Canı Sıkılan Gelsin :)

Napıonz hanımlaar Benim gibi aranızda böyle empatik olan, karşısında hasta birini görünce belirtilerini yaşamaya başlayan var mı aranızda?

iyi geceler kızlarr öpüyorum kokulu kokulu seda hesabı yarın görsürüz

Onlar kendü gitsin psikolaga Harbi öle insanların yüzünden bizimde ihtiyacımız oluyo pisikolog.
Kızzz Aallah senii ben diyo Ankara sen
Kız dubaiden Annene gelcen ya Aannen nerde oturuyoooo

Napıonz hanımlaar Benim gibi aranızda böyle empatik olan, karşısında hasta birini görünce belirtilerini yaşamaya başlayan var mı aranızda?

senden cok var kardes dısarda 5 kişiden dördü tırlatmıs bu nası giriş ya gelişme ve sonuc bölümü nasıl olcak bilemem artık

ovvv allahim yav valla bilipte susmakta baya sorun heee alip sacini basini yolucan olmayacak..bide abininde namusu olmus biseyde soyleyemiyorsun aman cok karisik bir durum olmus heee...pis gunahida boynuna iste allah evlat vermis onlarin basinada onu ana

bende duymadım......................................

Cahullar siz
Bende arkadaşım demişti bebeği ultrasonda görmeye gitmişlerdi gördünüzmü dedim hee 3ün 1 nide gördük dedi :26:
O ne lan dedim pipisi dedi
Bende 3 yıl önce öğrendim çaktırmayın oda bana dedi hahah nasıl bilmezsin sürü psikolojisi işte bende size diom

Onlar kendü gitsin psikolaga Harbi öle insanların yüzünden bizimde ihtiyacımız oluyo pisikolog.
Kızzz Aallah senii ben diyo Ankara sen
Kız dubaiden Annene gelcen ya Aannen nerde oturuyoooo

heee uskudarda bacim anlamadim eh kit isliyor artik saat zabahi vuruyor :))

esprriymiş şimdi anladım.........................

ben kimseyi gormedimki :))) bende bir album var bebisim ilk dogdugunda koydum dagilmis halde iken :))

arkadas olakmi beni kaydedin kabul edeyim bugun kabul gunum :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…