Canı Sıkılan Gelsin :)

ilk günlerde birbirine alışma zamanında bizde kavga ettik hatta boşanma derecesine bile geldik ama şuan o günlerdeki halimize gülüyoruz ne kadar salakmışız biz diye

Cabaladım canım ozamnlar saçma olan oydu ben sesiz kaldım hep
Ama sonra başka şeylerde gelince olmadı yanii.
Karışık yavvv iştee
İnşallah düzelir..

biri silcem derdinde biri yüklücem derdinde hehee

ayy kıyamam sana ya :KK43: bizim de ilişkimiz sürekli sallantıda seviyorum onu ama sürekli tartışıyoruz çok dinine düşkün tmm bende öyleyim ama aşırı sıkıyor bildiğin gibi değil daha evlenmeden. bilmiyorum noluruz :KK43: peki canım ilk başta eşini sevmiyodun. onun seni sevmesi, ilgi göstermesi seni mutlu etti mi. bende en sonda öyle beni çok seven biriyle evlencem galiba :KK43:(( ama korkuyorum mutlu olamam diye. bu benim öküzümle de 2 seneye kim öleee kim kala :KK43:

öküz deme kız sevgilinie
nereli cnm o öle dine herkes bağlıdır da neler yapıo mesela
bu seni evden dışarı çıkarmazsa şaşmam

ayy kıyamam sana ya :KK43: bizim de ilişkimiz sürekli sallantıda seviyorum onu ama sürekli tartışıyoruz çok dinine düşkün tmm bende öyleyim ama aşırı sıkıyor bildiğin gibi değil daha evlenmeden. bilmiyorum noluruz :KK43: peki canım ilk başta eşini sevmiyodun. onun seni sevmesi, ilgi göstermesi seni mutlu etti mi. bende en sonda öyle beni çok seven biriyle evlencem galiba :KK43:(( ama korkuyorum mutlu olamam diye. bu benim öküzümle de 2 seneye kim öleee kim kala :KK43:

:KK9::KK9: Benimkide öle nan
oda beni sıkıyodu şık giyineyim kıyamet kopuyodu
Patronu filan demişki ne kadar bakımlı ve güzel bi kız nasıl evlendi senle
Kıskanıyodu.
Evlenme öle biriyle yada maddi dudumu ii olsun çok sevsin evlenebilirsin :KK9::KK9:
Ya eşim yine seviyo ama bencil çok
Ama beni düşündüğünü sanıyo.
Ben hep varımı yoğumu verdim
Ailemin durumu çok ii annem bana verirdi marka takıntım vardı
Kendine bişerl al diye 300 200 eşime verirdim
Bi borcu ödesin die
Annem altın verirdi eşime
Borç ödesin sıkılmasın
Oda durmadan araba aldı saçma sapan bişiler yaptı beni çok mahçup etti insanlara boynumu büktürdü.
Yakınşaçagıma uzaklaştırdı.
Beni etkiliye zaten islam aşkıydı daha çok.
Sevdiğim kişi diş dr du oda dinine çok düşkündü annesi ayırdı
Ben ayrıldım.
Bide evde çoooook problemelrim oldu
anlatsam roman
eşim tam bunalımın ortasında geldi.

:KK9::KK9: Benimkide öle nan
oda beni sıkıyodu şık giyineyim kıyamet kopuyodu
Patronu filan demişki ne kadar bakımlı ve güzel bi kız nasıl evlendi senle
Kıskanıyodu.
Evlenme öle biriyle yada maddi dudumu ii olsun çok sevsin evlenebilirsin :KK9::KK9:
Ya eşim yine seviyo ama bencil çok
Ama beni düşündüğünü sanıyo.
Ben hep varımı yoğumu verdim
Ailemin durumu çok ii annem bana verirdi marka takıntım vardı
Kendine bişerl al diye 300 200 eşime verirdim
Bi borcu ödesin die
Annem altın verirdi eşime
Borç ödesin sıkılmasın
Oda durmadan araba aldı saçma sapan bişiler yaptı beni çok mahçup etti insanlara boynumu büktürdü.
Yakınşaçagıma uzaklaştırdı.
Beni etkiliye zaten islam aşkıydı daha çok.
Sevdiğim kişi diş dr du oda dinine çok düşkündü annesi ayırdı
Ben ayrıldım.
Bide evde çoooook problemelrim oldu
anlatsam roman
eşim tam bunalımın ortasında geldi.

