Saç Uzatma Yöntemleri çam terebentin yağı mucize :)

bitkisel hiç araştırmadım ama iyi olan güvendiğin tanıdıklarından kullanan varsa dene canım.. sık şampuan değiştirmekte mahveder saçı..
ben sarımsaklı şampuana koycaktım kullanan arkadasım buna bişi eklenmez demişti acıkcası pek arastırıp etmedim eczaneden alırken sorup öle almak lazım.. o zigavusun sarımsaklı sampuanını kullandı gercekten cok güçlendi dökülmesi bitti gibi oldu onda baya şie yaradı ben kısmet olup deneyemedim onu.. pantene koydum ben kendi yaglarımı..

sarımsaklı şampuana çamda kattım saç uçlarım iyice kurudu sözde kırılmayı önlüyor.. 2 senedir ara ara kullanıyorum hep aynı etki

Canım ne kadar sürede bu hale geldi saçın çok merak ettim :) bende başlamayı düşünüyorum iki resme bakınca şok oldum ama süreci merak ettim :)

asla bırakmam :)

Canım ne kadar sürede bu hale geldi saçların çok merak ediyorum :) iki resim arasındaki fark şok etti resmen :) bende denemeyi düşünüyorum ince Telli ve zor uzayan saçlarım var boya fön v.s derken saçlar gitti eskisi gibi gürleşsin istiyorum sürecini merak ettim bilgi verirmisin biraz ?

Cam terebentini restorex şampuananima kattim saclarim hic olmadigi kadar gür ve temizlenmis duruyor cok memnunum cok.yagli bi yapisi var ama simdi oldukca güzel duruyor:)) uzatmak icin sinameki kürü yapiom cok uzadi 2 ay once omzumda olan saclarim simdi sirtimi gecti.cam terebentin uzatiomusta ayni zamanda amacim bele gelsin saclarim :)

Sinamekiyi 8 hafta yaptim ara verdim.suan hc complex bakim yagini aldim 45 tl bayildim ama oda cok ise yariyor onuda haftada 2 kez yapiorum uzasinnn bu saclarrr :)))))

evet gercekten mucizze gibi :) çok hızlı uzatıyor. ve döklme+kepeği de kesiyor.. 2.şampuanım bitti çam esanslı.. tavsiyemdir :)

Ben suan haftada iki defa sinameki Ekstrati badem yagi ve zeytinyagini az miktarda karistirip kür uyguluyorum cam terebentinide sampuanima ekleyip sureci hizlandirmak istiyorum umarim ise yarar

Merhaba benimde saçlarım ince telli ve kolay uzamıyor cabuk kırılıyor ve çok dökluyor kullanmak ıstıyorum ama nasıl kullanmalıyım bılemıyorum ve yan etkı yapar mı dıyede korkuyorum

Kızlar bende 2 ay oldu çam terebentin şampuana kattım ve bir kapak badem yağı bir kapak ceviz yağı uzuyor saclarım ama dökülüyorda ama öyle gürleşme falan olmadı sanki inceldi gibi

Ben cok memnunum kizlar saclarim daha da sertlesir kurur diye korkmustum (cildim de sacim da cok kurudur) ama olmadi , dokulmem gayet azaldi , cok sevdim .
Zaten heryerde bebe yagi mucizesinden bahsediyorum , onu yillardir surerim sacima. Cam terebenti de birakmam artik

Peki nasıl kullanmalıyız direk saca mı yoksa şampuana mı katmalıyız benim saçlarım çok cabuk yaglanıyor hergun banyo yapmak zorunda kalıyorum bı gun banyo yapmayayım ertesı gun saclarım yaglanmıs oluyor cok kötüü :'(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…