Callanetics Egzersizleri

merhaba kızlar

dün de yaptm ama o fasülyedendi

o yüzden onu saymıyorumm

bu sabah yaptım 4/21 tamamdır. akşama da tifany ve stepper

canım ben kh dıetı yapıyorum bı hafta olmasına ragmen gobegım sondu ekmege baslasam alırım tabıkı zaten 3 dogumdan sonra ıne sıse porsuk balon kıvamını aldı oyuzden cal yapıyorum sende call yapabıldıgıne gore hemde sevkle dıetıde mutlaka hakkıyla yaparsın dıye dusunuyorum.

buarada olculerımı hıc almak aklıma qelmedı benım yaa kıyafetlerden anlarım demıstım ama .. ve hala popo hareketını hakkıyla yapamıyorum

Kilo sorunum olmadığı için o diyet ilhamı bir türlü gelmiyor :) Tatlıyı kessem yetecek ama tatlı iştahımı durduramıyorum
Hareketleri hakkıyla yapmam neredeyse 10 günümü almıştı. Daha çok başındasın canım merak etme olacak.

Süper 13. saat tamam
8 minutes buns videosuna da devam ediyorum. Süper bir şey bu yaa. Cayır cayır yakıyor
20 dakika da yürüyüş desek bereketli bir gün oldu baya

bugun sadece 15 dakıka yuruyus 20 dakıkada bısıklet yapabıldım sonra geldım baktım kı mısafır var evde callan yapamdım yanı

dün yeniden başladım. yetmedi eşimide başlattım ama öldü. sadece karın çalıştı ama bidaha yapabilirmi bilmiyom. ben alışık olduğumdan kolay geliyo artık ama o fena oldu. benim bacak liflerim çok kapanmış açana kadar işim var. bakalım. derste çalışmam gerek napıcam bilmiyom. bu sene çok doldurdum programımı. 18 kadar dersin sınavına girecem hemde zayıflayacam. eşimde aileye bir üye daha gelmesini istiyo. hangisini ne zaman yapacam ben ya off.

5/21 tamamdır

artık akşama bırakmıyorum call .. nolur ne olmaz.. sabahın 6sında kalkıp yapıyorum ordan ise.. aksama kalsa gene yapamazdım yorgun geliyorum cok bu sefer olcak...

tekrar selam kızlar. artık buraya yazmadan yapayım demiştim ama anladım ki insan buraya yazmayınca düzenli yapamıyo, hatta nerdeyse hiç yapamıyo en kısa zamanda yazarak başlıyorum yineeeeeee

tekrar selam kızlar. artık buraya yazmadan yapayım demiştim ama anladım ki insan buraya yazmayınca düzenli yapamıyo, hatta nerdeyse hiç yapamıyo en kısa zamanda yazarak başlıyorum yineeeeeee

bekliyoruz en kısa zamanda merhaba bu arada özlettin kendini

o selülit icin mi yosun sabunu :44::44:

evet canım hem selülit hem de sıkılaştırma için, özellikle kabak lifi kesesiyle kullanıldığında daha etkili.ben uzun zamandır bacaklarım için kullanıyorum. ama artık tüm vücuduma mı kullansam diyorum. bütün aktarlarda satılıyor bu arada, tavsiye ediyorummmm

hep sizi okuyup başlıcam başlıcam diyorum 4-5 kez yapıp sonra bırakıyorum
biraz kilo aldım bu ara yeniden başlamam lazım :26:
özelliklede bacaklarımın incelmesi
yarın bende katılayım aranıza bu sefer tamamlıcam inşallah

bende senin gibiydim 4-5 gün azimle yapıp bırakırdım.. en son 11 lere geldim yine bir hafta bıraktım

ama suan istikrarlıyım. kafada bitirmek cok önemli. bir de ona uygun zamanı ayarlamak. önceden iş cıkısları yapardım bazen yorgunluktan bazen misafirden vs yapamazdım.simdi işe gitmeden önce sabahın 6sında kalkıp yapıyorum ilk kalkmak zor geldi ama sanırım vücudum alıstı kendimi de gün içerisinde dinc hissettiğimi fark ettim sabah yapınca.

sen de saatini ayarla. yapacagına inanıyoruz. burda birbirimize destek icin varız.

40 dakıka yuruyus 20 dakıka bısıklet ve ıkısınıde tempolu bı sekılde yaptım en sonda callan 22 gunude tamamlamış bulunuyorum :)

bugün süpere başlamak istiyorum ama baslarda kısa kısa geçilmiş yabancı olunca anlayamıyorum yapan arkadaşlar video için bilgi verebilirmi? ne kadar yapıyoruz bir gün ara veriyormuyuz yarın baslayacagım...

bugün süpere başlamak istiyorum ama baslarda kısa kısa geçilmiş yabancı olunca anlayamıyorum yapan arkadaşlar video için bilgi verebilirmi? ne kadar yapıyoruz bir gün ara veriyormuyuz yarın baslayacagım...

evet canım 6 gunde bır 1 ara verıyoruz vıdeonun baslarında callan teyze hareketlerı daha ıyı kavranması amacıyla kısa kısa gecerek anlatıyo 20. dakıkadan sonrada vıdeo başlıyor artık ben vıdeoyu acında dırek 20. dakıkaya gelıyorum başlıyorum canım onu beklemene yapmana gerek yok yanı amaç sadece hareketlerı kavramak orda canım klasık callanın yaptıktan sonra super callanı kavramak anlamak cokda zor gelmıyo zaten klasıkte olayı çözüyosun canım klasık callan ne kadar yaptın pekı :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…