aa ayıp etmiş eşin gerçekten
kınıyorum eşini
gerçekten zormuş senin olayın
inş geçer cnm bu günlerde

öküz deme kız sevgilinie
nereli cnm o öle dine herkes bağlıdır da neler yapıo mesela
bu seni evden dışarı çıkarmazsa şaşmam

öküzüm o beniiiiiiiiiiiiim:) en basit bi kaç örnek vereyim, öncelikle konyalı. hastanede memur oldğm için mecburen açık çalışıyorum, evlenince çalıştırmıcak bu 1 :KK70: formamın kollarını az yukarı sıyırsam kıyametler kopuyor, ne küpe ne yüzük hiçbişe taktırmıyo, bi gün düğünden çıkıp nöbete gelmiştimm makyajım vardı hiç yüzüme bakmadı makyaj var diye :KK43: bi erkek olsun ortamda saçlarına dokunma onun yanında der, parfüm sıkma der :KK70: tabi bunları çok nadir yaparım ben fazla yüz vermemek için ama evlenince böyle olmaz , her vakit mesaj atıyo namaz kıldın mı diye hoşuma gidiyo ama ilerde çok bunalır mıyım diye korkuyorum :KK43:

öküzüm o beniiiiiiiiiiiiim:) en basit bi kaç örnek vereyim, öncelikle konyalı. hastanede memur oldğm için mecburen açık çalışıyorum, evlenince çalıştırmıcak bu 1 :KK70: formamın kollarını az yukarı sıyırsam kıyametler kopuyor, ne küpe ne yüzük hiçbişe taktırmıyo, bi gün düğünden çıkıp nöbete gelmiştimm makyajım vardı hiç yüzüme bakmadı makyaj var diye :KK43: bi erkek olsun ortamda saçlarına dokunma onun yanında der, parfüm sıkma der :KK70: tabi bunları çok nadir yaparım ben fazla yüz vermemek için ama evlenince böyle olmaz , her vakit mesaj atıyo namaz kıldın mı diye hoşuma gidiyo ama ilerde çok bunalır mıyım diye korkuyorum :KK43:

hmm namaz kıldırması güzel ama içten gelen birşey o
iyi iyi kıskanıyorsa seviyorseni demektir
evlenincede kapanırsın olur biter
boşver o bağırıp çağırdığıyla kalsın

hmm namaz kıldırması güzel ama içten gelen birşey o
iyi iyi kıskanıyorsa seviyorseni demektir
evlenincede kapanırsın olur biter
boşver o bağırıp çağırdığıyla kalsın

kız ben zaten kapalıyım , namazlarımı da kılıyorum ama bu aşırı biraz :KK70: benim eşim öyle olmalı diyor bana :) ne bileyim yaa :KK43:

aa ayıp etmiş eşin gerçekten
kınıyorum eşini
gerçekten zormuş senin olayın
inş geçer cnm bu günlerde

Ya zor bunnar hafif şeyler
Bir ara hani çağlayanda toplanıyolardı filistin için hergece ordaydı.
Ya yeni evliyiz tamam git ama gece boyu ben evde tekim.
Bana birsürü hakaret etti alı al moru mor oldum akrabasının eşinin yanında kadın farkedince annattıp böle böle diye
Bana sayın Prenses hanım o kadınlar zorda sen prensessin senin aslında burda olman lazımdı filan.
Deli ya
Hatta cihata gitcem filan diyodu :KK9::KK9:

Ya zor bunnar hafif şeyler
Bir ara hani çağlayanda toplanıyolardı filistin için hergece ordaydı.
Ya yeni evliyiz tamam git ama gece boyu ben evde tekim.
Bana birsürü hakaret etti alı al moru mor oldum akrabasının eşinin yanında kadın farkedince annattıp böle böle diye
Bana sayın Prenses hanım o kadınlar zorda sen prensessin senin aslında burda olman lazımdı filan.
Deli ya
Hatta cihata gitcem filan diyodu :KK9::KK9:

bu erkeklerin hepsi aynı :KK70: hepsinin köküne turp suyu yaa :KK70:

X