Canı Sıkılan Gelsin :)

bende beğenmiyorum armutluyu canım yani çok yeni binalar var artık biz 350 oturuyoruz ama evim küçük öle çokta ucuz değil yani sen istanbulda mısın ?

Evet iyiymiş canım ben 670 veriyorum 10 yıllık bina eski.
Orayı çok sevmiştim ben
Armutluda D.kızı ev tutmuştu tatil için ay hiç biyer yok cinnet geldi bana
3,4 KEZ DENİZE GİRDİM DENİZİDE PİSTİ.
Termaller hele bi girdim bayılıyodum nerdeyse birsürü kadın atmış memişleri kukuları dışarı çıktım hemen

slm nasılsınız eşim istanbula gitti benim canım çok sıılıyo eşim olmadan da uyuyamıyorum ne yapcam ben ya

evin büyük o zaman benm evimde 10 yılı aşkın ama o kadar eski değil bide değiştirdik evlenirken birazda ..çok kötü ya herkes anadan doğpma ben sevmiyorum öyle zaten uygunda değil

canım armutluda erdilli otel var hamamı içinde kaplıcası içinde kapalı yüzme havuzuna götürüyorlar yemek ful ormanın ortası biz oraya gidiyoruz cok güzel geçiyor yoksa denizine girilmez

amin.. güzel de işte hastane çok yoğun bunalmaya başladım artık o kadar anlayışsız hastalar geliyor ki inan soğuyor insan bi zamandan sonra bu arada sebi demişsin bizim taraflardansın galiba karadenizli misin

Evet Trabzon'luyum
Ya çok yogun bizim geldiğimizde hep hastalar koridorlardaydı birinin kafasında datır yatıyodu
Canım orda kaldıgında aslında daha ii ögrenirsin işini pratikleşirsin.
Sen hemşiremisin?
Börümcemde hemşire
Ben hemşie olaydım keşke tam bana göre.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…