Saç Uzatma Yöntemleri çam terebentin yağı mucize :)

kızlar kızlar benim de saçlar kuaför kurbanı oldu bi baktım omuzuma bile değmiyor ağlamamak için kendimi zor tuttum geçen sene perma yaptırdım zaten ince ve seyrek olan saçlarım çok vahim oldu şimdi de dökülmesi durmuyor. bütün yazıları okudum ben de akşam alcam çam terebentinden
ben priorin de kullanıyorum
onun şampuanı bitkisel ona katsam olur mu ki acaba

Bugünden itibaren çam terebentin yağıni ben de kullanmaya başladım şampuanin içine çam terebntin yagının yarısını boşalttim . İlk yıkamami yaptım tabi tavsiyelerinize uyarak başimi öne eğerek yıkadım ve uclara da sac kremi yaptım . Saclarim sanki parladı ve sac derim nefes aldi gibi hissettim . Araliksiz sampuanim bitinceye kadar devam edeceğim tekrar bi sonuç yazacagim :)

bende geçenlerde kına siyahı olan saçlarımı açtırdım baya yandı yıprandı doğal olarak... 2 gündür z.yağı sürüp kafama boneyi takıp 2 saat bekletiyorum. Johnson's Baby (sarı olanı) şampuanın içerisine çamterebentin esansı koydum bir kaşıkta bal saçımı onunla yıkıyorum. Gün içerisinde de saçlarım kurudukça argan yağı sürüyorum. Nolcak bilmiyorum :s

Ne kadar sıklıkla kullandın canım ve fön maşa hiç kullandınmı bende kullanmaya başadım daha öncede kullanmıştım senin gibi sonuç almıştım,sonra düzensiz kullanmıştım olmadı şimdi bi umut yeniden başladım zor uzayansaçlarım var ve kuru ne sıklıkla kullandın

ilk kullandığım zmanlar bana kurudu gibi geldi saclarım snra kısa zamanda toparladı ve deliiii giiibiiii uzuyooor :):) bnim 4-5 ayda kalçama gelmişti . o uzamadan itibaren 2 kez kestirdim hala kestirdiğimde anlamıyorlarr
oha ciddimisinn peki şampuana döktün ya hiç krem kullandin mi beraberinde veya baska bisey kullandin mi

ne gibi bi düzenle kullanmamız gerekir

merhaba kızlar benim de saç uzama ile ilgili problemlerim vardı ve acayip bir şekilde saçlarım dökülüyordu instagramda gezinirken vusla kara sarımsak seti al diye bir sayfayı buldum kara sarımsak özlü ve şampuandan oluşan bir setmiş ilk defa duydum kara sarımsağı,sarımsağın faydalarını herkesin bildiği üzre bende biliyordum fakat bu kara sarımsak bildiğimiz sarımsaktan çok çok daha faydalıymış,bende sarımsağın faydalı olduğundan yola çıkarak bu ürünü denemeye karar verdim ve almaya karar verdim ve aldım ürünü saçlarımdaki dökülme son buldu ve gerçekten saçlarım gözle görülür bir uzunluk sağladı kesinlikle bu ürünü denemelisiniz kızlar inanın pişman olmuyacağınız bir ürün 1 aylık kullanım için 3 adet şampuan +3 adet serum ve maske gönderdiler önerilen paket 1 aylık set bu da 179 tl şuanda uygun fiyatları eğer sizlerde bu ürüne ulaşmak istiyorsanız @vuslakarasarımsaksetial instagram sayfasından ulaşabilirsiniz mutlaka girin bi bakın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…