Saç Uzatma Yöntemleri çam terebentin yağı mucize :)

dreams12

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2013
161
4
arkadaşlar,

saçımı uzatmak için herşeyi denedim. çok yavaş uzayan saçlarım var. en son çam terebentin yağını kullanmaya karar verdim. ve iyiki de kullanmışım.

1 buçuk sene önce kullanmaya başladım. saçlarım omuzlarımdaydı. şimdi belimde :) 1 buçuk senede saçlarım belime kadar uzadı. ne kırılma ne dökülme hiç bir şey yok :) kestirmedim gerek kalmadı çünkü kırık bile yok. saçımla çok oynarım. maşa yaparım , fön çektiririm yıpranıyor haliyle . bu kadar harekete bile yıpranmadı.

saçlarına güç katmasına çok sevindim canım
ama uzama süresi normal hatta fazla bile geldi 1buçuk senede zaten uzar :26:
ama tabi zor bi saçın varsa gerçekten güzel bi durum

saçlarına güç katmasına çok sevindim canım
ama uzama süresi normal hatta fazla bile geldi 1buçuk senede zaten uzar :26:
ama tabi zor bi saçın varsa gerçekten güzel bi durum

zor uzayan saçım var. aslında 1 buçuk sene değil. 1 yıl 2 ay aşağı yukarı.

zor uzayan saçım var. aslında 1 buçuk sene değil. 1 yıl 2 ay aşağı yukarı.

en büyük boy şampuanın içine 3 kapak koydum cnm. ve işin komiği 1 ay görüşmediğim arkadaşlarım oluyor . her seferinde saçın mı uzadı senin diyorlar çok mutlu oluyorum

anladım canım tebrikler :)
en güzel yanıda bu zaten etraftan duyulan güzel yorumlar..

en büyük boy şampuanın içine 3 kapak koydum cnm. ve işin komiği 1 ay görüşmediğim arkadaşlarım oluyor . her seferinde saçın mı uzadı senin diyorlar çok mutlu oluyorum

peki kurutma falan yaptı mı saçında ? saç kremi kullandın mı?

peki kurutma falan yaptı mı saçında ? saç kremi kullandın mı?

ilk kullandığım zmanlar bana kurudu gibi geldi saclarım snra kısa zamanda toparladı ve deliiii giiibiiii uzuyooor :):) bnim 4-5 ayda kalçama gelmişti . o uzamadan itibaren 2 kez kestirdim hala kestirdiğimde anlamıyorlarr

offfff bır benım sacım uazmıyo ya sınemakı yapıyorum sarımsaklı sampuan yaptım sampuanımın ıcıne cam terebentınde kattım haftada yarım cm en fazla daha fazla uzamıyo ya çildiriciğimmmm tebrık ederım kızlar

birkaç işlemi aynı zamanlarda yapmıyorsundur umarım cnım.. saclarını bırak bi süre fön maşa flan yapma... çok sıcak suyla yıkama. ve her gun yıkama. çam terebentini sampuana bende kattım ama hemen sonuç alamazsın 1-2 lazım

ımmmm şeyyy sınemakıyı haftada bır yapıorum sarımsaklı sampuanlada ıkı uc gunde bır yıkıyorum fon masa fılanda yapmıyorum ama sıkıntı nerde cozemedım

çam terebentin yağı saç dökülmesini durduruyo diye biliyrm şampuana katılıyo ama uzattığını bilmiodum bende mi denesem napsam :)))

ımmmm şeyyy sınemakıyı haftada bır yapıorum sarımsaklı sampuanlada ıkı uc gunde bır yıkıyorum fon masa fılanda yapmıyorum ama sıkıntı nerde cozemedım

sınemaki yi okudum burda ama hiç yapmadım.. bi de karanfil ve suyla yapılan bişey var o dikkatimi çekti onu yapıcam. istersen argan yağını da bi araştır diğer yaglara göre daha pahalı ama çokkk faydası var özellikle yıpranmış saclara ve guçlenmesine. tek saclara değil birçok faydası var

çam terebentin yağı saç dökülmesini durduruyo diye biliyrm şampuana katılıyo ama uzattığını bilmiodum bende mi denesem napsam :)))

öyle bi uzatıyokiiiiiii:) ama hergünde einde cetvel ölçmek falan gereksiz bence bırakın biraz 1-2 ay kullanın bu terbentini sonucu farkedersiniz :) fön cektirdiğimde kız gittikçe gidiyo napıyosun ya dedim saçının boyunu biliyomusun sen nasıl boyle bu dedi. hep gittiğim bi yer biliyolar saçımı. bahsettim. ve baya guclenmiş dedi daha zayıftı dedi. ayağa kalkınca ben şok :O kalçamda saçlarım..

Çam terebentin yağını mı şampuana koydun canım ? bende sinameki yapıyorum da haftaya son kürüm acaba buna mı geçsem diye düşündüm bi an

acaba her şampuana katılır mı :26:
biraz özelliksiz sade bi şampuan mı bulsak hacı şakir filan :44:
tam da elseve alacaktım

Biz direk dalin alalım bence yaa işi garantileyelim Canım sen neye karar verdin ? ben de haftaya sinameki bitince farklı bişey yapayım diyorum:S

Çam terebentin yağını mı şampuana koydun canım ? bende sinameki yapıyorum da haftaya son kürüm acaba buna mı geçsem diye düşündüm bi an

normal şampuan kullanmıyorum bitkisel şampuanlar var sarımsaklı ısırgan otlu falan ona kattım1buçuk kapak fazla katmaktan korktum sampuanı sulandırır diye. bnim alnımda açılmalar vardı tepem açılıyodu saclarım incelmişti ve ben bayılırım gür saclara . ağustostan bu yana bu hale geldi daha demin attım fotoğraf:) baslarda haftada bi parmak uçlarıyla diplere masaj olarak da yapabilirsiniz.. direk uygulamak zararlı diyenler var ama ben zararını görmemiştim.

Biz direk dalin alalım bence yaa işi garantileyelim Canım sen neye karar verdin ? ben de haftaya sinameki bitince farklı bişey yapayım diyorum:S

bnim buyuk halam bu konularla çok ilgili kitap yazıyo bitirmesini bekliyorum gönderecek bana :) o da bana ya dalin kullan ya da otacının bitkisel şampuanını kullan dedi. dalinde kimyasal özellikler çok düşükmüş bitkiseellerde çok guzelmiş. zeytinyağlı sabunda önerdi ama sabun donuklaştırır diye kullanmadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…