Canı Sıkılan Gelsin :)

ama sende zaten böyle bi düşünce var.allahım inşallah yuvanıza dirlik düzenlik verir kötü şeyler olmaz ama huzursuzluk mutsuzluk varsa ilerisi getirir bilemezsin.sende uyanık ol sen bayansın aslında eşinin düşünmesi lazım sadece eşinin değil erkeklerin bunu düşünmesi lazım düşünsene sonuçta ilerde boşanmış olsan çocuğunun anası doğru değilmi rahat ettirmesi lazım eşi rahat ettirmek çocuğu rahat ettirmektir.sadece eşin için demiorum tüm erkeklere

ona göre ondan boşansam gidip başkasıyla evlenecekmişim onun malını başkasınamı yedirecekmişim cahil işte

İŞYERİNİN ARKA SOKAĞINDA ev zaten borç istiyor kredi çekecekmiş kredi bitince hemen alırım diyor

inanıyosan o başka canım sonuçta eşin ve ev alacak.
sen bi ara boşanmaktan bahsettiğin için söylüorum ben.böyle bi düşüncen varsa sen bilirsin tabiki hayırlısı olsun arkadaşım.yuva sonuçta bu

inanıyosan o başka canım sonuçta eşin ve ev alacak.
sen bi ara boşanmaktan bahsettiğin için söylüorum ben.böyle bi düşüncen varsa sen bilirsin tabiki hayırlısı olsun arkadaşım.yuva sonuçta bu

ben boşanmaktan vaz geçmedimki canım kendiside biliyor eninde sonunda ondan boşanacağımı evi alsın diyorum boşanırsam bi şekilde ondan alırım nasıl olsa bisürü evi var kıyameti koparır alırım

X