Canı Sıkılan Gelsin :)

ulem burda ki ler hep ters zamanda toplanıyor cennet gülü:KK1: salla gitsin nere gittin kız sallana sallana gene :KK53:

benim oğlum 8 aylık doğdu kontrole gittim doğuma aldılar sezeryan oldu 1 kilo 450 gram 1 ay cerrahpaşada küvezde kaldı ben 1 ay oğlumdan ayrı kaldımben evde o hastanede ama sonra hep açtır diye hep yedirdim

erkeklere anlam verilmez canım

evet erkek ve mantık olayı baya ters orantılı iki kavram yaaa :KK14: erkek benim sanki :KK9: söyle yabalım böyle basbasa kalaım romantk yemek yiyelimmi sanki benim erkek hiç böyle olacagım günün birinde aklıma gemzdi onun romantizmi cok farklı maç izlemek varan 1:KK1: sürekli etrafındakilerle yapısık ibi takılmak varan 2 işkolik varan 3 uyku hastası varan 4 ................ gider bu :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

evet erkek ve mantık olayı baya ters orantılı iki kavram yaaa :KK14: erkek benim sanki :KK9: söyle yabalım böyle basbasa kalaım romantk yemek yiyelimmi sanki benim erkek hiç böyle olacagım günün birinde aklıma gemzdi onun romantizmi cok farklı maç izlemek varan 1:KK1: sürekli etrafındakilerle yapısık ibi takılmak varan 2 işkolik varan 3 uyku hastası varan 4 ................ gider bu :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

sende geldiği gibi türk kahvesi yap yorgunsun de içir bak nasıl uykusu kaçıyor ben çok yapardım uykusu kaçsın diye ve uykusu kaçıyordu

benim oğlum 8 aylık doğdu kontrole gittim doğuma aldılar sezeryan oldu 1 kilo 450 gram 1 ay cerrahpaşada küvezde kaldı ben 1 ay oğlumdan ayrı kaldımben evde o hastanede ama sonra hep açtır diye hep yedirdim

ya bu sezeryan doğum epiduralmidi seninki yada bilincin yerindemidi acıyomu kızzz ben co korkarım yaaa :KK30::KK30: normalide zor o değl komsum doğurdu işte 5 gün oluyor hiç uyumamıs cok zor dior :18:

ya bu sezeryan doğum epiduralmidi seninki yada bilincin yerindemidi acıyomu kızzz ben co korkarım yaaa :KK30::KK30: normalide zor o değl komsum doğurdu işte 5 gün oluyor hiç uyumamıs cok zor dior :18:

yok beni sabah 9 da uyutmuşlar öğlen 1 de gözünü açtım hiçte anlattıkları gibi deyil

ben sezaryen yaptım:KK43:normal isterdim ama olmadı çıkaramzsın dedi:KK51:

kız seninde cocugn varmıydııı aaaaaaaaaa kaç yasında :KK1: kısım sen de bişeyi cıkaramıon :KK1::KK1::KK1::KK1: cıkarma sorunu var dadlım sende :KK1: ama valla bilmiodum cocgun oldunu aha :KK52: ben dedim ya korkuorum yawww :KK52: aslında cok cesurum her konuda:KK15: bir bunda tutukluyum nedenkine

başla ihmal etme erken 1 saat yapalım 2 saat takılalım çıkalım

tmm canım yaa valla gecem gündüzüme girdi oğluma dokunuyo ucu geçen sabah uyuya kalmışım kahvaltı hazırlamış beni uyandırıo masayı bi gör gülmekten ölürdün peyniri zeytini tenekeyle koymuş masaya yumurtaları tasakoymuş ama yakamamış altını tüpden kapatıyorum yatarken aygazla oynamaısn diye yoksa onuda pişirecek domateside tabağa bütün koymuş:KK1: ay hem güldüm hem karnım yandı:KK1:

Merhaba aslinda ben az buz yeni bir uyeyim işimden dolayi pek fazla giremuyorum forume
Ama konusmaya ihtiyacim var :KK43: terzi bile kendi sökugunu dikemezmis :KK43: anlayacaginiz kendi sökugumu dikemiyorum :s
Canim cok sıkıldı :KK43:

anlat arkadaşım derdini dinleylim ..

kız seninde cocugn varmıydııı aaaaaaaaaa kaç yasında :KK1: kısım sen de bişeyi cıkaramıon :KK1::KK1::KK1::KK1: cıkarma sorunu var dadlım sende :KK1: ama valla bilmiodum cocgun oldunu aha :KK52: ben dedim ya korkuorum yawww :KK52: aslında cok cesurum her konuda:KK15: bir bunda tutukluyum nedenkine

hahahahaa allah seni yaaa gece gece iiiyi güldürdün.bak bunu hiç düşünmemiiştim.
5 yaşına gircek hemide yaa ablası öper ellerinden

canım sende anlat belki yardımcı oluruz

Suan yurt disinda master yapiyorum, evliyim (1 ay oldu)
Eşimde benimle geldi o'da baska bir il de masterene yapiyor.
Benim sıkıntım, okul bittikten sonra Turkiye'ye dönmek istiyorum ama beyim kararli burda kalmak istiyor ve daha sonra baska ulkelere gitmek istiyor..
Birini ikna etme kabiliyetim var ama beyimde yaramiyor..
Sinek kadar ufak bir sorun ama .. Pff

X