Callanetics Egzersizleri

Son düzenleme:
Offf kızlar son 2-3 gündür Bodrumdaydım oradaki hatunları görünce iyice gaza geldim Bu sefer yarım yamalak yapmadan ,adam akıllı devam edeceğim .

En baştan başlıyorum 1 bitti .

Şu an :
Göbek :71
Üst bacak :52.50 .

Hedef :

Göbek :60
Üst bacak :45 .

Bunu da 1. günden itibaren yapmaya başlıyorum :) Hadi hayırlısı.
http://www.youtube.com/user/burcuv

Son düzenleme:
Ben döndüm Bayramda çok boş kalmış burası :)
Benim de internete girebileceğim bir yer yoktu yazamadım.
Dün ve bugün yollardaydım. Call yapamadım 2 gün
25/28

kızlar yazamadan geçemıcem çok bostu çok sessızdı buralar sızsız bı ben bıde nurtencım kalmıstık valla neyse dondunuz artık hepınız hosgeldınız:):)

Pilatesimi de yaptım arkadaşlar :) birazdan twist ve sopa çevirme hareketlerimi de yapacağım
6 ay içinde belim 60 cm olur mu ki

selam kızlar

bayramda ben beni mafettim artık aglanmamın da faydası yok pişman olmamım da. ipin ucunu kacırdım .kesin kilo almısımdır. :44:call da yapamadım.

yarın silbaştan yapmaya devam

599 sayfadaki linkleri indirmisdim, biraz ara verdim bugün acamadim sorun mu vardi linklerde acaba , ne oldugunu bilen varmi?
Tekrar indirecegim

Önceki sayfalarda ben de söylemiştim :/ linkler ölmüş abicim birisi el atsın diye ,ama kimse tınlamadı

Bence biri el atmis, hem daha cabuk iniyor hem aciliyor, allah razi olsun, tskler.

merhaba, ögrenmek istedigim sizler hangi programi uyguluyorsunuz. bir saatlik programi haftada bir ara vermek sarti ile her gun mu yapiyorsunuz? Ayrica videoda gordugum kadariyla, esnetme hareketleri icin bar ustune koymak gerekiyor bacagi. siz evinizde bunu nasil uyguluyorsunuz?

herkese kolay gelsin,

10 saatte 10 yaş gençleş videosu yeni başlayanlar için. 6 gün yapıp 1 gün ara veriyorsun. Sandalye masa gibi yüksekliği olan yerler de bar görevi görür.

merhaba bayanlar tüm sayfaları okuyamadım ama ilk sayfaya baktım + videoları inceliyorum.
son 3 yıldır walk at home yapıyorum ama düzenli değil.
yaptığım dönemde inceliyorum ama yapmadığımda geri şişiyorum sanki.
belim ve üst bacaklarım incelsin istiyorum.
eminim ki cevaplanmıştır ama her sayfayı okuyamadım :26:
bu egzersizler ihtiyacımı karşılar mı?
ve walk at home'daki gibi bırakınca geri şişer miyim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…