Callanetics Egzersizleri

Bugün 14ü yaptım başlarken daha büyük farklar olacağını düşünüyodum ama çok az sıkılaşma haricinde bi fark göremiyorum kıyafetlerimdede fark yok ama o kadar çok yiyorumki büyük bi ihtimalle ondandır diye düşünüyorum. Spor yapmayıpta böyle çok yeseydim eminimki kıyafetlerimin içine giremezdim heralde ama kararlıyım yaza kadar devam edicem :) hiç bişey yapmamaktan iyidir o kadar kişide büyük sonuçlar alınmış bende niye olmasınnn :))

canım bünye ile alakalı.. kiminde 10 gün fark eder .. kiminde 21 günde ..kiminde 30 günde.. vücudunun ne kadar toparlanacak olmana da bağlı..

kesinlikle hiç yapmamaktan iyidir.. hem sağlık hem görünüm açısından inanılmaz faydalı.

sabreden derviş,muradına ermiş.

Yaani önümde daha çoook zaman var bırakmak istemiyorum sonra yazın bikiniyi giydiğimde keşke demekte var bu sefer keşke demek istemiyorum :)

Bugün yapamayacağım :/
Üzerimden tır geçmiş gibi yorgunum.
Sınavlar yarın bitiyor. Telafi ederim artık.
İlk kaytarmam

bugun dınlenme gunum :) uzun zamandır callan yapan arkadslar var onlara fıkrı olan herkese soruyorum benım superde 20 gunum oldu farklar var bellı oluyo ama soyle bısey sormak ıstıyorum ben oldukca kalın bacaklı kalcalı bı bayanım bacagım kalınlıgı 64 kalca genıslıgımde 106 falandı sımdı bu kadar kalın bacaklı ve kalcası oldukca buyuk olan benım dahada fark eder mı yanı bacaklarım mesala 55 kadar ıncelır mı kalcam 100 altına dusermı sızce sonucta callan sıkılasma sporu ne kadar bı sıkılasma olur kı okadar sıkılasma olur mu sızce yoks cok mu sey ıstıyrum bazı arkadslar callan sureklı olarak devam edıldıgı zaman hep bı ıncelme olur falan demıstı ama sankı artık bı ıncelme olmıcakmıs gıbı hssedıyorumbana oyle gelıyo yanı skı

canım seninle bacak ve kalca oranlarımız aynı hemen hemen

peki suan kac ölcülerin hiç mi değişme olmadı? :44::44::44:ekstra kalça ve bacak hareketleri ile incelir diye düsünüyorum ben

Cnm benim seninle ölçülerimiz hemen hemen aynı malesef benimde bacak ölçüm bazen 63 bazende 64 cm çıkıyo kalçam 102 cm olmasına rağmen memnunum dikleşsin kalkık bir popo olsun istiyorum tabi.Call bu konuda gerçekten iyi ama ben nedense istikrar sağlayamıyorum çoğu zaman.Arada yapıyorum fırsat bulabilirsem.Bölgesel egzersizler çok etkili bu konuda.Bide pzt günü leg magıc aldım 3 gündür 5 dk ya yakın yapmaya çalışıyorum ama nasıl çalıştırıyo anlatamam iç bacakları dış bacakları zar zor dayanıyorum.Şimdilik bişey söylemek için erken ama bacaklarımın özelliklede iç bacağımın sertleştiğininde farkındayım.

canım seninle bacak ve kalca oranlarımız aynı hemen hemen

peki suan kac ölcülerin hiç mi değişme olmadı? :44::44::44:ekstra kalça ve bacak hareketleri ile incelir diye düsünüyorum ben

