Canı Sıkılan Gelsin :)

üzülme ya olur elbet
ne güzel demek sperm varki tüp bebek yapmışınız
bizde 0 sperm en son yoluda denedin ameliyat oldu sonuç başarısız
23 yaşındayım :KK43:
ama okadarda kötü değil ya alışıyor insan

Canım mikrotesemi oldu?
Benimde 1 yumurtam çıktı
Klomeni bilirsin onla 6,8 çıkarken dr çogul gebelik olur die yasaklarken iilişkiyi tüp bebekte 1 tane şok oldum
Ya hastane bi haltlar yedi yada
Çünki 2tane transfer etsinler die ısrar ettim yasak ya
Bide donduramıyolarmış söylemediler
Fazla deseler dondurun diycem söylemediler die düşünüyorum ben merkez kötüydü.
3.5 yaptırdık

Yok canım isyan etmiyoruz hiç Rabbim göstermesin.
üzülüyoruz tabi ama elimizde değil.
Okadar sıkıntı yaşadıkki anlatamam
Ya hiç olmayacak şeyler geldi başımıza.
Okadar çabalıyoruz ama sıfıra sıfır elde var sıfır.
Geçenlerde bi hocaya gittik eşim gece bagırıyodu uykusunda.
Bana dediki sana büyü yapmışlar senin bebeğinde yok dimi olmaz zaten dedi bekarken yapmışlar hiç mutlu olma diye dedi.
Hiç bişey smöylememiştim eşim için gittik.
Öyle kaldı işte bişeler yapmıştı bana bidaha çağırdı gitmedim
Para filan da almıyor
Ama ben verdim 10 lira hiç bişey değiş.

aaa olur mu olur
benim ablamda gitti hocaya hoca herşeyi bildi şok olduk ablam bembeyaz oldu nasıl bilir die
istersen bu hocaya gitt . ünlü hocalarımız

benimkininde babası hep elinden almış ben seni evlendiririm ev veririm araba veririm biz sözlenince babası elinden aldı herşeyi borçla aldı benimkinin esenlerde binası vardı yurtdışında çalışmış salak babası 5 kardeşe böldü hiç bir şey vermedi evlenirken yıllarca sıkıntı çektik hep borç oğlum doğdu yüzü hayırlı oldu ondan sonraa hallah bi verdi bi verdi bundan 8 yıl önce 1 trilyon dolandırıldılar herşeyimizi sattıkbizim mecidiye köyde restorantımız vardı 2 katlı evler arabalar anlatamam allah bir kerede aldı hepsini bu sene borcları bitti şimdi kendilerini topladılar çok şükür

bence sana yaptıklarının cezasını cekiyo bi şekilde YÜCE RABBİM gösteriyo ya iyi insana yapılan kötülügü bi şekilde cıkarı benim kayın pederim hem emekliydi hem calısıyodu gittiler memleketten ev bile aldılar üç katlı bize destek olmadılar ya sokkakta bıraktılar ya öyle ters döndülerki kayınpederi işten attılar o evin kredisi bu evin kirasını ödeyemediler apar topar köye döndüler görüyosun hersey önce bu dünyada sonra öbür dünyada hesabını verecekler

bence sana yaptıklarının cezasını cekiyo bi şekilde YÜCE RABBİM gösteriyo ya iyi insana yapılan kötülügü bi şekilde cıkarı benim kayın pederim hem emekliydi hem calısıyodu gittiler memleketten ev bile aldılar üç katlı bize destek olmadılar ya sokkakta bıraktılar ya öyle ters döndülerki kayınpederi işten attılar o evin kredisi bu evin kirasını ödeyemediler apar topar köye döndüler görüyosun hersey önce bu dünyada sonra öbür dünyada hesabını verecekler

valla paramızla hava atıyorlar

ALLAH sabır versin sana aynen biz evlendigimizde hep anlatırım eşimin cebinde 100 lira vardı ve ailesi bizi sokkaga attı biz 2 gün arabada kaldık sonra nikah gününe kadar bi tanıdık yazlıgını anahtarını verdi focada bi hafta oraya gittik geldik bizde cok cektik ama eşim cok hırslı sırf iş baglamak için gitti istanbula bugün

Benimkide çok hırslı ama herkesin gözüne batıyo okadar borcumuz varki adam ödiycem diye günde sadece 3 saat uyuyodu 3,4 iş yapıyodu.
Millette diyomuşki bu adamı silkelesen ne parası çıkar çok ii para alıyo halbuki elimizde 100 lira bile kalmıyodu.
Ben evime misafir bile alamıyorum çünki çook sıkısıgız evde ne varsa onla idare ediyorum sürekli.
Bu insanların yatcak yerleri yok valla.:KK19:
Kimse sormuyo ne haldesiniz die.
Bide benim eşim Anestezi teknisyenliğini kazanmış babası göndermemiş okuması için kağıtlarını filan yakmış.
Pislik adam gece gündüz çalıştırmış ayyaşın teki.
Şimdi hayatıyla oynadı sormuya ne yapıyorsun 1 kez aramadı ne düğünde yardım etti.
Düğün için köye gittik ordan kvdu bizi nie evden çıktık die
Ben daha 3 günlük gelindim.
Böyle insanlar nasıl can vercek acaba.

