Callanetics Egzersizleri

evet canım aynen ole yere uzanarak yaptıgı bel hareketlerı:) bacagını sopaya koydugu harektlerde belı cok fazla calıstırdıgını sanmıyorum ordakı amaç bacagı acmak kası uzatmak yaperkende hıssedersın bacagın acır yanı benım ole oluyo bacgım acıyo belde bsey hıssetmıyorum :)

evet kızlar 35 dakıka yuruyus 20 dakıka bısıklet ve 20 gun super callanda yaptım :) bu arada kızlar callanın sonuna ıç bacak için spuat varya işte onuda ekledım bırazda ondan yapıyorum sonunda :)

ben bugun 3, saatımdeyım ılk ındırdıgım 10 hours olan vıdeoyu yapıyorum ınsallah fayda eder heryerım dayak yemısım gıbı acıyo ama ınanıyorum degecek .. sadece vıdeonun ıcersındekı popo hareketı varya sag kalcanın ustune oturup solu kaldırma onu anlayamadım yada yapamıyorum kasılma hıssedıceksınız dıyo callan teyze ama ben hıcbıse hıssetmıyorum malesef 3 gundurde karbnhdrat dıetı yapıyorum 15 gun sonra ne gıbı degısımler olacak cok merak edıyorum.

ve tecrubelı arkadaslarımdan bılgı ıstıyorum bıraktıgımızda mesela 2 ay yaptım bıraktım yada sadece haftada 1 yapıyorum sarkma yada vucutta eskıye doner bı hal olurmukı kızlar o en fenası cunku:18:
hepınıze ıyı gecelerr

ağrıların 3 gün içinde geçer, merak etme..
hangi sporu yaparsan yap bıraktığında mutlaka geriye dönüşler olur ama asla eskisinden kötü olmazsın... o davul gibi şişen kişiler cardio yapıyorlar ve ona uygun beslenyorlar cardioyu bırakınca beslenme alışkanlıklarını değiştiremedikleri için de çok kilo alıp kötü görünüyorlar bunda sporun bi suçu yok.
calla gelince, istediğin ölçüye kavuşunca günde 15dk koruma programı var ona devam etmelisin yada haftada 1-2 gün şuankini yapmakda olabilir...
kalça hareketine gelince türkçe videodan yapıyorsan aynen orda anlattığı şekle gelmeye çalış, pelvisi kaldırmak zamanla öğrenilecek bişey ama kalçayı sıkmaya ve başlangıçtaki şekli koruyarak incelmesini istediğin yere odaklanırsan zamanla daha yi yaparsın, mümkünse ayna karşısında yap, kitapdaki resim ve açıklamalarada bakmanda fayda var. sanırım kitap dublajlı video ile birlikte iniyordur hala...

Son düzenleme:
Dün koşuşturmayla geçti. Geceye kadar yaparım diyordum ama vakit olmadı. Ben de dinleme günüm yaptım. Yine gününü geçirmişim zaten :) Yarınki sınav beni bitirecek. Bütün gün ona çalışacağım. Artık geceye kadar yapacağım callı ama bacağım sızlıyor anlamadım niye olduğunu dün de yapmadım Yürüyemiyorum neredeyse o kadar kötü

canım çok gecmiş olsun farkında olmadan zorlamış olabilirsin geçen hafta bende öyle oldu. bilirim :26::26: çok feci oluyor

canım çok gecmiş olsun farkında olmadan zorlamış olabilirsin geçen hafta bende öyle oldu. bilirim :26::26: çok feci oluyor

Sağol canım. Büyük ihtimal dün hızlı hızlı yürürken zorladım. Bunun dışında call haftada 2 gün mutlaka ağrı yapıyor. Esnemede fazla açıyorum bacağımı. Yaparken zorlanmasam da sonradan çıkıyor
Bu arada sen de bırakma bir daha Gayet güzel gidiyordun.

aman dikkat et canım.
bu arada sınavlarında başarılar
Evet canım bırakmayacagım. bacagımı incitince bıraktım aradan bir hafta gecti resmen. dün basladım. saldım kendimi cok. diyete de basladım tam gaz gitcem call teyzemle

geçmiş olsun canım...

ben hala başlayamadım.. ilk 10 saatlik videoyu indirdim aslında. ama usb belleğe attım onu da yanıma almayı unutuyorum sonra evde dizi oluyor falan.. bahane çok... bir başlayabilsem

Süper 11. saatimi de yaptım rahatladım :) Bacağım şükür rahatsız etmedi de yapabildim.
Şimdi hemen akşam için yemek yapıp dersin başına dönmem lazım.
Yarın 2 sınavım varmış yeni fark ettim:18:

merhaba ben bu egzersizlerin kitabını ya da vidyosunu istiyorum lütfen gönderebilirmisiniz banada?

günaydın kızlar

bu sabah işe gitmeden 3/21 yaptımm. ve kalça için ek hareketler. şuan çok zindeyim. cidden spor yapmakla yapmamak bünyede çok fark ediyor.

--

bu arada call teyzemiz sağ olsaydı beni görseydi gözleri yaşarırdı benim gibi istikrarlı istikrarsız öğrencisi olduğu için bırakıp devamlı başlayan arsız öğrenci

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…