ben herşeyi tek başıma yaşıyorum..görüştüğüm arkadaşlarım var ama ..böyle yakın yan yana olmuyor...böylr ailesiyle iç içe olup anlaşabilenlere imreniyorum..ya bir insanın hiçbi yerden mi şansı olmaz :KK43:(

bak bana bu yazdıklarn denilince bende kendimi tutamıyorum valla ağlattın beni

Ağlamayın nan üzülürüm ben ya benn hep sıkıntılıyım işte ama kimseyi üzmek istemiyorum..
Aman boşverrr ya üzme kendini İnşallah bundan sonra hataın mükemmell olur Allah'ın izniyle.
Ben küçük şeyleri takmıyorum yok kayganam bunu dedi şu şunu dedi filan fasa fiso..

Tahmin edebiliyorum canım herkesin derdi var kimin büyük kimin küçük işte hayat..
Babasız büyümüşsün neler yaşamıssın işte bi sen bilirsin..

yanlış anlaşılmak istemem ama hevukcum seni tanımıyorum bilmiorum bir insan olarak sana tavsiyem haddime değil ama

işte hayat dedin ya evet işte hayat geldik gidiyoruz bu hayatta sınava tutuluyoruz.allah kimseye kaldıramayacağı derdi vermezmiş.anladığım kadarıyla bebğin olmuor ama tatlım bunu allah bilir ister verir ister vermez üzülmek en doğal hakkın ama isyan yok bunada şükür var.
belki senide böyle bu konuda sınava tutuo seni böyle sınava tutarkende etrafındaki insanlarıda sana karşı bu konuda sınava tutuyo.
umarım anlatabilmişimdir

X