Canı Sıkılan Gelsin :)

ayyy şiştimmm kıızzz

bi tane fındıklı magnumum var ama bir tane olduğu için eşime ayıp olur diye gidip alamıyom dolaptan

ahahahahahaah eşin bi görüyomus seni acayip yarısı şişik yarısı normal bi kadın böle oturmus koltukta arada şişikler yerdeğiştiriyomus

ahahahahahaah eşin bi görüyomus seni acayip yarısı şişik yarısı normal bi kadın böle oturmus koltukta arada şişikler yerdeğiştiriyomus

güldürme kızıııııııııııımmmmmmmmmmmmmmmmmm

tv'ye gülüyormuş gibi de yapamıyorum

gerilim seyrediyoruz

ayyy dayanamıyommmmm

eşim yatsa da gidip alsam dolaptan

acayip hikayeler'i seyrediyo yatmaz da şimdi

gidin bölüşün karsına gecip reklamlardaki gbi katurtttt kurttt çoturttt diye yemicen heralde yatsa bile o sesi duymucakmı sanıyon

merhaba kızlar iyi geceler sizlere bir sorum olacak hani şu avatarlarımızın yanında küçük yazılar ekliyebiliyoruz ya hani onu nasıl yapıyorduk yaw...bulamıyorum bi türlü..

nu nasıl bir mutluluk

hakkaten bi tarafım şişecekmiş yemesem...

mutluk hormonu salgılıyorum

evde eşi olmayan tek bnim heralde gidip kutunun kalanıyla hesaplasacam dondurma kutusu :131:

uhaaa 10 dene dahamı hem du bakim daka tuuttum 2 dakkada nası yedn la koca magnumu piton musun möbarek

en sonunda gülmekten patlattın beniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

kendimi tuvalete attım gülmek için

ama eşim anladı

kız küçük magnumlardandı... hani kutuda küçük satılıyor ya...her çeşidi var kutuda

mille wc ye mıcmaya gider bizimkisi gülmeye ne iş anlamadım:111:

mille wc ye mıcmaya gider bizimkisi gülmeye ne iş anlamadım:111:

senin yüzünden kızıııımmmmm

naapiym nerede kahkaha atiym???

sşfonu çekerken güldüm işte

hani millet duyulmasın diye sifonu çekerken gazını çıkarır yaaa
benimki de o hesap

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…