Canı Sıkılan Gelsin :)

enemmm:KK53: kızlar bugün cnm acayip tatlı istedi:18: ama yemedim:KK20:. tam yemeğe çıkıcaktım. yemeğin yanında baklama transferi olacak götürür müsünüz kızlar dedi şef:18: enem elime aldım böle ılıcacıkk:21: hemide fındıklııııı:KK52: kendimle zor savaş verdim millet yerken emmeee yimedim:KK55:

Eferim kız aynen devam

kayınvalidemi seviyorum mu okudum? Hağğğ??:KK53::KK53::KK53::KK53: Baya bi övdü seni herhalde. Yoksa kolay kolay gelinler kaynanaları sevmez:KK1:

hayır tabiki övülmek değil aynı bahçenim içindeyiz altlı üstlü oturuyoruz bitane eltim var yarım saat oldu cıkalı asağıdan doğru duydun canım hediyeleri aldım verdim aksine övmez iyiyiz allaha şükür :KK9::KK9:

hayır tabiki övülmek değil aynı bahçenim içindeyiz altlı üstlü oturuyoruz bitane eltim var yarım saat oldu cıkalı asağıdan doğru duydun canım hediyeleri aldım verdim aksine övmez iyiyiz allaha şükür :KK9::KK9:

istisnasın o zaman. enteresağğnnn:KK53:

bugün ne kadar çirkeftim anlatamam. şimdiye kadar ki tutanak tehditlerine karşı çatır çatır laf söyler oldum. ve o kadar ilerledim ki. mağaza içinde hemde müşterinin yanında bağıra çığıraa kasapta ki öküzü tersledim. sonra o müşteriyle başka bi reyonda karşılaştık. adam bnm yüzümden oldu k bakma dedi. :))) bende olur mu sizin yanınızda tartıştığım için özür dilerim dedim. bi o diledi bi ben bi o diledi bi ben:KK53: sürekli gelen biri ailesini tanır oldum artık:KK1: böyle müşterilere bayılıyorum yaaa içime sokup guduuuu yapasım var. bu arada işten çıkmak için gün sayar oldum. şafak: çoooooooooooook:KK31:

hahahaha ay son lafina hic gülecegim yoktu :KK70: pokemon gibi diyor ya hahahah

Aman öyle dolansın çok güzel ve becerikli ya arkadaşımız geçenlerde bir okul arkadaşından lafı yemiş kudurmuş geri geldi bende dedimki yahu benim güzel olma gibi bir çabam yok allaha şükür kocama güzelimki adam herakşam bizim eve geliyor (umarım mecburıyetten değildir:KK1::KK1::KK1:)
ben geldim:122::122::122: hop..hop..hopp... tarçınla süt kaynatıp geliyoreeee:KK6:
Afiyet bal şeker olsun cancazım.
Güzel bayanlar anneler gününüz kutlarım canım annem annem canım annemmmmmm
annemi cok seviyorum kayın validemide seviyorum allaha sükür:KK24::KK24::KK24:

Seninde anneler günün kutlu olsun bende bütün anneleri ve anne adaylarını seviyorum onlardan çıkan bazı hıyarları sevmiyorum okadar :KK1::KK1::KK1:

bugün ne kadar çirkeftim anlatamam. şimdiye kadar ki tutanak tehditlerine karşı çatır çatır laf söyler oldum. Ve o kadar ilerledim ki. Mağaza içinde hemde müşterinin yanında bağıra çığıraa kasapta ki öküzü tersledim. Sonra o müşteriyle başka bi reyonda karşılaştık. Adam bnm yüzümden oldu k bakma dedi. :))) bende olur mu sizin yanınızda tartıştığım için özür dilerim dedim. Bi o diledi bi ben bi o diledi bi ben:KK53: Sürekli gelen biri ailesini tanır oldum artık:KK1: Böyle müşterilere bayılıyorum yaaa içime sokup guduuuu yapasım var. Bu arada işten çıkmak için gün sayar oldum. şafak: çoooooooooooook:KK31:

sanırım bu yüzden sitreslisin

aman öyle dolansın çok güzel ve becerikli ya arkadaşımız geçenlerde bir okul arkadaşından lafı yemiş kudurmuş geri geldi bende dedimki yahu benim güzel olma gibi bir çabam yok allaha şükür kocama güzelimki adam herakşam bizim eve geliyor (umarım mecburıyetten değildir:KK1::KK1::KK1:)

afiyet bal şeker olsun cancazım.