şu an ölçülerim kaç bılmıyorum ama bı kaç gune kadar ölçucem daha dogrusu uye oldugum spor kulubumde uyelıgım bıtıcek bu hafta olculerımı baslangıcta hocama aldırmıstım bı kaç sefer olmasın dıye hep aynı kısı alsın dıye olculerımı hıç olçmedım ben kısacası bı kac gun ıcınde yazacagım olculerımı ama gecen bı ara kendım olcmek ıstedım olçtum bı fark yoktu ben mı yanlıs olçtum bılmıyorum oyuzden hocama ölçturucem goruntu olarak fark var ekstra bacak harektlerı ıllakıı ınceltır zaten spor yapmayı azaltıcagım ıcın callan sonun bı kac hareket daha eklemyı dusunuyorum :)

leg magıc bende çok merak edıyorum almak da ıstıyorum ama tam emın olamıyorum yarar mı yaramaz mı kullandıkca fıkırlerını bızımle paylasırsan çok sevınırım canım ona gore bende dusunurum :) pekı bu sertlesme callandan mı yoksda leg magıc dan mı canım ıstıtrarlı bı sekılde yapıyorum aslında sadece bazen yemegı kaçırıyorum onun dısında genel olarak hep yaptım burdada paylasştım hep zzaten ama bılemıyorum 64 den 55 yada 58 falan dusermı mesala merak edıyorum

bugun 5, saatımı yapıcam bıkıp usanmıcam devam edıcem kararlıyım 10hour olanı yapıyorum 14 gun devam ettıkten sonra hangısıne baslıcam arkadaslar ? buarada ben hıc mola vermedım vermek sartmıkı ?:44::44:

Tabi paylaşırım cnm call her zaman yapmadığım için leg magıc den kaynaklandığını düşünüyorum.Bende yemek konusunda zayıfım anladımki yediklerimize dikkat etmediğimiz sürece sporla vermemiz zor malesef.Ben daha önce gençlik yıllarımda sporla bile hızlı sonuç alırken şimdi çok zor.Ben de şu bacağımı 60 cm den aşağı düştüğünü görecekmiyim acaba diyorum şimdiye kadar 60 a bile düştüğünü görmedim henüz ama mücadeleye devam.

İlceltmeye yönelik bir şeyler de yaptıktan sonra neden olmasın ki :)
Ama ben de senin gibi hissediyorum. Sanki boğazımı tutmadan daha da incelmez gibi.
İncelme durursa artık boğazı tutmamız gerekecek :)

14 gün az. Hareketleri iyice anlamadan bir üste geçmen zorlar. En az 21 gün.
6 gün yapıp 1 gün dinlenmen lazım.

leg magıc la ılgılı dusuncelerını beklıyorum ozaman canım:) aynen ole dıkkat etmek sart ugrasıyorum aslında edıyorumda ama ıpın ucu haftada ıkı üç kez kacıyo işte ama bnımde aynen ole 60 dusucek mı acaba su aralar aklımda hep bu soru zaten callanda olsa bıle ne kadar olur bakalım artık gorucez :)

İlceltmeye yönelik bir şeyler de yaptıktan sonra neden olmasın ki :)
Ama ben de senin gibi hissediyorum. Sanki boğazımı tutmadan daha da incelmez gibi.
İncelme durursa artık boğazı tutmamız gerekecek :)

ınceltmeye yonelık bazı ek şeylerde eklemyı dusunuyorum bu sabah arkadasımla gorustuk sankı bıraz daha gıtmıs en son gorustukten sonra en sonda herhalde 20 gun once falandı gorusmustuk bu sabah da bıraz daha gıtmıs ıncelmıs sankı yıne dedı :) ahh bu bogazımız ah hep ondan gelıyo basımıza zatn bunlar ama gel gor kı hala tutamıyoruz ama bole olmaz tutmak sart ya

14 gün az. Hareketleri iyice anlamadan bir üste geçmen zorlar. En az 21 gün.
6 gün yapıp 1 gün dinlenmen lazım.

tamam canım 21 gun yapıyım . bugunde yapıp yarın dınlenıyım ozaman cok tesekkur ederım dıyette yapıyorum ınsallah bıseyle degısır :18::18:

tamam canım 21 gun yapıyım . bugunde yapıp yarın dınlenıyım ozaman cok tesekkur ederım dıyette yapıyorum ınsallah bıseyle degısır :18::18:

Diyet yapabilmen ne güzel. Keşke ben de becerebilsem

Sabırla devam et. Mutlaka alacaksın sonuçları.
Kolay gelsin

Sınavlar bitince kuş gibi hafifledim Süper 12. saat tamam.
Herkes ölçülerini yazmış. Calla başlamadan önce ölçü almıştım. Süper bitince paylaşacağım ben de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…