Callanetics Egzersizleri

görünüş olarak bı fark var kendımde hıssedıyorum bunu cevremden bazı kişilerde ama az önce ölçtüm bacagımı bı degısım yok ölçüde acaba psıkolojık olarak falan mı ınceldıgını hıssedıyorum falan dıye dusunmeye basladım nıye bole olmus anlamadım bırakmayı dusunmuyorum devam edıcem ama bugun yapamıcam malesef ama yarın devam edıcem tabı ınsallah ama ölçünün degişmedıgını gorunce ıster ıstemez bı moralım bozuldu bı keyfım kaçtı ya :KK43::KK43::KK43:

Merhaba arkadaşlar,
İlk mesajdan beri okumaya başladım ama çok zor oldu 100lerde atlaya atlaya geldim. Tam benim gibi egzersiz yapamayan yürüyemeyen içi ideal! Yayınlanan linklerden indireceğim, bugün ducana da başladım. Valla rakamlarımı sizinle paylaşmaktan gurur duyacağım inşallah..
Hepimize bol şans:)
aslı

merhaba bayanlar :KK16: tüm sayfaları okuyamadım ama ilk sayfaya baktım + videoları inceliyorum.
son 3 yıldır walk at home yapıyorum ama düzenli değil.
yaptığım dönemde inceliyorum ama yapmadığımda geri şişiyorum sanki.
belim ve üst bacaklarım incelsin istiyorum.
eminim ki cevaplanmıştır ama her sayfayı okuyamadım :26:
bu egzersizler ihtiyacımı karşılar mı?
ve walk at home'daki gibi bırakınca geri şişer miyim?

walk at home leslienin videoları değilmi? onlar cardio kilo verdirir, call sıkılaştırır. leslie ile kilo vermiyor musun? bırakınca geri mi alıyorsun?
hangi sporu yaparsan yap bırakınca tekrar eskiye doğru bir dönüş, gevşeme olur.
call kısa sürede bel, kalça, bacak, karın da incelme, duruşta düzelme sağlar. istediğin ölçüye gelince 15dk koruma programı yada bu videoyu haftada 1-2 defa yapaya devam etmen gerekir yoksa bir kaç ay içinde aynadaki halinden hoşlanmamaya başlıyorsun..

görünüş olarak bı fark var kendımde hıssedıyorum bunu cevremden bazı kişilerde ama az önce ölçtüm bacagımı bı degısım yok ölçüde acaba psıkolojık olarak falan mı ınceldıgını hıssedıyorum falan dıye dusunmeye basladım nıye bole olmus anlamadım bırakmayı dusunmuyorum devam edıcem ama bugun yapamıcam malesef ama yarın devam edıcem tabı ınsallah ama ölçünün degişmedıgını gorunce ıster ıstemez bı moralım bozuldu bı keyfım kaçtı ya :KK43::KK43::KK43:
canım kaç seansdır aynısın en başından beri hiç değişmemiş olamazsın.
ölçünün aynı kalması değişme olmadığı anlamına gelmiyor. geçen sene bunu şaşkınlıkla yazmıştım:)) kalçamı hep en geniş yerinden en alt hizadan ölçüyordum bisüredir incelme yoktu ama kıyafetler bol geliyordu, bi süre sonra farkettim ki kalçamın en geniş yeri bayaa bi yukardaydı artık ben hiç kalkmasını beklemediğimden dikkatte etmemiştim, ozaman hep cmlere odaklanmıştım:))
şöyle düşün kalçan bu parantezler gibi olabilir [ ( < hepsinde de ölçünce aynı rakamı bulabilirsin ama aynı alanı doldurmazlar ve aynı görünmezler...

Merhaba arkadaşlar,
İlk mesajdan beri okumaya başladım ama çok zor oldu 100lerde atlaya atlaya geldim. Tam benim gibi egzersiz yapamayan yürüyemeyen içi ideal! Yayınlanan linklerden indireceğim, bugün ducana da başladım. Valla rakamlarımı sizinle paylaşmaktan gurur duyacağım inşallah..
aslı
hoşgeldin canım:))

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar,
aslı

Dukan yerine alkali diyetini bir araştırırmısın?Bana çok daha sağlıklı geldi.Şu linktende bakabilirsin.Böyle bir kaç topik var

