Canı Sıkılan Gelsin :)

sabahları naapıyosun????

ben çok zor kalkıyorum...

şimdi eşim geldi rahatım. sabah çocuklarla o ilgilenir

ben de uyurum öğlene kadar

ben normalde 7 de oğlumu okula yolluyorum sonra tekrar uyuyorum 12 buçukta oğlum geliyor kahvaltı ediyoruz sonra işimi yapıyorum tabi bugün uyanamadım okula gitmedi

ben normalde 7 de oğlumu okula yolluyorum sonra tekrar uyuyorum 12 buçukta oğlum geliyor kahvaltı ediyoruz sonra işimi yapıyorum tabi bugün uyanamadım okula gitmedi

ben sabahın köründe çocukları okula götürmek zorundayım...sabah sabah 45 km yol yapıyorum..

akşam da aynı yolu yapıyorum..

resmen taksi şoförü gibiyim

evet yaklasik 2 sene olacak memnunum ALLAH BOZMASIN INSALLAH

lens kullanmiyordum ben yani 1 kac kez kullandim rahatsiz etti en son bi ameliyat olalim dedim memnunum cok sukur
ameliyat olmayı düşünmüştüm. sonra biri geldi. madem çok iyi bişi doktorlar hala niye gözlük kullanıyo dedi. netten videolarını izledim. tırstım bide:18::18::18:

sabahları naapıyosun????

ben çok zor kalkıyorum...

şimdi eşim geldi rahatım. sabah çocuklarla o ilgilenir

ben de uyurum öğlene kadar
önünde eğilmek istiyorumda. smley yok evde kaldım diye üzülüyodum bnde

sen git yat canım...

yoksa ççooooook saydırırsın sabah bize

kaç yaşındasın?:26::26::26::26::26::26::26::26:

ben sabahın köründe çocukları okula götürmek zorundayım...sabah sabah 45 km yol yapıyorum..

akşam da aynı yolu yapıyorum..

resmen taksi şoförü gibiyim

komşunun çocuğu falan varsa. korsan servis işine girebilirsin kızılayda otobüs beklerken bi dene taksici vardı. taksi-dolmuşçuluk yapıyodu

gece gece ufkumu açtınız kızlarr. yarın sabah gidip istifa ediyorum uleynnnnn diyesim var

hayal gücün süper ..................................

terzi kendi sokugunu dikemezmis hem ayrica her gozede olmuyorki kontrol ediyorlar gozun uygunmu degilmi numarasi sabitmi vs, herkesin kendi tercihi tabi bende cok korkmustum ama hastahanede bir suru kisiyi gorunce rahatladim biraz sonucta bir sorun olsaydi o kadar insan neden ameliyat icin gelsin benide korkuttular yok kor olursun vs doktora dedim guldu adam binde 1 de iltihapmi ne kapma olayi varmis oyle birseyden bahsetti bende oyle birsey olmadi cok sukur,korktum ama yarim saat surmedi sadece gozune baski yaptiklari makina biraz skici ama aci felan yok oda 3 5 dk surmuyor o makina ameliyattan sonrada gozlerde 3-4 saat akma oluyor yanma felan diyorsun ya keske yapmasaydim hep boylemi olacak filan ama aksama kalmadan gecti oda cok sukur damlalarimida duzenli kullandim simdilik bir sorunum yok INSALLAH olmazda ama boyle giderse tekrar bozacam gozleri pc onunde oturmaktan

sen kaç yaşındasın canımcığım???

sen git yat canım...

yoksa ççooooook saydırırsın sabah bize

yokk. yokk alışkınım ben serviste en arkada uyuyorum. saolsunlar işe varınca uyandırıyolar. bigün unutup gidecekler ya. hayırlısı. artık gözümü nerde açarım bilmem

kaç yaşındasın?:26::26::26::26::26::26::26::26:

21 yaşındayımda bütün arkadaşlarım evlendi.evde kalmışım muamelelerine başladılar

bu yaşta evlenilir mi beeeeee!!!!

25'ten önce evlenme

gez toz hayatını yaşa..

sonrasında olanı görüyosun işte özel şoför, temizlikçi, ütücü, bakıcı, ahçı...

aaa bu arada ben bir de çalışıyorumfırsat bulduğum zamanlarda

var da benim çocukların biri üstün zekalı biri üstün yetenekli (ayıptır söylemesi)

ikisi de özel okullarda burslu okuyor.. ayrı okullardalar

maşallah allah bağışlasın benim oğlumda her zaman okul birincisidir babası fatih kolejine götürdü orda okutmak istiyorduk götürdu demiş ben burda okumam müdür şok olmuş

maşallah allah bağışlasın benim oğlumda her zaman okul birincisidir babası fatih kolejine götürdü orda okutmak istiyorduk götürdu demiş ben burda okumam müdür şok olmuş

niyee yaaa.. ben iyi diye biliyorum orayı

ama bi arkadaşın kızı gitmişti.. ilk dönemin sonunda kekeme oldu çocuk.. onlar okuldan diye düşünüp aldılar hemen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…