Canı Sıkılan Gelsin :)

bende allah sizi inandirsin kici acik oturuyom valla hava cok sicak hele oglen yandim valla...kizzz istanbul sogukmu montlami gelim acaba bilemedimki ben onu oglumu giyindirecegim ama bak iste ana olmak boyle bisey kendimi hic dusunmedim

Sıcak İstanbul şekerim benim kanım soğuk odan üşüyorum hırkayla oturuyorum.
Ama kırka filanda al 1.2 tane ne olur ne olmaz..

Neyse bacılar tatlı sohbetinizden ayrılamıyorum ammavelakin uykum geldi
Haydin ALlah'a emanet olun hepiciğiniz öpüyorum sizi
Hevuğu ayrı öpüyorum kokulu öpücük gönderiyorum ona
Kız dişlerimi yeni fırçaladım valla

Sıcak İstanbul şekerim benim kanım soğuk odan üşüyorum hırkayla oturuyorum.
Ama kırka filanda al 1.2 tane ne olur ne olmaz..

1 tane ince kazagim var bari anama soyleyimde havaalanina getirsin kurkumu ucaktan inerken yere serer malum sert zamine basamiyorum koluma canta boy kopek tilki kurku boynumda birde kadeh uzunda cigara:))) aha lusumsuz bir havaya girdim

gercegide elimde kolumda sirtimda gezici hippiler gibi elli tane canta iflahim gitmis sekilde tasinan bavull bagira bagira gelen kizim geldinmi diyip beni goren bir baba :))

sanada allah rahatlık versin canım

Şşştt erkekmisin yoksa işkillendim ben senden

Bana vercekler canımannemler bende sallagitsine vercem 3.1 ni muhabbeti oldu çok
Biri bilmiyodu o nedemek diye sordu büllük dedim onuda bilemedi üldük baya
Bozulmaz kız terbiyen eskide kaldı..
Sallagitsin tanıyoz erkek deil yani

isin garibi ben butun terimlerin hepsini biliyorum acaba erkek benmiyim simdi kendimden suphe ettim..gercek karamurat benim

Şaka yaaa biliyorum canım onun erkek olmadığını bir iki konuda daha denk gelmiştim

Tamam ozaman öpebilirsin ben de daha fırçalamadım birazdan yatarken fıçalıycam ozaman öperim senii
Allah'a emanet ol yavrucum rüyanda beni gör.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…