Seninde anneler günün kutlu olsun bende bütün anneleri ve anne adaylarını seviyorum onlardan çıkan bazı hıyarları sevmiyorum okadar :KK1::KK1::KK1:

tesekkür canım seninde annelere gününü kutlarım hergün bizim günümüz olsun bebişlerimizle tabiki

sanırım bu yüzden sitreslisin

kesinlikle :/ işten soğumama neden oluyorlar. bi dene şef var kuru gıdann. eskiden bnm şefimdi. sürekli depoda ki alanı temizlememi söylüyo. sürekli ama saat başı :S yetişemiyorum. aynı bölümde olduğum hödük saçma sapan işler yapıyo millete yardım ediyo. kendi işini çok iyi yaparmış gibi:KK47: işte o şef evlendi 1 hafta boyunca izinliydi. o kadann rahat ettik ki. personellerle ortak duamız evliliğin yaraması yönündeydi:KK53: ama nerdeeee??. bugün firmacılara gözünüzaydın şefiniz gelmiş dedim. abbooooo bi sövmeye başladılar kaçtım hemen:KK52: vallahi parçalıceklerdi beni. evlilikte yaramamış annem napsak ki bu adama:KK31: yok mudur şöyle bildiğiniz şifalı ot neynn:KK53:

Çatlak kemik napin kız satışlar nasıl:KK53:

bugün maç var diye. düşük olmasını bekliyoduk ama gayet iyi. ha bu arada 1 telaaa günleri ya pazartesi başlıyo yada salı. tam bilgim yok ama salı başlar tahminimce. ya bide avatarları değiştirmişsiniz aklım neynn karıştı :/

kesinlikle :/ işten soğumama neden oluyorlar. bi dene şef var kuru gıdann. eskiden bnm şefimdi. sürekli depoda ki alanı temizlememi söylüyo. sürekli ama saat başı :S yetişemiyorum. aynı bölümde olduğum hödük saçma sapan işler yapıyo millete yardım ediyo. kendi işini çok iyi yaparmış gibi:KK47: işte o şef evlendi 1 hafta boyunca izinliydi. o kadann rahat ettik ki. personellerle ortak duamız evliliğin yaraması yönündeydi:KK53: ama nerdeeee??. bugün firmacılara gözünüzaydın şefiniz gelmiş dedim. abbooooo bi sövmeye başladılar kaçtım hemen:KK52: vallahi parçalıceklerdi beni. evlilikte yaramamış annem napsak ki bu adama:KK31: yok mudur şöyle bildiğiniz şifalı ot neynn:KK53:

Sana kolay gelsin ALLAH yardımcın olsun böyle insanlara ot ilaç fayda etmez :13:

bugün maç var diye. düşük olmasını bekliyoduk ama gayet iyi. ha bu arada 1 telaaa günleri ya pazartesi başlıyo yada salı. tam bilgim yok ama salı başlar tahminimce. ya bide avatarları değiştirmişsiniz aklım neynn karıştı :/

le beni hatırlamadın mııı:26:Ya ama bir tl gününü haber verdiğine göre hatırlamışsın demekki:KK9::KK9:
Bizimde buraya kipa açıldı yenii:KK76:

Melisa otu alın çayını içirin oh koyun gibi dolansın ortalık yerde sızde arkasından melersiniz :KK1::KK1:

He bende degıstırdım avatarı oğlumun remısını koydum.Sordunmu stajlar nasılmış :KK3::KK3:

Melisa otu alın çayını içirin oh koyun gibi dolansın ortalık yerde sızde arkasından melersiniz :KK1::KK1:

He bende degıstırdım avatarı oğlumun remısını koydum.Sordunmu stajlar nasılmış :KK3::KK3:
Oğlunun resmi mi gerçekten mi maşallah:nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek:
O kadar kanım kaynadı ki anlatamam yanımda olsa ısırırdım herhalde ama yok kıyamammm

cennet gülü:KK16:
nasılsın abla ne yapıyorsun anneler gününü kutlarım:KK19::KK19::KK48::KK48::KK71:

X