Callanetics Egzersizleri

dizi yere doğru canım.

Darısı başıma, 10 lu rakamları görsem razıyım valla. Artık yapmak istiyorum, bırakmamak istiyorum, istikrarlı olmak istiyorum

Teşekkür ederim canım. Bugüne kadar aralıksız yaptığım tek egzersiz programı bu oldu :) Yaptıkça öyle bir alışıyor ve bağlanıyorsun ki. Sonuçları erken almanın da etkisi büyüktür tabi. Eminim sen de yaptıkça hiç bırakmak istemeyeceksin.

Hey maşallah :) değişiklik en çok hangi bölgende oldu ?

Bu arada youtube'da am ve pm varmış isteyen ordan izleyip ,yapabilir.

Teşekkürler Normale ek olarak Süperdeki kalça hareketlerini yaptığım için değişiklik en çok bacaklarımda ve kalçamda oldu. Özellikle üst bacağım inanılmaz inceldi. Şekli düzgünleşti. Kalçam ve basenim küçüldü. Karnım olmadığı için o bölgeye ağırlık vermedim. Hatta 50de bırakıyorum karın hareketlerini ama kalçada son zamanlarda 150ye kadar çıktım. Düzenli yaptıktan sonra sonuç almamak imkansız.

Ah bide ben bağlanabilsem bu callan teyzeye.Bravo sana ben en son bayramdan önce başlamıştım tam alışacakken tatil girdi gezme tozma vss yapamadım.Bugün tekrar baştan başlıyorum akşama yapıcam.Benimde üst bacağımla basenlerim incelse daha da başka bişey istemiyorum.

ekim34 nihayet pistlerdesin umarım bırakmazsın.

bende bayramda cozuttum ya ve de yapamadım

dün de bütün gün sersem gibi yattım evde üzerimde bir halsizlik var iş yerinde bile zor duruyorum.

bu akşam sil baştan başlayacagım artık. ve diyet yapmaya karar verdim. yoksa zor vercem ben bu kiloları düğüne dek.

--

busean tebrik ederim süperdeki hangi kalça hareketlerini ekledin ?

düğüne 31 gün kaldı
ben daha 2 deyim
bayram beni mafetti zaten, keşke evde otursaydım da sabah akşam call teyzeyle olaydım dedim resmen.

evler arası bayramlaşırken yürüme hareketleri ile bacak ve kalça ,
el öpme hareketleri ile kollarımı,
yeni gelin sırıtması ve dik duruşu ile boyun sırt ve yüz kaslarımı kullandığımı düşünüyorum

Şimdilik basenlerim duruyor ama küçülme var belli oluyor. Bende ilk giden üst bacak oldu zaten. Bir süre devam etmek lazım. Farkı görünce bırakmak istemezsin. Topice devamlı uğra. Birlikte yapmak daha motive edici oluyor.

Teşekkür ederim :) Kalça bölümündeki hareketlerin hepsini yapıyorum canım.

:))) Yaramaz çocuk gibi adım çıktı hee, haklısınız yani bi dikiş tutturamadım ama bu imajı silmem lazım artık,
bu akşam 3. yapıcam inşallah. :))

Sen de başla canım, artık önümüzde uzuun süre bayram yok, tatil de olmaz havalar kötü, totomuzu sıkıp yapmamız gerek, başka yolu yok

Ay alemsin canım.
Boşlaman kötü olmuş ama yine de vaktin var.
20 gün bile yapsan eminim fark edecektir.

Çok tatlısın, 31 gün az zaman değil be güzelim, mutlaka farkeder, akıl vermekte üstüme yok ama icraata gelince sıfır :))

Polyanna durumuna da bayıldım :) yeni gelin sırıtması ve dik duruşu deyip geçme, öenmli hareketler bunlar.

:13::13:
sende bendensin :13:

bu akşam 3. yü yapalım bariiiii
yarın biri bizim ifademizi alsın

alemsizniz siz yahuu

ben de cene kaslarımı cok geliştirdimmm aaaaaaaaaa düğüne de az kaldı deyip beni bastan asagı süzenlere inat cikolata yemekten cene kaslarım bayagı kuvvetlendi yani

ocak ortasına kadar 15 kg vermem gerek. yoksa fıcı gelinlik diktirmek zorunda kalcam

ee napayım böyle avutuyorum kendimi

bu akşam kaçmak yok. yapacağım

:13::13:
sende bendensin :13:

bu akşam 3. yü yapalım bariiiii
yarın biri bizim ifademizi alsın

Evet canım sorma :) Bu akşam 3. yü yapalım, bizim başımıza bi sorgu meleği şart zaten :) Anlaşalım şimdi, artık bırakmak yok, senin düğünün şerefine sıkı tutalım işi

Canım benim, sen de epey geliştirmişsin kaslarını, tebrikler

Pudracım benim, herkangi bir sağlık sorunun yoksa eğer ve Ocak a kadar vermek zorunda isen ve böyle olmak istemiyorsan
o zaman şu dukan kitabını okusana be kuzum. Yapmak zorunda değilsin ki bir oku, aklına yatarsa başla. Benim de bu zamana kadar istikrarlı yaptığım tek diyet dukan :))

arkadaslar linkler yenilendimi ???
varmi bilgisi olan ??
tskler arkadaslar, herkese kolay gelsin

benim bildiğim sağlık sorunum yook bildiğim kadarıyla.

dukanı biraz inceledim ama meyve yoktu sanırım onda ben meyvesiz nasıl yapcam bir de hergün yemek tarifi mi vardı dukanda? calısıyom eve gidince annem ne yaptysa ondan yiyiom. ama artık pes edip baslıcam gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…