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-yontemleri-deneyimlerimiz/548706-alkali-diyeti.html

walk at home leslienin videoları değilmi? onlar cardio kilo verdirir, call sıkılaştırır. leslie ile kilo vermiyor musun? bırakınca geri mi alıyorsun?
hangi sporu yaparsan yap bırakınca tekrar eskiye doğru bir dönüş, gevşeme olur.
call kısa sürede bel, kalça, bacak, karın da incelme, duruşta düzelme sağlar. istediğin ölçüye gelince 15dk koruma programı yada bu videoyu haftada 1-2 defa yapaya devam etmen gerekir yoksa bir kaç ay içinde aynadaki halinden hoşlanmamaya başlıyorsun..

evet leslie videoları.
kilo veriyorum ama çok yavaş.
zaten günde 1 mil leslie yapıyorum, belki de o yüzden.
kilo vermekten çok bacaklarda incelme gözlemliyorum leslie ile.
ama misal regl'ken bırakıyorum.
yeniden başlamak da zor geliyor.
bir kaç ay sporsuz takılıyorum.
şişince yine başlıyorum.
kısır döngüm bu şekilde.

koruma programlarından haberim yoktu.:26:
teşekkürlerEn Büyük TÜRKİYE

Jeyloo çok teşekkür ederim, ilk linki sorunsuz indiridim, çalıştırdım ama geç olduğu için bsn çslışms yspsmsdım:KK43:
Hepinize çok teşekkür ederim, eminim 21 gün sonra daha çok teşşekkü edeceğim:)
sevgiler
Aslı

kizlar regl ken call yapmaya devam ediyo musunuz?
bayramda yapamadim jiç bugun tekrar basliicaktim regl oldum:26:
agrim hafif , yapmayi deniicem.
bu arada cardio ve evolutionu denedim, normal call da daha iyi hissediyorum kaslarin calistigini,
normale devam edicem yaa.
Ama bir yandan da bugun bir istede okuduguma göre, surekli ayni hareketi yapmak zamanla fayda vermemeye basliyomus napicagmi bilemedm

kizlar regl ken call yapmaya devam ediyo musunuz?
bayramda yapamadim jiç bugun tekrar basliicaktim regl oldum:26:
agrim hafif , yapmayi deniicem.
bu arada cardio ve evolutionu denedim, normal call da daha iyi hissediyorum kaslarin calistigini,
normale devam edicem yaa.
Ama bir yandan da bugun bir istede okuduguma göre, surekli ayni hareketi yapmak zamanla fayda vermemeye basliyomus napicagmi bilemedm

ilk 2 gün zor geliyor çok halsiz değilsem yapmaya çalışıyorum en azından karın hareketlerinin sonuna kadar olan kısmı ve esnemeyi yapmaya çalışıyorum, spor iyi geliyor, ağrım azalıyor reglin süresi ve miktarı da azalıyor tabii bu bana özel bi şey de olabilir çünkü bazıları arttırıyor diyor...
fayda etmemeye başlayacak kadar uzun süre (yani bayaa bi uzun süre) ve düzende yapmak pek olası görünmüyor canım, bu topickdekiler max 2-3 ay yapıp bırakıyor, 2-3 ay sonra tekrar başlıyor, en istikrarlı giden bendim, ocakta başlayalı 2 sene olacak, bende haftada 2-3-4 kafama göre yapıyorum, hala etkisini görüyorum, tabii yine saldım o ayrı :KK43:( etki etmemeye başlarsa hemen farkedersin ve değiştirirsin zaten..

599 sayfadaki linkleri indirmisdim, biraz ara verdim bugün acamadim sorun mu vardi linklerde acaba , ne oldugunu bilen varmi?
Tekrar indirecegim :KK43:

Önceki sayfalarda ben de söylemiştim :/ linkler ölmüş abicim birisi el atsın diye ,ama kimse tınlamadı :KK14:

Hanımlar,
açılmayan, artık işe yaramayan linkler olduğunu topikte yazarsanız kaynar, yönetime bildirim yapın:KK34:
Bu arada 599. sayfadaki linkler gidik olduğundan yanıltıcı olmasın diye silindi, sizlerde taze taze link varsa koyabilirsiniz:KK14:

Merhabalar,

Umarım hepinizin bayramları iyi geçmiştir.

