Canı Sıkılan Gelsin :)

ablası sevindim benim gözümde normal ama herkes cok kilolu diyor

işte ah bu herkez varyaa böyle moral bozarlar dengesizlerrrrr.kızım boşver ya obez olmasın çocuk. zayıf demek sağlıklı demek değil.tamam sen dikkat et beslenmesine yemesine ama asla ve asla sakına hatta kesinlikle çocuğa hiçbşey deme.illa zayıflasın diorsan bunu uygun tatlı dille çocuk anlamadan yap.bunu şunun için söylüorum yaşı küçük kırılır alınır başarılarını etkiler kendini arkadaşlarından farklı görür arkadaş topluluğuna girmek istemez vs vs.yaş itibari ile böle oluolar.hem diyetisyene falan gerek yok arkadaşım sende yaparsın akşam 6 dan sonra yeme olayını çıkar onun yerine bol su kat hayatına çaktırmadan yap bakalım nasıl oluo

canım ben demiyorum oğlum hazır yemeye alışkın dedim taşındıktan sonra dışarının yemeyini kesecez doktorlar diyor diyetisyene götür ben babası oğluma bu konuda bişey demiyoruz

cennet gülü oğlun massallh kız 13 yasında oyylemi serpilmiş massalhh boylu olcak herhal

cennet aplaaaa bende gelmeden baktım oğluşun fotolarına maşallahhh tosuncuk

hayırdır niye sıkılıyor canın

pffff valla azck ilgisiz kaldım bu arala kocam maç dır sudur budur etrafındakiler anahhh dedim yaaa sıra bana ne zaman gelcek kırıldım ona ooyle gönlümü almaya calıştı sonrada uyudu kaldı anlam veremedim bu işe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…