Canı Sıkılan Gelsin :)

kocamı getüüüü geri kayınbaba yeter ohh ohh yandan :118: yada al senin olsun:118:

anammmmm cidden köyyy gibiii bu özelliklerini bilmeyedummm d:d: tırstımmm rüyalalrımfaaa kurt fln görüyüroum evimiize giriyor flnnn teyze ziyaretlerini ertelemem farz oldu heehehehe amaaa ben en çok oarayıı sevdimm nedensee istanbulda doğma büyümeyimmm ankaraya alışmama zor olduuuu gölbaşını bir de beysukentı sevdimmmm

kızlar su an kaç kişi ben gbi koca bir kase dondurma eşliğinde ankaralın yasemin dilior acaba sizce ben iyimiyim

çocuklarım da istanbulda doğdu...

sonra geldik buraya...

ama merak etme görsen tilki olduğunu anlamazsınilk gördüğümde yaahu ne cins acaba bu köpek demiştim

bak benim de canım dondurma çektiiiiiii

çocuklar bu ara çok yediler diye almadım yaaaaaa

Hyır benim değil abimin benim daha yok.bu arada eklemedim beni gelmedi bana suan acık face m

bak benim de canım dondurma çektiiiiiii

çocuklar bu ara çok yediler diye almadım yaaaaaa

bu yaz içimden nedensee dondumrmaaa veee kola içmekkk gelmıorr doru yolu buluyormuyum nee diett diettt diye kduururyorummm yavas yavsss kesıorum galıbaa

Hyır benim değil abimin benim daha yok.bu arada eklemedim beni gelmedi bana suan acık face m

allah bagışlasınn bayıdlımmyahh çok güzelll bişiyyy rabbim nazardan korusun <3 yolladımmm bir msj atımmm sende ekle sorun var sanırımmm :) :)

bu yaz içimden nedensee dondumrmaaa veee kola içmekkk gelmıorr doru yolu buluyormuyum nee diett diettt diye kduururyorummm yavas yavsss kesıorum galıbaa

ben kola içmiyom zaten... bu yıla kadar dondurma da yemezdim... sevmezdim daha doğrusu...

ama şimdi nasıl yiyorum.. her gece bir magnum alıyorum damardan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…