Canı Sıkılan Gelsin :)

f5 yaptim ama olmadi neyse ay bi turk kahvesi olsada icsek kim yapcak simdi:KK1:

hahahah gozluge gerek yok gozlerimi daha yeni sifirladim ALLAH SAGLIK VERSIN INSALLAH:KK16:

kahve kahve kahve turk kavesi kahve isterimm banananeeeeeee:84::84::84::84:

kız bana diolar beeee ama cvp vermiorumm:KK51:
gözüm üstünde:KK23: çok şüphe çekiciii. eheh

başkasını bulamadılarmı çok güldüm
yaşadığı şehri niye söylemez ki insan. kesin bişi var kesinnnn:KK37:

evet canım hoşgeldin hemde çekmecemin içlerini bile düzeltiyor ama yabancı deyil
çekmece olayına girsem tövbebillah 1 hafta zor bitiririm.:KK9: çalıştığım yerde, bölüm değiştirmeden önce akşamları mağaza kapanmasına 1-2 saat kala reyonları düzeltiyoduk ordan elim yatkın ama şimdi çekmecedekileri boy,sıra,renge göre falan dizmesi emek isteyen bi iş. hemen bitiremem:KK37:
kızım normalde 130 her yer
yaaaaaaa. nedennnn daha önceden söylemediniz :84::84::84: geleceğimin dönüm noktası olabilirdi halbuki:KK53:

evet bende tuttum bu mesleğii parayı kırarız valla :21:
ortak olahhh mı:KK19:

bizim eski oturduğumuz yerde apartman görevlisinin karısı temizliğe giderdi..
kız araba aldı.. hem de o zman 207'ler yeni çıkmıştı.. üstü cam olanlardan aldı:))

kadın onunla gidiyodu temizliğe:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

aklımdan geçmedi değil. lüks arabayla temizliğe gitmek:KK52: hatta arkasına yazı bile yazdırırım. itinayla ev temizlenir diye:KK9: tabi lüks arabada olunca. bireysellik hoş olmaz.TEMBEL AVRATLARA S.O.S diye uyduruk bi şirket açarım. sonrada gelsin paracıklarrrrr:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

ben o kadar çok çay içtim ki uyku muyku kalmadı:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

ben çayı çok seeviyorum uykum bozuk diye çay içmiyorum akşamları meyve suyu sıkıyorum süt içiyoruz uykumuz gelsin diye ayran içiyoruz hiç bir faydası yok tam yatağa girecem bi neti açayın bakayım arkadaşlar nettemi hemen geliyorum

ben çayı çok seeviyorum uykum bozuk diye çay içmiyorum akşamları meyve suyu sıkıyorum süt içiyoruz uykumuz gelsin diye ayran içiyoruz hiç bir faydası yok tam yatağa girecem bi neti açayın bakayım arkadaşlar nettemi hemen geliyorum

sabahları naapıyosun????

ben çok zor kalkıyorum...

şimdi eşim geldi rahatım. sabah çocuklarla o ilgilenir

ben de uyurum öğlene kadar:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

kızlar aranızda yeşil çay içen varmıı yada dah önceden kullanıpda faydasını gören

yeşil çayı bilmemde. pc nin yanında kuru kayısı varmı. hiç farketmeden elim ikide bi gitti. kaç tane yedim bilmiyorum ama etkisi kötü olmasa bari:KK1:

bu arada sabah 6 da kalkıp işe gitcem ben:KK53: hala oturuyorum ütü neyn bile yapmadım

yeşil çayı bilmemde. pc nin yanında kuru kayısı varmı. hiç farketmeden elim ikide bi gitti. kaç tane yedim bilmiyorum ama etkisi kötü olmasa bari:KK1:

bu arada sabah 6 da kalkıp işe gitcem ben:KK53: hala oturuyorum ütü neyn bile yapmadım

sunun surasinda 6 ya ne kaldi hic uyuma bence :KK53::KK53:

X