Saç Uzatma Yöntemleri çam terebentin yağı mucize :)

Ben carrefour'un baharat reyonunda görüp aldım, markasını hatırlamıyorum ama o minik şişeyi 700 mllik şampuanıma döktüm, 1 aydır kullanıyorum.
Bunu çok önceden duyduğum halde o zamandan beri uygulamadığıma yanıyorum
Çok memnunum, inanılmaz canlandı saçlarım, dökülmüyor ve daha hızlı uzadı beyazlarım çıktı ordan farkediyorum 2 cm uzadı 1 ayda
Tek kötü tarafı bu nasıl bir koku Allah'ım çamdan tiksindim valla çok ağır kokuyo ıyk

kızlar ben şampuanımın içine koydum çokta koymamıştım aslında
ama şampuan sıvılaştı su gibi akıp gidiyor saçlarım temizlenmiş gibi hissetmiyorum
şampuandan falan mı kaynaklanıyor çam terebentinden mi anlayamadım sizde de böyle oldu mu ?

şampuanın boyutuna göre ölçü biraz fazla olmuş olabilir canım
bide kullanırken iyce çalkalamalısın muhtemelen üstte kalıp elinede ilk o geliyodur
boyut ne kadar olursa olsun bi kapak bile çok geliyo bazen

merhaba impossible sana bir soru sormak istiyorum forumda yeni olduğum için yazıyı yanlış yere yazmış olabilirim ama kusura bakmayın şimdiden :) benim de saçlarım ince telli seyrek ve 3 günde yağlanan bir saçım var saç gürleştirme ve bakım hakkında araştırma yaparken bu yazına rastladım ve de o dediğin otacı nın naturway sarımsaklı saç şampuanını(bu şampuanı da bayağı bir araştırdım ve her okuduğum sayfada çok güzel yorumlar deneyimler okudum) ve dediğin çam terebentin yağını aldım ve senin tarifine uyarak 500 ml naturwaya bir buçuk kapak koydum şampuanın içine ve iyice çalkaladım daha kullanmak nasip olmadı ama hemen deneyeceğim de sana sorum şu senin şampuanın biraz sıvılaşmıydı benim ki biraz sıvılaştı gibi geldi bana ben çam terebentini pantene nem terapisinin 400 ml olanına 30-35 damla koymuş onu kullanıyordum bunu da kullanacağım ama bana biraz sıvı gibi geldi de tereddüte düştüm bir zararı olur mu saçıma senin nasıl olmuştu senin de şampuanın kıvamında biraz sıvılaşma olmuşmuydu yazarsan sorularımı cevaplarsan çok mutlu olurum :)

Ama cok da hizli uzamamis saclarin canim

Çam terebentinin bitkisel şampuanını kullandım saç uzaması ve dökülme konusunda faydasını gördüm.. İlk başlarda saç sertleşmiş gibi oluyor ama saç uçlarına saç kremi kullndığında bu sorun da ortadan kalkıyor kızlar... Ayrıca şampuanın içine yarım şişe çam terebentin yağı koyup karıştırdım o da aynı etkiyi yaptı... Gerçekten etkili ben halen kullanıyorum.. Tavsiye ederim... Kullanan arkadaşlar yazsınlar yorumlarını sonuçlarını hep birlikte takip edelim...

cnım aldığın yağın kapağını bilmiyorum yada şampuanının kapağıyla kattıysan biraz fazla katmış olabilirsin. ama bi müddet sıvılaşması normaldırr. kullanmadan once çalkala iyce oyle kullan :) ya ben mersindeyken almıştım o şampuanı Antakya da bulamadım çok uzuldum çok güzel bir şampuan o. ondan şaşma derim :) ilk zamanlar kuruluk olur cnım saclarında banya sonrası bakım kremiyle yumuşatabilirsin diplere değirmeden bi sorun olmaz. ama sacların 1-2 ay içinde gerçekten baya uzar :) benim alnımdaki saclarım çok gerideydi şimdi düzeldi halada düzelme var bin turlu sey denedim ama en önemlisi bitkisel şampuan ya da defne sabunu kullanmak. o kimyasal şampuanlar deli gbi dokuyor sacları. hiç birine inanmıyorum ben yani.

