Canı Sıkılan Gelsin :)

nese faceboktan ekleyeyim sizi ordan görürsünüz beni facesi olan varmmidur

kızlar ben çıkıyorum yavaş yavaş. hadi kendinize iyi bakın , öpüyorum sizi.. eve gidip akşama kadar uyumak istiyorum bi daha ki nöbet ptesi. ptesi de sizinleyim .. hepinizle tanıştığma çok memnun oldum. hevuk seni ayrıca çok sevdim canım , görüşürüz.. :KK43:

öküzüm o beniiiiiiiiiiiiim:) en basit bi kaç örnek vereyim, öncelikle konyalı. hastanede memur oldğm için mecburen açık çalışıyorum, evlenince çalıştırmıcak bu 1 :KK70: formamın kollarını az yukarı sıyırsam kıyametler kopuyor, ne küpe ne yüzük hiçbişe taktırmıyo, bi gün düğünden çıkıp nöbete gelmiştimm makyajım vardı hiç yüzüme bakmadı makyaj var diye :KK43: bi erkek olsun ortamda saçlarına dokunma onun yanında der, parfüm sıkma der :KK70: tabi bunları çok nadir yaparım ben fazla yüz vermemek için ama evlenince böyle olmaz , her vakit mesaj atıyo namaz kıldın mı diye hoşuma gidiyo ama ilerde çok bunalır mıyım diye korkuyorum :KK43:

:KK9::KK9: Aynı benimki ilk 1 sene ısrarlı oluyolar sonra rahat bırakıyolar.
Kıs sen delimisin okadar boşunamı okudun işini bırakta ne demek
Olmazsa özelde tesettürlü çalışırsın.
Geçenlerde Annemle Ümraniye devlete gittik dr hep kapalıydı acaba yasak kalktımı dedim :26:
Kalmadımıkii
Ama onnar kapalıydı.
Eşim bi ara çarşaf giy die zorluyodu
Sonra onu bıraktı eşrbını yandan aşşağı sarkıt topuz yapma
Sonra ne halin varsa gör
Ama şık giyinme
Kuranlarda filan talip çıkıyo bana :KK9::KK9: İnadına :KK9::KK9:
Arkadaşlarıda sölüyo çıldırıyo.
Nazar değdiriyolarmış bana öle diyo eve gelince huyum değişiyomuş.:KK9::KK9:

ben yatıyorum kızlar kendinize iyi bakın sizinle tanıştığıma çok çok memnun oldum inşallah en yakın zamanda tekrar görüşürüz iyi uykular hepinize :KK54::KK54:

kız ben zaten kapalıyım , namazlarımı da kılıyorum ama bu aşırı biraz :KK70: benim eşim öyle olmalı diyor bana :) ne bileyim yaa :KK43:

alla alla
canım nediyeyim ya zor insanla yapmak çok zor
benim eşim banada çok karışır saçının teli gözüküyor die bağırır
ama görümcemlerin hepsi açık
tunik giydirmek zorunda bana
bende giymeden çıkmam zaten
dinine bağlıda değildir deli
bende arada kılıyorum işte nefsim müsade ettiği sürece eşim hiç kılmaz sanki cehenme götürcek töbe töbe
özledim onu ya cnm kocam iyiki var
ah bi uyansa nasul sarılcam ona

Son düzenleme:
ben yatıyorum kızlar kendinize iyi bakın sizinle tanıştığıma çok çok memnun oldum inşallah en yakın zamanda tekrar görüşürüz iyi uykular hepinize :KK54::KK54:

kaçta kalkacaksın cnm
iyigeceler öpüldün

kızlar ben çıkıyorum yavaş yavaş. hadi kendinize iyi bakın , öpüyorum sizi.. eve gidip akşama kadar uyumak istiyorum bi daha ki nöbet ptesi. ptesi de sizinleyim .. hepinizle tanıştığma çok memnun oldum. hevuk seni ayrıca çok sevdim canım , görüşürüz.. :KK43:

Görüşürüz canım bende sevdim senii Allah'a emanet ol ii uykular
Dur şunu ekle öyle giti

:KK9::KK9: Aynı benimki ilk 1 sene ısrarlı oluyolar sonra rahat bırakıyolar.
Kıs sen delimisin okadar boşunamı okudun işini bırakta ne demek
Olmazsa özelde tesettürlü çalışırsın.
Geçenlerde Annemle Ümraniye devlete gittik dr hep kapalıydı acaba yasak kalktımı dedim :26:
Kalmadımıkii
Ama onnar kapalıydı.
Eşim bi ara çarşaf giy die zorluyodu
Sonra onu bıraktı eşrbını yandan aşşağı sarkıt topuz yapma
Sonra ne halin varsa gör
Ama şık giyinme
Kuranlarda filan talip çıkıyo bana :KK9::KK9: İnadına :KK9::KK9:
Arkadaşlarıda sölüyo çıldırıyo.
Nazar değdiriyolarmış bana öle diyo eve gelince huyum değişiyomuş.:KK9::KK9:

hehe kız sen az değilsin he
çarşaf hayatta giymem uğraşam
benim anneme hala geliyorlar senin kız vardı eda die
annem dio oooo oçoktan evlendi hehe benim eşimde fena kızıyor söyleyince:KK76::KK76::KK76:

görüşürüz cnm öpüldün
beni ayrıca çok sevmesende :KK19::KK19::KK19::KK19:
grş cnm inş

Aldımı mesajımı ???
ekle oraya gel ozaman lenn uykum geldi
evimide mok götürüyo aslında ama hiç halim yok yaa naapsamki acep.:KK24:

bekle ekliyeyim seni
ve evini temizlemeden yatmaaaaaaaaaa
bak evini temizle rahat rahat o miss çarşafların kokusuyla yat aşağa
bak ne kadar huzur verici ekliyorum bekle ok

bekle ekliyeyim seni
ve evini temizlemeden yatmaaaaaaaaaa
bak evini temizle rahat rahat o miss çarşafların kokusuyla yat aşağa
bak ne kadar huzur verici ekliyorum bekle ok

Tamam ya makine açmak yasak 10 dan önce 10 kadar bekleyincede çok yoruluyorum offf yapim barii :KK43::KK43::KK43:
Ya ev kadını olmak ne zor yaaa:KK43::KK43:

inanmıyorum sabahın 8 kadarmı oturdunuz ps valla cok üzüldüm uyuduguma yaaaa :KK43:hepinize günaydın

X