Canı Sıkılan Gelsin :)

Hıı ben anlamişko ama balım biliyoruz zaten 7/24 burada olduğunu neyse bir bildiği vardır ablamızın elbet:KK42:saygılar hürmetler bizden:KK9::KK42:

Hadi ya biliyomuydunuz :KK1::KK1::KK1:
Valla ben farkedilmiyorum die düşünüyodum gerçekten :KK9::KK9::KK9::KK9:
Yaa açım bari foyam ortaya çıktı..

Benimde öle bence üşütmüşüz biz çişe gitmekten helak oldum yaa ..
Atyaklarıma dize kadar örgü çorap giydim :KK1::KK1:
Kız sorma patik yün çorağ artı terlik var hala bıız gibi anlamıyomkii
Hadi ya biliyomuydunuz :KK1::KK1::KK1:
Valla ben farkedilmiyorum die düşünüyodum gerçekten :KK9::KK9::KK9::KK9:
Yaa açım bari foyam ortaya çıktı..
Eee yanii bi zahmett bize bu numaralar sökmez bacımm:KK53:

heee editorlerin erkek oldugunu bilmiyordum abooo okadar kadina bani erkeklermi veriyor desene buradakileri gorunce evdeki hanimlarin kiymetini daha cok anliyorlar...kadinlarla ugrasmak zor anacim:KK19::KK19::KK19:

Ya işte ne zor şartlarda çalışıp alıyolar parayı
Hepsi değil sayfa kurucusu Kazen ve Curly erkek..

Kız sorma patik yün çorağ artı terlik var hala bıız gibi anlamıyomkii

Eee yanii bi zahmett bize bu numaralar sökmez bacımm:KK53:

bende allah sizi inandirsin kici acik oturuyom valla hava cok sicak hele oglen yandim valla...kizzz istanbul sogukmu montlami gelim acaba bilemedimki ben onu oglumu giyindirecegim ama bak iste ana olmak boyle bisey kendimi hic dusunmedim :KK48::KK48::KK48:

bende allah sizi inandirsin kici acik oturuyom valla hava cok sicak hele oglen yandim valla...kizzz istanbul sogukmu montlami gelim acaba bilemedimki ben onu oglumu giyindirecegim ama bak iste ana olmak boyle bisey kendimi hic dusunmedim :KK48::KK48::KK48:

Yok kız bende anormallik canım
Kansızlık var öyle güzelki hava pırıl pırıl mis gibi güneş var Güzel İstanbulumda kaç gündür böylre

istanbul gündüz sıcak gece soğuk oluyor canım

X