Callanetics Egzersizleri

Merhaba

callaneticsi nasıl indirebilirim acaba? videoların olduğu siteler ya kapatılmış yada linkler aktif değil. elinde olan mail atabilirse yada nasıl bulabilceğii derse sevinirim. (torrent şuan için bi seçenek değil)

Mrb, burası sessizleşmiş ama okuduğum kadarı ile bu egzersizlerin başarı öyküsü epey etkileyici. Benimle birlikte başlayacak olan var mı? 10 gün sonra kardeşimin düğünü var bu süre içinde hızlı incelmeye ihtiyacım var.

Merhaba... Bende tam burayi canlandirmayi düşünüyordum. :))

Yarin Evo ya baslamayi düşünüyorum. Umarim sonunu getiririm.

Merhabaa, bu egzersizi çok duydum başlamak istiyorum fakat şöyle ki üst bacaklarım kalın ve kilo orada birikmiş durumda. Bu egzersizse inceltmektense sıkılaştırıyor gibi görünüyor. Futbolcu gibi olmasın sonra bacaklarım

Sıkılasiyor. Bununla beraber ölçülerde de etkili oluyor tabi... :)

Sıkılasiyor. Bununla beraber ölçülerde de etkili oluyor tabi... :)

Merhaba :)

Ben de uzun zaman aradan sonra 3 gün aralıksız yaptım ama yine bıraktım, bugün yeniden başlamayı düşünüyorum. 2-3 kilo kadar versem şahane olur, düzenli yaparsam verir miyim sadece callanla sence :) Zaten abartılı yemiyorum ama akşamları mutlaka az da olsa yiyorum.

Merhaba... :) Veremezsin çünkü call yağlara yönelik değil kaslara yönelik bi egzersiz çeşidi.

Sadece call yaparak kilo vermeden vermiş gibi fit olursun... Call+diyet ile bu sureci dahada hızlandırmış olursun...

Ara vermeden 21 saat kadar yap derim. Faydasını mutlaka göreceksin... Tabi nefes ve pozisyonu birebir uygulamalısin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…