Canı Sıkılan Gelsin :)

aynen ya bende yokken salonda yatıyor
evde olmadığım zaman evide dağıtıyor:KK50:
başka yerde kalsam aklım hep evde evi dağıttımı
elini yıkadımı
üstünü değişti mi
onun için evden gitme taraftarı değilim
biraz titizlik takıntım varda:KK52::KK52:

benimki annemlere bile yollamıyor yatılıya bir gün annem kızdı dedi getir bi gece bende kalsın götürdü yatakları serdik saat 1 de tam yatacaz aradı kapının önündeyim siz olnmadan yatamıyorum aldı götürdü

Benim herüfün parası yok götüremiyo ama hiçbiyere anca Karadenize yada ben arkadaşlarımla gidiyom yazın.
Ben bunu bilir bunu sölerim bi adam baktım maddi olarak yükselişe geçiyo hemen harcamalar en üst seviye çıkarılmalı.
İstediğini alcan
Zengin olan adamlar önce arabayı sonra karıyı değişiyo
Valla nerde görsem öle.

bizim gezmediğimiz şehir kalmadı gezmeyi çok seviyor

benimki annemlere bile yollamıyor yatılıya bir gün annem kızdı dedi getir bi gece bende kalsın götürdü yatakları serdik saat 1 de tam yatacaz aradı kapının önündeyim siz olnmadan yatamıyorum aldı götürdü

:KK1::KK1::KK1::KK1:bırakmammmmmmmmmmmm..

hevuk 2 gündür ev arıyorum kiraya çıkmayacakmışız ev alacakmış

Hangi tafatan bakıyosun?
Bende taşınıcam herüfe dedim bak diye ucuz yollu gidipte hep dublex evlere bakmış
Manyamiş.
Ben Tuzla tarafına gitmeyi düşünüyorum kendimizi toparlayana kadar en azından 670 kira veriyorum burda çok evde eski..
Gel sende tuzlaya villa alsın kocan
Sana gelirim bimden tuzlu çubuk ikram edersin :KK33::KK33:

bugün dersaneden aldim oğlumu evlere bakmaya gittik dedi anne kebap yiyelim oturduk yedik nerde lokanta varsa hepsi bizi tanıyor

Hangi tafatan bakıyosun?
Bende taşınıcam herüfe dedim bak diye ucuz yollu gidipte hep dublex evlere bakmış
Manyamiş.
Ben Tuzla tarafına gitmeyi düşünüyorum kendimizi toparlayana kadar en azından 670 kira veriyorum burda çok evde eski..
Gel sende tuzlaya villa alsın kocan
Sana gelirim bimden tuzlu çubuk ikram edersin :KK33::KK33:

kız gel kebap ikram ederim ayıp ettin

benim abilerimin hepsinin eşleri açık ve biz onları çok seviyoruz onlarda bizi

ne güzel ayrımcılık yapmıyosunuz demekki benimkinin şunu anlatayım aramaz benide bugün eşimi aramış oglumun sesini duycakmış sanki cocuk bülbül gibi şakıyoda neyse bende eşimin tlf aradım... efendim annecim dedi bende anne benim deyince haaa senmisin napıyon dedi gelde sev ne diyeyim

fatihte bakıyorum aksarayda bakıyorum yarın zeytin burnuna gidecem bi sürü dübleks var hemde uygun bakalım dün avcılarda baktım ev harikaydi süper lükstü deniz yol anlaştı alacaktı bügün vaz geçti çok uzakmış işyerine

Benim herüfün parası yok götüremiyo ama hiçbiyere anca Karadenize yada ben arkadaşlarımla gidiyom yazın.
Ben bunu bilir bunu sölerim bi adam baktım maddi olarak yükselişe geçiyo hemen harcamalar en üst seviye çıkarılmalı.
İstediğini alcan
Zengin olan adamlar önce arabayı sonra karıyı değişiyo
Valla nerde görsem öle.

yok yaw
evlendik maddi durumu iyi değildi
araba aldı evi güzelce düztük şimdide dublex daire almayı düşünüyoruz
beni değiştirmez ya çok seviyor beni bende onu :KK1:

ne güzel ayrımcılık yapmıyosunuz demekki benimkinin şunu anlatayım aramaz benide bugün eşimi aramış oglumun sesini duycakmış sanki cocuk bülbül gibi şakıyoda neyse bende eşimin tlf aradım... efendim annecim dedi bende anne benim deyince haaa senmisin napıyon dedi gelde sev ne diyeyim

ancak cahil insanlar ayırım yapar

fatihte bakıyorum aksarayda bakıyorum yarın zeytin burnuna gidecem bi sürü dübleks var hemde uygun bakalım dün avcılarda baktım ev harikaydi süper lükstü deniz yol anlaştı alacaktı bügün vaz geçti çok uzakmış işyerine

kız zeytin burnunda pahalı yaw
gel gel buralar gel
gaziosman paşa
fiyatlar iyi

kız gel kebap ikram ederim ayıp ettin

Ben kebap sevmiyorum ya tiksindim artık.
Ev yemekleri yap bana :KK9:
Şöyle güzel çorbalar ayyy canım nasıl ayran çorbası çektii olsda yesem şimdi.
Eşim yemiyo sebze bende yapmıyorum ya ama çok özledim sebze yemeklerini çorbaları filan:KK31:

Deprem bölgesinden alma kız..
Aksaray bira sakat tam elinle herüfü ateşe atıyon.
Zeytinburnunu bilmiyorum ama.
Avcılar son zamanlarda çok gelişti güzelde ama deprem bölgesi..
Nese hakkınızda hayırlısı olsun canım gönlüne göre bi ev alırsın inşallah.

Ben kebap sevmiyorum ya tiksindim artık.
Ev yemekleri yap bana :KK9:
Şöyle güzel çorbalar ayyy canım nasıl ayran çorbası çektii olsda yesem şimdi.
Eşim yemiyo sebze bende yapmıyorum ya ama çok özledim sebze yemeklerini çorbaları filan:KK31:

kız güzel yaparım yeni evime gel dolma yapayım yada içli köfte

X