Ben sanırım bayramda azıcık ipin ucunu kaçırınca o gelmeyen ilham geldi (pudracım duyurulur :KK34:) kilo almaktan korkup pazar akşamı başladım callan a.:nazar: (kendime nazar değdirmiyim)
Bu akşam 3. yü yapıcam inşallah :emir_bebek:

Bu arada 57 yaşında vücut şampiyonu olan bir baayan var, (vücudu cidden güzel ama o yaşa göre :)) dün bütün kanallarda çıktı callan ın 2 hareketini gösterdi. Armut popodan şeftaliye dönüşüm takmış adını da :)

Sevgili nnnyyy, en tecrübelimiz olarak sana sormak istiyorum. Bu callan ın en sevdiği esneme hareketi var ya, yerde yatatak bacağı diğer yana doğru yere değdirmeye çalıştığımız harekette büküp bacağımızı yere doğru mu yoksa parmak ucumuza doğru mu esneteceğiz? Defalarca izledim ama o kadar yavaş yapıyorlar ki bir türlü emin olamadım. Yazarsan çok sevinirim. Teşekkür ederim. :KK19:

Merhabalar,

Umarım hepinizin bayramları iyi geçmiştir.

Ben sanırım bayramda azıcık ipin ucunu kaçırınca o gelmeyen ilham geldi (pudracım duyurulur :KK34:) kilo almaktan korkup pazar akşamı başladım callan a.:nazar: (kendime nazar değdirmiyim)
Bu akşam 3. yü yapıcam inşallah :emir_bebek:

Bu arada 57 yaşında vücut şampiyonu olan bir baayan var, (vücudu cidden güzel ama o yaşa göre :)) dün bütün kanallarda çıktı callan ın 2 hareketini gösterdi. Armut popodan şeftaliye dönüşüm takmış adını da :)

Sevgili nnnyyy, en tecrübelimiz olarak sana sormak istiyorum. Bu callan ın en sevdiği esneme hareketi var ya, yerde yatatak bacağı diğer yana doğru yere değdirmeye çalıştığımız harekette büküp bacağımızı yere doğru mu yoksa parmak ucumuza doğru mu esneteceğiz? Defalarca izledim ama o kadar yavaş yapıyorlar ki bir türlü emin olamadım. Yazarsan çok sevinirim. Teşekkür ederim. :KK19:

ekimmm sen taş gibi hatun oldun deseneeee :)) bi de callene de devam edersen...huuuuvvv :)))
ben de başladım dün ilk günüm..sanırım 21 gün yapılıyo..anlamadım o kısmı biraz daha arastırıyım..

sen kafana estikçe mi yapıyosun :)))

ekimmm sen taş gibi hatun oldun deseneeee :)) bi de callene de devam edersen...huuuuvvv :)))
ben de başladım dün ilk günüm..sanırım 21 gün yapılıyo..anlamadım o kısmı biraz daha arastırıyım..

sen kafana estikçe mi yapıyosun :)))

Canım çekirgem :) ben daha önce 2 defa başlamaya niyetlendim ama 4 er defa yapıp ara vermek zorunda kaldım. 10 günde 10 yaş gençleş diyor videoda ama 19. saatten de bahsediyor. Buradaki üstatlarımızdan öğrendiğim kadarıyla 6 gün yapıp 7. gün dinlenme şeklinde 21 defa yapılması gerekiyor. Hareketleri kolayca yapmaya başladıkça da daha sonraki versiyonlara geçiliyor ama ben henüz 1 gün ara verme aşamasına bile gelemedim:KK1: ama bu defa kararlıyım, Allah izin verirse sürekli yapmayı düşünüyorum çünkü daha önceki seferlerde 4 günde bile midemin, bacaklarımın sıkılaştığını gördüm.

Yani kafama estikçe yapmayıp her gün yapmaya çalışacağım. Bu konuda da sen beni sıkıştırabilirsin mesela :KK34:

Canım çekirgem :) ben daha önce 2 defa başlamaya niyetlendim ama 4 er defa yapıp ara vermek zorunda kaldım. 10 günde 10 yaş gençleş diyor videoda ama 19. saatten de bahsediyor. Buradaki üstatlarımızdan öğrendiğim kadarıyla 6 gün yapıp 7. gün dinlenme şeklinde 21 defa yapılması gerekiyor. Hareketleri kolayca yapmaya başladıkça da daha sonraki versiyonlara geçiliyor ama ben henüz 1 gün ara verme aşamasına bile gelemedim:KK1: ama bu defa kararlıyım, Allah izin verirse sürekli yapmayı düşünüyorum çünkü daha önceki seferlerde 4 günde bile midemin, bacaklarımın sıkılaştığını gördüm.