ben saclarımı birbuçuk iki ayda bir kestirirm buna rağmen her gören ne kadar uzamışşşşş sacların diyorlar bnde yeni kestirdim daha diyorum :) yazın 2 ay boyunca naturway sarımsaklı şampuana kattığım çam terebentiyle başladı bu mucize. çok bi beklentim yoktu ama saçlarımı fonlettigimde kalçama gelmişti hayatımın şoku olduu :):)):)))

ya kızlar ç.terebendinden bahsettiğimize emin miyiz
yoksa sizin kullandığınız çamyağı mı hani içinde yılanyağı da var:44:
ben ç.terebendin kullandım(esans) pek bişisini göremedim
daha önce barcelino kullanmıştım içinde vardı dökülmeyi filan durdurdu
malum dökülmeyen saç da güzel uzar
ama emin olamıyorum yanlışını mı kullandım acaba

merhaba saçlarımı koyu kahveye boyadım siyah oldu hem renginin açılmasını hem de gürleşmesini istiyorum çam terebentin işe yarar mı saç rengim turuncu ya da kızıl olur ??

merhaba saçlarımı koyu kahveye boyadım siyah oldu hem renginin açılmasını hem de gürleşmesini istiyorum çam terebentin işe yarar mı saç rengim turuncu ya da kızıl olur ??

boyanın akmasını istiyosan beyaz sabunla yıka canım
ama uçları maske ya da saç kremiyle yumuşat yoksa taranması zor olur
bu arada gürleşme için bence sarımsak kullan yeni saçlar çıkarıyor..
olur da saç rengin açılmazsa saçlarına hindistancevizi yağı sürüp 1saat bekle sonra açık bi renk boya yap
koyu rengi kıracaktır

canım alnında falan tüylenme yaptı mı?

Bende şampuanımın içine 20 damla kadar damlattım henüz bir fark göremedim ama uzatacağına inanarak kullanıyorum bir de yıkarken dikkat ediyorum alnıma değmemesine

Kızlar bana göre hiç mucize falan değil üstelik fazla da koymadım 20 damla kadar koymuştum ve sonuç; BERBAT! Yumuşacık saçlarım bir anda aşırı sert hal aldı(bir de saçlarım yağlı kuru olsa düşünemiyorum halini). Üstelik saçımı da uzatmadı. 2-2 buçuk hafta kullandım şimdi çöpte. Allah'tan argan yağım var yoksa bu saçları kurtaramazdım. Ben önermiyorum.

Son düzenleme:
Cam terebentin bana iyi gelmedi sacim daha cok dokuldu ve cok kepeklendi bu normalmidir sacima ne denediyse dokulmeyi durduramiyorum

bence çamterebentini yalnız koymak sertleştiriyor badem yagıyla deneyin kızlar.. bir de vcutta aynı etkiyi gösterir demişler artık bende dikkat ederim zaten kıl tüyden yana dertliyim daha da artmasın :)

bugün başlıyorum ben de şampuana çamterebenti yağı koyarak. maranki'ninkini aldım ,100% doğal diyor üstünde.

bugün başlıyorum ben de şampuana çamterebenti yağı koyarak. maranki'ninkini aldım ,100% doğal diyor üstünde.

canım badem yagıda koy tek çamterebentinde olumsuz yorumlar oldu.. Ben badem yagı ve çamterebentin kattım ben uzamasına yardımcı oldu hemde baya güçlendi hissedilir derecede hemde

canım badem yagıda koy tek çamterebentinde olumsuz yorumlar oldu.. Ben badem yagı ve çamterebentin kattım ben uzamasına yardımcı oldu hemde baya güçlendi hissedilir derecede hemde

tamam canım teşekkürler, epey azalan bi şampuana koymuştum zaten, siyah gliss. bugün biter o, yarın yeni şampuan alıcam, bitkisel olsun istiyorum ona badem yağı ve çamterebenti ekleyeyim.

tresanı araştırıyorum şu ara, ne alayım sence ? acaba sarımsaklı bi şampuan mı alsam ?

Son düzenleme:
down under naturals nude şampuan aldım. içine. %98 bitkisel içerikliymiş. içine badem yağı ve çamterebenti eklicem, sonuçları yazarım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…