Canı Sıkılan Gelsin :)

ahahahhahahahahhahahaha kızım yaaaaaa ooyle dşünüomda benkini bi bakıo üst bi bakıo alt hiç bişekalmasada sabaha kadar ole uyur o istersen sokaga koy o halde gene uyur :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: du bakam aslında iyi fikir bu :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

allah seni yaaa inanmıorum nillll gözümün önüne geldi birden ay ben krize girdim.düşünsene yolda biri öle uyuyo:KK52:

Rabbime sukur mutluyum, bana sesini yukseltigini gormedim, tabi ilk aylar diyorum, simdilik..
Ama israrini anlayamiyorum. Burda kimse bizim gibi degil.. Sicak degiller.. Dillerini biliyorum onlari anliyorum ama Turk gibisi yok..
Çay bahçesi yok simitçi yok firin var ama ayni degil iste..
Suan uyuyor yuzunde bir tebesum var.. Benim cok duygusal oldugumu biliyo bazen ailemi özluyorum annemin yemeklerini,
Babamin sohbetlerini.. Ve sonra gozlerim doluyor aglamaya basliyorum.. Farkina variyor bazen uyaniyor destek olmaya calisiyor ama yinede kararini degistirmiyor..

haklısın canım bol bol dua et canım

saol tatlım yaaa bende bir sene sonra falam Allahın iznile düşünüom 7 a oldu evleneli bişeyleri oturtmam lazım dahaaa ama kolay diyasanız gene içime su serpildi işallah ya oyle olur

ne demek canım inş hakkında hayırlısı olur ..

Rabbime sukur mutluyum, bana sesini yukseltigini gormedim, tabi ilk aylar diyorum, simdilik..
Ama israrini anlayamiyorum. Burda kimse bizim gibi degil.. Sicak degiller.. Dillerini biliyorum onlari anliyorum ama Turk gibisi yok..
Çay bahçesi yok simitçi yok firin var ama ayni degil iste..
Suan uyuyor yuzunde bir tebesum var.. Benim cok duygusal oldugumu biliyo bazen ailemi özluyorum annemin yemeklerini,
Babamin sohbetlerini.. Ve sonra gozlerim doluyor aglamaya basliyorum.. Farkina variyor bazen uyaniyor destek olmaya calisiyor ama yinede kararini degistirmiyor..

ay canım benim yaa.haklısın böle düşünmekle ama keyfinizden orda değilsinizki sizde geleceğiniz için ordasınız belki alışırsın.sonuçda kocanın yanındasın boşver yabancıyı falan sen önemli olan eşinle mutlumusun.insan oğlu doyumsuz sen özlem çekiosun inan memleketinde de olsan yine özlersin anneyi babayı.bak bende evliyim annem babm yan binada oturuyolar ama onların yanı gibi olmuo.anlatabildimmi

X