Canı Sıkılan Gelsin :)

bence haftada bir alıştır eşini yemeye götürsün

yok kızzzz nereyeeee hayatta götürmez eskiden çok gezdik tozduk yapmadık şay bırakmadık nerdeyse takii çocuk oluncaya kadar.bende şimdi oğlumla geziorum valla bu hafta kahvaltı yapmaya çıkcaz dışarı artık o benim erkeğim kocamada diorum senden beklentim yok artık oğlum gezdirio beni diorum biraz daha büyüsün allah nasip ederse türkiye turuna çıkıcam oğlumla

Son düzenleme:
Ben geceden beri burdayım canım aslında ama inan hiç keyfim yok canım çok sıkkın..
Ağla ağla helak oldum sabahtan beri..

Neden çok canım ama anlatmak istemiyorum...
Herşey üst üste geliyo kaç gündür doldum bugün fışkıye gibi durduramıyorum kendimii
Gözlerim kocaman oldu..

ben çok dolduğumda çok güvendiğim arkadaşım var hem anlatır hem ağlarım bana çok iyi geliyor bence sende yakın bildiğin arkadaşın varsa öyle yap

ben çok dolduğumda çok güvendiğim arkadaşım var hem anlatır hem ağlarım bana çok iyi geliyor bence sende yakın bildiğin arkadaşın varsa öyle yap

Kimse kimsenin dostu değil inan ki çok güçlü durmaya çalışıyorum ben insanların yanında ama yıprandım bittim..
Var arkadaşlarım dün biraz anlattım bişelerden ama damdan düşenin halini damdan düşen anlar anladıgını pek sanmıyorum..

Neden çok canım ama anlatmak istemiyorum...
Herşey üst üste geliyo kaç gündür doldum bugün fışkıye gibi durduramıyorum kendimii
Gözlerim kocaman oldu..

hevuk iyimisin canım sorun ne bilmiorum ama inan çok üzüldüm kaçgündür şenşakrak güldük eğlendik nekadar da sanal ortam olsa ben ısınamıorum kimseye ama inan çok üzüldüm inşallah allah hayırlı şekilde yardımcın olur

ben evlendiğimde 3 yıl cocuğum olmadı bana söylenmedik laf bırakılmadı sanki elimdeymiş gibi hep sustum sonra allah bana nasip etti doktor hamilesin dediği zaman benimle dalga geçme dedim karnım büyüyene kadardaa inanmadım allah sanada nasip etsin

Amin canım inşallah inşallah..
Ya ben yarın ölcegimi bilsem yinede kendimi tiye alıp acılarımı bastırıyorum kimse bilmez neler yaşadımı..
Ya bakınca kimse bişey anlamıyo anlatamıyorum kimsye hiçbişeyi..
Herşey üst üste geliyo halim kalmadı hiç bütün gün yatıyorum sırf insanlardan kaçmak için..
Allah'ım bütün darda olanların yardımcısı olsun..

amin allah yardımcın olsun allah kimseyi darda bırakmasın

Amin canım inşallah..
Bana Kaynanam kısır diyo 3 yıldır soranlara gelinim kısır diyo.
Çürük toprak diyenmi ararsın bizim hepsi hamile Allaha şükür senin yok maşallah dede bizimkilerede bulaşmasın diyenmi Nazar ettin diyenmi neler nelerrrrrrrr..
Rabbim herşeyin en güzelini biliyo canım susuyorum elbet konuşma sırası banada gelicek birgün..

ne güzel senin var benim yok varda yok inşallah hevukun vardır.gerçekten iyi oluor

Benimde yok canım öyle bir darbe yedimki hayatımdaki tüm gerçekleri bir anda sildi attı..
O nedenle asla güvenmiyorum kimseye benim acımı benle kimse yaşayamaz..
Dost sandıklarım benimle ağlayan insanların gözyaşları meğer timsah gözyaşıymış öğrendim şok oldum.
Acımla sevinen insanlarmış..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…