Saç Uzatma Yöntemleri çam terebentin yağı mucize :)

Bende alıcam yarın aklıma koydum :) Ama aklımda sorular var. Benim saçlarım ince telli, boyalı ve aşırı yağlı(o kadar yağlı ki hergün yıkıyorum). Şuanlık bir sorunu yok saçımın ama uzamasını istiyorum ve birazda gürleşse fena olmaz :) Ben Dove şampuan ve saç kremi kullanıyorum değiştirmekte istemiyorum rutinimi Dove şampuana katsam olurmu? Boyalı saçta bir yan etkisi olurmu? Hergün kullanırsam bir zararı olurmu? Benim saç tipimde aynı durumda felan olanıpta kullananınız varmı, varsa nasıl etkileri oldu? Yardımcı olursanız sevinirim kızlar :)

merhaba canım, bende 1 haftadır kullanıyorum blendax şampuanıma katıyorum benimde şaçlarım yaglı ıdı hergun yıkamak zorunda kalıyordum ama sankı ben memnum ya tamda bilemiyorum ama denemeye devam edecegımm .ben hergün kullanıyorum herhangı bı zararını görmedim

arkadaşlar benimde saçlarım kısa uzaması için çok çaba harcıyorum eczane gittim anlattım işte saç uzatmak için ne yapmalıyım bana çam terebetin yağını şampuanım 25 30 damla dökmemi söyledi ve saçlarımı yıkamadan bı yarım saat önce tatlı badem yağı sürmemi söyledi bir aya yakındır kullanıyorum gerçekten faydasını gördüm ve saçlarım o kadar bakımlı duruyor ki pamuk gibi yumuşacık ve bioblasın sarmaşık özlü şampuanını kullanıyorum oda saç uzatmak için çok çok iyi gerçekten tavsiye ediyorumm :)

bioblas iyi geldimi size peki arındırdığını düşünüyomusunuz yani ben bioblas ile yıkadığımda ilk günün akşamına yağlandırıyo yoksa problem bendemi ceaplarsanız sevinirim

bioblas iyi geldimi size peki arındırdığını düşünüyomusunuz yani ben bioblas ile yıkadığımda ilk günün akşamına yağlandırıyo yoksa problem bendemi ceaplarsanız sevinirim
bioblas benim saçlarıma çok iyi geliyor dediğiniz gibi yağlanma olmuyor bende belki sizinle ilgili bir durum vardır

Konu biraz eski ama son sayfaya kadar okudum kmse soylemems saçta kaç dk bekletmek gerekiyor

Merhaba benimde merak ettiğim bir şey var saclarim normalde de kabarık ve kıvırcık eğer bunu kullanırsam kabarma ve gurlesmesi artar mi ?

kızlar bende çam terabenti kullanıyorum şampuanıma 3 kapak döktüm , ve benim saçlarım yanık ve kırıktı yumak oluyordu şimdi eser yok resmen bir haftada yüzde 50 oranda etkisini gördüm :)))))))))

Kızlar dün kuaför kurbanı oldum ve belimde olan saçımı omuzlarımda kesti, saçlarım aşırı derecede kuru ve elektrikleniyor. Çam terebenti yağı daha çok kurutup sertleştiriyormuş, saçlarımın daha da sertleşmeden uzaması için çam terebentinin yanında ne kullanabilirim??

Kızlar dün kuaför kurbanı oldum ve belimde olan saçımı omuzlarımda kesti, saçlarım aşırı derecede kuru ve elektrikleniyor. Çam terebenti yağı daha çok kurutup sertleştiriyormuş, saçlarımın daha da sertleşmeden uzaması için çam terebentinin yanında ne kullanabilirim??

Şampuanın içine terebentin, badem yağı koy öyle kullan. Çabuk kesiliyor o yüzden dolu şampuan kutusunda yapma. Terebentin 1 ölçek koyuyorsan badem yağını yarım ölçek koyman yeterli. Ölçüyü yapa yapa öğrenirsin zaten. Geçmiş olsun.

Canım bende şampuanıma yılan yağı ile birlikte kattım, badem yağı da katsam olur mu, fazla mı gelir acaba ya da etkileşime felan girer mi ?

burdan okuyunca ben de çok gaza geldim ve dün gidip gratisten shiffa home un çam terebentin yağını aldım attım bioblas sarmaşık özlü şampuanın içine...şişenin 3 te birini attım, vücudumu köpükleyip durulayana kadar saçta beklettim, ve yıkadım sonra...ilk yıkama izlenimi saçlarımın parladığı, yumuşadığı ve sanki pütür pütür kırıklı kısımların daha az hissedilir olduğu yönünde..bakalım sonrasını da yazacağım

EE fark var mi ?

canim cam terebenti kullaniyo musun hala memnun mu

canim hala kullaniyomusun

Evet kızlar terebente devam
Anlatıyorum zaten sürekli hacı şakır kullanıyorum badem sütü özlü olanı , 1 kapak koyuyorum şampuana , çıkınca da nemliyken uçlarına Bebe yağı sürüp yatıyorum çok mutluyum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…