Callanetics Egzersizleri

merhaba.. google dan callanetics indir diye yazdığınızda çıkan sitelerde indirme linkleri var, oradan indirebilirsiniz.. benim de bugün ikinci günüm, burada yazılanları okuduktan sonra yapmaya başladım

arkadaşlar bara tutunup oturarark tek bacak kaldırma hareketini ben bir türlü başaramıyorum, diğer hareketlerin hepsini çözdüm ama bu hareketi yaptığımda boynum ağrıyo, sırtımı ve alt bacakları sıkıyorum, bunun bi püf noktası var mı, ne şekilde yapıyosunuz?

arkadaşlar bara tutunup oturarark tek bacak kaldırma hareketini ben bir türlü başaramıyorum, diğer hareketlerin hepsini çözdüm ama bu hareketi yaptığımda boynum ağrıyo, sırtımı ve alt bacakları sıkıyorum, bunun bi püf noktası var mı, ne şekilde yapıyosunuz?

heralde basen hareketinden bahsediyorsun öndeki bacağı kırıp diğerinisırtınla aynı hizada tutup pelvisi öne çevirip sırtınla bacağın aynı hizada olacak sonra küçük hareketlerle ileri geri oynatacaksın önemli olan belinin ağrımaması kasılmayı basen ve kalçanda hissetmen sırtın ağrırsa biraz daha yana eğilebilirsin

arkadaşlar lütfen yardım edin indiremiyorum cd leri yokmu hazırolarak alsak bilgisi olna varmı indirmek zor geliyo beceremiyorum :KK17::KK17:

kızlar, şu anda call'e devam eden var mı? ben 15. seanstayım. devam eden varsa deneyimlerimizi paylaşalım derim....:KK34:

geçen sene düzenli yapıyordum ama şimdi bıraktım 2 gün yapıyorum 2 gün bırakıyorum.düzensiz yani.sen 15 keredir yapıyormuşsun nasıl başladı mı incelmen?

bayanlar bişey sorcam
yazıların hepsini okuyamadım cidden çok fazlalar
ama bazı bayanlar sadece bacak hareketlerini yapıyorum yada sadece karın hareketlerini yapıyorum diye şeyler yazmışlar.nerde yazıyo tam olarak bilmiyorum çok önce okumuştum aklıma takıldı
böyle tüm seriyi yapmayıp sadece sorunlu bölgenin hareketlerini yapmak işe yararmı?
teşekkürler şimdiden

bayanlar bişey sorcam
yazıların hepsini okuyamadım cidden çok fazlalar
ama bazı bayanlar sadece bacak hareketlerini yapıyorum yada sadece karın hareketlerini yapıyorum diye şeyler yazmışlar.nerde yazıyo tam olarak bilmiyorum çok önce okumuştum aklıma takıldı
böyle tüm seriyi yapmayıp sadece sorunlu bölgenin hareketlerini yapmak işe yararmı?
teşekkürler şimdiden

evet arkadaşım bi ara bende sadece bacak basen hareketlerini yapmıştım.çok faydalı gerçekten.işe yarıyo yani.tereddütün olmasın.

ben de link istiyorum arkadaşlar, bir türlü bulamadım indireceğim yeri. şimdiden teşekkürler :)

ben bayılıyorum bu siteye :) herkeze yorumlarından dolayı bızı bılgılendırdıgı ıcın ıse tek tek tesekkur edıyorum.....
eğer yardımcı olursanız bır kac sorum olucak arkadaslar...ben bu cal yenı duydum ve bundan once hıc spor yapmadıgım ıcın ve artık yapmak ıstedıgım ıcın (sıkılasmak sekıllenmek selülütler :KK43:..... ) yapmaya karar verdım....cal 10 günde 10 yaş ve slim in 6 indirdim biraz baktım izledim bu aksam inşallah baslamk ısıtyorum ama neyden baslamalıyım slim in 6 nelere yarıyor cal sırası ıle ne kadar yapılmalı ısınma ve gevseme hareketlerı bunlar benım okudukca kafamı karıstırdı lutfen bıraz bılgı verırmısınız hepinize cok teskkur ederım :KK75:

merhaba bilgemada.slim in 6 ya start it up la başlamalısın.slim kardiyo yerinede geçebildiği için kilo vermeye yardımcı oluyo.tabi sıkılaştırıyoda.peşindende call tavsiye ederim.call ın etkisi daha fazla.çok kısa bi sürede farkı kendinde göreceksin.call kasları uzatarak sıkılaştırdığı için normal kas görüntüsü kesinlikle olmuyo.çok ince ve zarif bir görüntü oluşturuyo.bunu ilk 6 günde farkedeceksin.her ikisindede tavsiye edilen 6 gün yapıp bir gün ara vermek.ikisini beraber götürebilirsen çok iyi sonuç alırsın.ben iki haftadır slim yapıyorum.ayrıca stepper spor aletini kullanıyorum.birde call e başlamak istiyorum .iistersen birlikte başlayalım burdan paylaşım yapalım ne dersin?

rujiyesahin öncelikle günaydın ve tesekkür ederim cevap için....dün aksam başladım bende ama şöyle ki iş cıkısı cok gec evde oldugum ıcın yarım saat yaptım fazla degıl ve direk cal 10 gün 10 yastan başladım.....ama artık şöyle düzene koyucam başlangıc start it up ile olucak onu bitirdikten sonra tahmınım 20 dk sürer sonra cal en basından videonun sonuna kadar yapmak olucak inş :) bugun vücud ölçülerimide alıp not alıcam ve dedıgın gıbı 6 gun yapıp düzenli larak 1 gün ara vericem :) çok umutluyum kendımden :KK66:.....birlikte başlayıp burdan paylaşmayada evet derim daha bi heyecanlandım şimdi ve hırs yaparım ben walla:KK1:

tamam canım.bende dün akşam başladım.slim i yapınca hal kalmadı.ara verdim bi kaç saat daha sonrada call yaptım.aynı başlamışız.devam ederiz inşaallah.:13:

Ben inanıyorum sımsıkı bacaklar incecik baldırlar güsel kalcalar kalkık popolarımızı konusmamız surda en fazla 2 3 ay :KK1: ....düzeni bozmak yok burasını günlük olarak tutuyorum yarın ölçüler ile başlıyorussss:122:

günaydın rukiecim geberdim kollarım tutmuyor ayaklarım off cok zorlanıyorum onlar 100 yapıyorsa ben 50 ....ölçlerimi aldım içler acısı :KK1:

Kalça---------94
Üst Bacak-----51
Baldır---------34
Bel-----------66
Gögüs--------77
Üst kol-------23 :KK37:

X