Canı Sıkılan Gelsin :)

kızlar ben yatayım artık. haftasonu yorgunluğu çok kötü etkiliyo beni. bugün molalarımı bile kullanamadım koşturmaktan

bende mavılerı görünce hazır ola geçıyorum
çok şükür daha bı yamuğumuz olmadı bı vukatımızı görmedı mavıler

Benim 2 cezam var
Tartışmaya daldım aldım cezayıı napıyım uyuz ettiler benii.
Ay annatınca varya bende çok cesurum yanımda çok kişi öldü yapabilirim korkmam ve tiksinmem
Hemşirelik yapabilirdim.
Ölü bile yıkadım ben Hatta yıkarken gözünü açtı ödüm mokuma karıştı o an.
Sıcak sudanmış meğer..

ben gezdırırım senı kız hastanede değışıklık olur alırlar ıçerıı
hadı yat bakalım sen yarın mısafırlerıne hızmet etceksın ıyıce dınlen ıyı gecelerr

benım cezam yok sanırım olsa haberım olurdu dımı
ay evet ölüler ayrı bı dert canlı neysede ölülerı yıkaması felan daha zor
hele bızım hastanede kı şu efsane ölü hıkayelerı

benım cezam yok sanırım olsa haberım olurdu dımı
ay evet ölüler ayrı bı dert canlı neysede ölülerı yıkaması felan daha zor
hele bızım hastanede kı şu efsane ölü hıkayelerı

Olur ben ban yemiştim 2 gün galiba mesaj geliyo.
Ne hikayeler var annatsana ben bayılırım o hikayelere.
Piskopatım biraz sanırsam..
Bi kez yolda yürürken akşam yeni evlenmişiz Anneme gidiyoz eşimle bi çocuk koşturuyo 4 yalarında filan.
20 li yaşlardada bir erkek oynatıyo onu
Küçük çocuk koşarken Dükkan camına bir çarptı kolu kesildi nasıl kan fışkırıyo
eşim dondu kaldı çocuk bagırıyo yardım edin die.
Hemen tek hamleyle eşarbımı çıkartıp kolunu bağladım üstten sıkıca.
Eşime bağırdım yoldan araba çevirin.
Millet koşuyo gelmeyin araba getirinnnn die bağırdım
Sonra hatlı minübüsler varya onlara koydum çocugu gitti .
Benim üstüm beyaz covers lerim filan kan oldu Annem görünce beni şok geçirdi.

Bikerede 5.kattan bi çocuk düştü kucagımda öldü ..
Ozaamn okadar çok ağladımki anlatamam
İnsan çaresiz kalıyo ablacım ne olur kapama gözlerinii diyee gece bile bagırarak uyanıyodum.

yazıom ya arkadaşım.anlamadım ki benim net kafayı yedi.uykumda yok kocamda yok puuffff.bi tohafım bugün.sana attığım mesajlarda gelmedi galiba ben çıkıorum yavaşdan yavaşdan.belki 2-3 gün olmayabilirim

Ben sana cevap yazıyorum canım nasıl gelmedi kız eşimi işe gönderdim kaldırmaya çalışıyodum ondan geç yazdım bi kaçını..

ay kıyamam yavrum nasıl canı yanmıştır çocukların başına bırşey gelınce bı tuhaf oluyorum ya
sendende ıyı hemşıre olur haa ıyı yapmışsın hemen

mesela benım en son çalıştığım hastanede bı kadın vardı 8O küsür yaşında eskıden orda hemşırelık yapmış hafta sonları gelıyordu bızım bölüme yardıma
hastalara yemek yedırmek ıçın felan yardımcı oluyordu
o anlattı
bu kadın gençken bı hasta varmış ölmüş, mesela şımdı hastalar öldükten sonra 6 saat oda da tutuluyor, sonra morga ındırılıyor
ama eskıden hemen ındırılıyormuş..
ışte bu kadın hastayı ındırmış morga çıkmış yukarı sonra doktor gelmış bunlar sohbet etmış felan kadın demış kı ıçımde bı sıkıntı var bırşeyler ters gıdıyor bırşey olcak felan
doktorda pek üstüne gıtmemış ne olabılır felan demış :26:
sonra kadın doktora yalvarmış benımle beraber morga gel o hastaya bakmamız gerekıyo dıye.. yanlız gıdemem korkuyorum felan demış
ama tabı morga ındırdıkten 6-7 saat sonra
bunlar gıtmış morgun kapısını bı açıyorlar kadın yatakda yok
bızım morgun bı köşesınde musluk bıde hortum vardı bı bakmışlar kadının bırı orda dız çökmüş köşede kıvrılmış oturur pozısyonda
sonra anlamışlar kı kadın tam ölmemış sadece kalp krızı geçırmış bunlarda öldü dıye morga kaldırıyor
tabı kadın ılk önce büyük ıhtımal kapıyı açmaya çalışıyor ama kapı sadece dışardan açılıyor çıkamıyor
köşede musluk felan açıkmış hep gırdıklerınde sonrada donarak ölüyor
bana bunu anlattıklarından sonra bı ara tırsmıştım morga ınmeye

:18::18::18::18::18:

ben bu yazdıklarınızı okumuyorum
çünkü evde şuan tekiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmm

yazıom ya arkadaşım.anlamadım ki benim net kafayı yedi.uykumda yok kocamda yok puuffff.bi tohafım bugün.sana attığım mesajlarda gelmedi galiba ben çıkıorum yavaşdan yavaşdan.belki 2-3 gün olmayabilirim

Canım hakkını helal et ben 2 saattir sana kaçtane mesaj attım ama meğerse benim mesaj kutum dolmuş ondan gönderemiyormuşum.

Korktum yaa.. Bende hiç öyle ölülü falan öyküler yok sadece 1 tane karşı komşumuzun köyünde boş bir evden bebek ağlaması geliyormuş tırstım şimdi:18::18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…