Canı Sıkılan Gelsin :)

bende eltimin babası ölmüştü bizde 3 cuma gidilir bu günde gittim haftaya gittimmi 3 uncu cuma olacak evleri baya uzak geldim bide gittik ev baktık valla mahfoldum

başınız sağolsun sendedemi elti var bu konuda çok dettliyim özellikle son zamanlarda çok moralim bozuk
evi naptın buldunmu

sallagitsinbe canım bu akşam bi eve baktık benimki beyendi kısmet olursa yarın alacak ağustosta taşınacaz ayrıca altınlarımın hepsini satacakmış

sallagitsinbe canım bu akşam bi eve baktık benimki beyendi kısmet olursa yarın alacak ağustosta taşınacaz ayrıca altınlarımın hepsini satacakmış

hayırlısı olsun canım.sen istiyormusun.razımısın altınlarının satılmasına.şu amaçla sordum yanlış anlama eşinle problemlerin var altınlarının değeri nedir bilemem ama evi üstüne yaptır yaptırabilirsen

hayırlısı olsun canım.sen istiyormusun.razımısın altınlarının satılmasına.şu amaçla sordum yanlış anlama eşinle problemlerin var altınlarının değeri nedir bilemem ama evi üstüne yaptır yaptırabilirsen

kız yaparmı o kadar uyanık eşim ve kaynım üzerlerine hiç bişey yapmıyorlar onlardan boşanırsak bişey alamayalım diye

2 kere dolandırıldı 2 kere altınlarımı aldı sattı 2 kerede kıyametleri kopartarak aldırdım hiç gönlüm yok yemin etmiştim birdaha vermeyecem diye evi üzerimede yazmıyor

kız yaparmı o kadar uyanık eşim ve kaynım üzerlerine hiç bişey yapmıyorlar onlardan boşanırsak bişey alamayalım diye

ama sende zaten böyle bi düşünce var.allahım inşallah yuvanıza dirlik düzenlik verir kötü şeyler olmaz ama huzursuzluk mutsuzluk varsa ilerisi getirir bilemezsin.sende uyanık ol sen bayansın aslında eşinin düşünmesi lazım sadece eşinin değil erkeklerin bunu düşünmesi lazım düşünsene sonuçta ilerde boşanmış olsan çocuğunun anası doğru değilmi rahat ettirmesi lazım eşi rahat ettirmek çocuğu rahat ettirmektir.sadece eşin için demiorum tüm erkeklere

X