Canı Sıkılan Gelsin :)

ya kızlar kocişi özledim ya içerde uyuyor çokta tatlıdır cnm benim
uyandırsam bi ton laf eder
özledim gidip mıncıklasam mı:KK54::KK54:

Evet Trabzon'luyum :KK1::KK1:
Ya çok yogun bizim geldiğimizde hep hastalar koridorlardaydı birinin kafasında datır yatıyodu :KK53:
Canım orda kaldıgında aslında daha ii ögrenirsin işini pratikleşirsin.
Sen hemşiremisin?
Börümcemde hemşire
Ben hemşie olaydım keşke tam bana göre.

kan nasıl çekiyo bak ya.. bende Trabzonluyum. dernekpazarı çaykaralı..sen neresindensin :)

Oy kıyamam sana
Kız Cennet yeme yağlı kilo yapar diyo sen daha kilo yapanını seçiyon ona güldüm
Meyve filan ye açlığını bastırsın bari..

şuan yiyiyorum
benden mutlu yok çocuk gibiyim görseniz :KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

bu eşler ne kadar şehir dışına çıkan varmış keşke buraya gelseydin hiç sikilmazdın

4 de çıktı evden canım bende nette öyle boş boş bişeylere bakıyordum sonra foruma geldim yazdıklarınızı okuyordum muhabbete gireyim dedim bende

canım armutluda erdilli otel var hamamı içinde kaplıcası içinde kapalı yüzme havuzuna götürüyorlar yemek ful ormanın ortası biz oraya gidiyoruz cok güzel geçiyor yoksa denizine girilmez

Orası daha uyguna geliyodu aslında bize ama
Tavsiye etmemişler nedense keşke oraya gitseydik.
Ben orası olsun istemiştim.

ya kızlar kocişi özledim ya içerde uyuyor çokta tatlıdır cnm benim
uyandırsam bi ton laf eder
özledim gidip mıncıklasam mı:KK54::KK54:

Bence senin uykun gelmiş ya Ne açlığın ne çisin nede sevgi pıtırcıklığğın bitiyo.
Bitane öpde gel sessiz sessiz bence uyandırma herüfünü.

Evet Trabzon'luyum :KK1::KK1:
Ya çok yogun bizim geldiğimizde hep hastalar koridorlardaydı birinin kafasında datır yatıyodu :KK53:
Canım orda kaldıgında aslında daha ii ögrenirsin işini pratikleşirsin.
Sen hemşiremisin?
Börümcemde hemşire
Ben hemşie olaydım keşke tam bana göre.

ben trabzonluyum cnm ya :KK70: çok sevindim
hevuğa gözünüz kapalı güveninnnn:KK1::KK1::KK1::KK1:
neresindensin cnm bne ofluyum .ağaçseven köyü

yaa sigaradan bahsetmeyin hamile olduğumu öğrendiğimde bıraktım hemen ama nasıl canım istiyo ne illet bişeymiş yaaaa:KK14::KK14:

kan nasıl çekiyo bak ya.. bende Trabzonluyum. dernekpazarı çaykaralı..sen neresindensin :)

Araklı bende vayy hemşom benim :KK19::KK19:
Ya bu karadeniz milleti çok balli zaten.
4 yıl önce gittim öldüm gülmekten çok komikler
Tuvaletler dışarda hala oturdum yarıdsı açık kafam dışarda kaldı hem mıçıp hem mazara izliuon ayy aklıma geldi gülme krizine girdim yine :KK9::KK9::KK9:

Araklı bende vayy hemşom benim :KK19::KK19:
Ya bu karadeniz milleti çok balli zaten.
4 yıl önce gittim öldüm gülmekten çok komikler
Tuvaletler dışarda hala oturdum yarıdsı açık kafam dışarda kaldı hem mıçıp hem mazara izliuon ayy aklıma geldi gülme krizine girdim yine :KK9::KK9::KK9:

:))))) çok tatlısın ya hehe sağol :))) güldürdün beni de.

yaa sigaradan bahsetmeyin hamile olduğumu öğrendiğimde bıraktım hemen ama nasıl canım istiyo ne illet bişeymiş yaaaa:KK14::KK14:

valla kullanma derim bebeye çok zaararlı ben oğlumda içtim çok pişmanım çocuk 7 sene astım tedavisi gördü her akşam oksijen veriyorlardı birdaha hamile kalsam kesinlikle içmeyecem

X