Canı Sıkılan Gelsin :)

cennetgülü okudun zannedersem durum bundan ibaret biz bayramda karşılaştık hiç konuşmadı hatta odadan dışarı çıkamadı neyse bayramdan bir hafta sonra yine karşılaştık düğün vardı busfer çat pat konuştuk diğer eltim hastalanmıştı bende mutfakta oturuodum yanıma geldi elti hasta napalım diye konuştu bende mısır patlatmıştım önüne koydum kokmuştur neyse öyle böle konuştuk sonra birdaha hiç görüşmedik bayramdan buyana.
neyse durumları çok çok çok inanılmaz kötüymüş kira falan veremiolarmış çok üzüldüm içim yandı keşke böle olmasaydı dedim ortak arkadaşlarımız var duyuyorum.gerçekten çok üzüldüm ben buna iş buldum aradım aman dedim yaa artık hakkımda nedüşünür bilemem yüzsüz mü der nie arıomu der neyse işi söledim yapamam dedi neyse tlf kapadık.aradığıma pişman olmadım tuhaf oldum yalaka gibi
neyse bugün görümcem aradı eşime ulaşamıomuş yalan kendisi söleyemioda onun için öle sölüo eltim için konuşcakmış kimse yardım etmiormuş babamla konuşurmu dedi evlerinde otursunlar dedi bende tamam ben sölerim dedim
neyse eşime söledim tamam konuşurum dedi hatta konuşma işi bana düştü

ya ben napıyım kayınpederle konuşıyımmı yoksa nehalleri varsa görsünlermi diyim
allah bilio kayınpederle konuşmak ,yardım etmek istiyorum ama değer bilinmio bu çok gücüme gidioo

Sen iyilik yap aramışsın iş bulmuşsun iyi ermişsin bu yalakalık deyil insanlık ama elinden geldiğince uzak dur bı söz vardır üzülme üzülecek hale gelirsin ben bu söze çok katılıyorum bu benim fikrim

bilemiyorum yaa içim hiç rahat değil kim olursa olsun küs durmayı sevmiyorum .bide zor durumda olması küçük çocuğuda var artık ben üstüme düşünei yapıyım dörum bilen bilir bilmeyen bilmez napıyım allah bilsinde

bilemiyorum yaa içim hiç rahat değil kim olursa olsun küs durmayı sevmiyorum .bide zor durumda olması küçük çocuğuda var artık ben üstüme düşünei yapıyım dörum bilen bilir bilmeyen bilmez napıyım allah bilsinde

Sen bilirsin ben ne kadar iyilik yaptıysam bana kötülük olarak döndü bende mesafeyi koydum çok mecbur olduğum durumlar hariç görüşmüyorum o yüzden kafam rahat artık

benim canım dahada sıkkın doğum yaptım ve kilolarım başıma bela oldu ve dün benim için arkadaştan öte bir kardeşim canım dediğim birisi tl dekonuşuyorduk bana iğrenç olduğumu kocamın nasıl yüzüme baktığını falan sordu şaşırdım şaka yapıyo sandım ama çok ciddi olduğunu söyledi hayretler içerisindeyim neden öyle yaptığını bilmiyorum ama bundan sonra kendisine arama mesafe koyucam dün gece hiç uyumadım acaba yanlışmı tanımışım kendisini diye :KK43:

bu devirde kimseye güven ollmazzzz :KK51: bu arada cok uykum var aksama derbi var $553262_342124882512246_122562274468509_1030220_2000796448_n.jpg bizim takım oyunclarıda belli oldu( eve gelen ve bizi kahvehane sananlar) aksama sahada yerlerini alırlar

gsss miiii fbbbb miiii iyi olan kazansın Eki Görüntüle 413857

X