Canım mikrotesemi oldu?
Benimde 1 yumurtam çıktı
Klomeni bilirsin onla 6,8 çıkarken dr çogul gebelik olur die yasaklarken iilişkiyi tüp bebekte 1 tane şok oldum
Ya hastane bi haltlar yedi yada
Çünki 2tane transfer etsinler die ısrar ettim yasak ya
Bide donduramıyolarmış söylemediler
Fazla deseler dondurun diycem söylemediler die düşünüyorum ben merkez kötüydü.
3.5 yaptırdık

eet mikro tese oldu
eşin birdaha yapsın sperm testi
ozaman sitrenten çıkmamıştır belki
eğer sorun sendeyse maddi durumunda iyise gerçi hepsi aynı yücel karamana git gözüm kapalı güvenirim ona
kadının yarım rahmi yokken bebek sahibi yaptı
tabi vesile oldu rabbim ol derse olur ( eşinde de sorun olabilir başka yaptınız mı test)

Benimkide çok hırslı ama herkesin gözüne batıyo okadar borcumuz varki adam ödiycem diye günde sadece 3 saat uyuyodu 3,4 iş yapıyodu.
Millette diyomuşki bu adamı silkelesen ne parası çıkar çok ii para alıyo halbuki elimizde 100 lira bile kalmıyodu.
Ben evime misafir bile alamıyorum çünki çook sıkısıgız evde ne varsa onla idare ediyorum sürekli.
Bide benim eşim Anestezi teknisyenliğini kazanmış babası göndermemiş okuması için kağıtlarını filan yakmış.
Şimdi hayatıyla oynadı sormuya ne yapıyorsun 1 kez aramadı ne düğünde yardım etti.

valla yanımda can verdi ve hakkını helalet senin çok hakkın geçti bana dedi

kim tuzladan ev bakıyordu ya
annem orda oturuyor çok güzel biryer tuzla
ben ordan gelin geldim avrupa yakalarına:KK34::KK19:

Ben bakıyorum canım.
Ama uygun evlerden bak dedim eşime o bulucak
Uygun olsun die dedim.
Bu ev sahibi çok gıcık kirayı geç veriyoruz yada 2 ayı bir veriyoruz
Bu ay veremedik
Niye kirayı vermiyosun diye eşime çattı tam ben toparlanıyım moralim düzelsin dedim dışarı çıktık aylardır ilk kez.
Moralimizi bozdu hiç vermemezlik yapmadık durumuda çok iyii pis adam.
Babamında evleri var kirada veremeyene kirasını gidip soruyo sıkıntınmı var varsa verme al bu parayıda ihtiyacın olur die para veiryo.:KK19:

valla paramızla hava atıyorlar
aynen kendi paramızla dügün yaptık 10 ay sora gör nasıl kasılıyolar sanki onlar yaptı 4 bilezik taktı kalın kalın düğün bitti yukarı eve cıktık ver onları onlar ödünç dedi
veremezler canım vermez beni dövmeyebile kalktılar biraz sakin yavas biri olsaydım cok ezerlerdi ama ben cadı terbiyesiz bir gelinim öyle diolar

Ben bakıyorum canım.
Uygun olsun die dedim.
Bu ay veremedik
Niye kirayı vermiyosun diye eşime çattı tam ben toparlanıyım moralim düzelsin dedim dışarı çıktık aylardır ilk kez.
Babamında evleri var kirada veremeyene kirasını gidip soruyo sıkıntınmı var varsa verme al bu parayıda ihtiyacın olur die para veiryo.:KK19:

bizimde kiracılarımız var arıyorlar eşime diyorlar sıkıntıdayız eşim çok merhametli üstüne para veriyor ne zaman iyi olursanız o zaman verin diyor

aynen kendi paramızla dügün yaptık 10 ay sora gör nasıl kasılıyolar sanki onlar yaptı 4 bilezik taktı kalın kalın düğün bitti yukarı eve cıktık ver onları onlar ödünç dedi

veremezler canım vermez beni dövmeyebile kalktılar biraz sakin yavas biri olsaydım cok ezerlerdi ama ben cadı terbiyesiz bir gelinim öyle diolar

oha geri mi aldılar allahtan bana hiç bişey almadılar

eet mikro tese oldu
eşin birdaha yapsın sperm testi
ozaman sitrenten çıkmamıştır belki
eğer sorun sendeyse maddi durumunda iyise gerçi hepsi aynı yücel karamana git gözüm kapalı güvenirim ona
kadının yarım rahmi yokken bebek sahibi yaptı
tabi vesile oldu rabbim ol derse olur ( eşinde de sorun olabilir başka yaptınız mı test)

Yok yaptırmadık ben 2 kez rahim filmi çekildim hormonlarım güzel yumurtam güzel sorun yok.
Eşiminde süper çıktı
Şimdi bi toplanalım tekrar test yaptırcak ona paramız olmuyo hiç valla.
Bide daha detaylı yapılıyomuş bir test
Arkadaşımında süper çıkmıştı.
2.de başka bişeye daha bakmışlar sıfır çıkmış.
Bizde ondan yaptırcaz adını unuttum valla marfolojiye galiba.

Ben bakıyorum canım.
Uygun olsun die dedim.
Bu ay veremedik

vala beni kaynanamında daireleri var kadın kira almıyor ya zam yapmaya kıyamıyor acıyor insanlar
önceden çok yoksulluk çekmişler
ondan heralde
bide gaziosmanpaşada oturduğumuz halde kiraları 350 tl yada 400 dür
normalde burası çok pahalı bi yer..

X