Yani kafama estikçe yapmayıp her gün yapmaya çalışacağım. Bu konuda da sen beni sıkıştırabilirsin mesela :KK34:

tamam birlikte düzenli yapalım o zaman :)ben dün bu nası bişey miş bi izliyim sonra yaparım diye niyetlendim bi baktım kendimi callen ablanın kollarına bırakmışımm :)

popom ve bacaklarımla ilgili sıkıntıdan da kurtulursam tamamdır..kendimi süper fit hissediyorum..belim taş gibi oldu..çok şükür yarebbimmmmmmmmmm :)))

Merhaba kızlar, 3. kez başlamış biri olarak bugün 7. saatimi tamamladım. Bu sefer tam gaz devam bırakmak yok :KK1:

Buna ek olarak yaklaşık 15 dakikalık Tiffany'nin egzersizlerinden yapıyorum, onlar da çok etkili bence. Şimdiye kadar ölçümlerde yanlışlık yoksa belimden 2 cm, kalçadan 1 cm ve de 1.5 kilo gitti. :KK16:

Ama benim callan biraz erken bitiyor yani önceden 45 dk şimdilerde ise yarım saatte. Bu normal mi?

Merhaba kızlar, 3. kez başlamış biri olarak bugün 7. saatimi tamamladım. Bu sefer tam gaz devam bırakmak yok :KK1:

Buna ek olarak yaklaşık 15 dakikalık Tiffany'nin egzersizlerinden yapıyorum, onlar da çok etkili bence. Şimdiye kadar ölçümlerde yanlışlık yoksa belimden 2 cm, kalçadan 1 cm ve de 1.5 kilo gitti. :KK16:

Ama benim callan biraz erken bitiyor yani önceden 45 dk şimdilerde ise yarım saatte. Bu normal mi?

ben de duydum ilerledikçe daha erken sürede bittiğini..artık çoğu hareketi ezberlediğin için..o nasıldı yaa diye bakmadan yapabiliyosun ve kısa sürüyo..bence normal :)

tamam birlikte düzenli yapalım o zaman :)ben dün bu nası bişey miş bi izliyim sonra yaparım diye niyetlendim bi baktım kendimi callen ablanın kollarına bırakmışımm :)

popom ve bacaklarımla ilgili sıkıntıdan da kurtulursam tamamdır..kendimi süper fit hissediyorum..belim taş gibi oldu..çok şükür yarebbimmmmmmmmmm :)))

Anlaştık o zaman çıtırım :)

İlkini insan meraktan yapıyor, sonra ne var sonra ne var diye ama en zoru 2. yapılış bence :) başına ne geleceğini biliyorsun. 3. de alışmış oluyorsun, 4. de çok daha rahat yapıyorsun hepsini, 5. de aslında en rahat yapacağın aşamaya geliyorsun ama işte ben hep her seferinde en zorları yapıp yapıp bıraktım artık bırakmaya niyetim yok :))

Ne güzel, sen gençsin yavru, sen daha çabuk sonuç alırsın zaten, ben 2 gündür yapıyorum ya, sırtımdaki kaslar bile ağrıyor, callan dan başka buraları çalıştıran varsa gelsin yanıma :KK1:

Merhaba canım,

İşte bencen bir tane daha :) Ben de 3. defa başladım, 3. defa yapıcam akşam, umarım senin gibi 7. yi de görürüm ama bu defa kararlıyım. Tiffany ye baktım oldukça eğlenceli ama şimdi callan yapsam şükredicem, gözümü korkutmayım, yavaş yavaş :)

Merhaba canım,

İşte bencen bir tane daha :) Ben de 3. defa başladım, 3. defa yapıcam akşam, umarım senin gibi 7. yi de görürüm ama bu defa kararlıyım. Tiffany ye baktım oldukça eğlenceli ama şimdi callan yapsam şükredicem, gözümü korkutmayım, yavaş yavaş :)

ekimm cok tatlısın yaa :) seni çook sevdim ben :)
enerjin bilgasayrdan fırlayıp geliyo valla...bi de hastaymışsın kuzum benim geçmişler olsun..nazar değmiştir sana hatunnnn..doktora git ihmal etme :KK43:

ekimm cok tatlısın yaa :) seni çook sevdim ben :)
enerjin bilgasayrdan fırlayıp geliyo valla...bi de hastaymışsın kuzum benim geçmişler olsun..nazar değmiştir sana hatunnnn..doktora git ihmal etme :KK43:

Canım benim, ben de seni çok sevdim. :KK19: Evet, yarın doktora gideyim bakalım ne diyecek.

Merhaba canım,

Evet ben de yeni yeni başladım Tiffany videolarına :) 5 dk bile var, zaman almadığı için yapılabilir yani çok eğlenceli :)

X