Callanetics Egzersizleri

Bilemedim ki canım :26: Ya dediğin gibi alıştığım için öyle oldu ya da süper call daha zor. Yarın da süperi yapacağım sırf merak ettiğim için. Evoyu çok mu büyüttüm gözümde anlamadım ki
Sen bisiklet yapıyorsun ben de bir köşede duran stepperımı çıkardım. Bayram dönüşü kullanmaya başlayacağım. Stepper bacak basen konusunda işe yarıyor mu acaba, biliyor musun sen?

kizlar callenetics yaparak durus bozukluklari duzelen , boyu uzayan var mi?

Canım boy olarak bilemem ama ben kendi adıma duruşu düzelttiğini söyleyebilirim. Ayrıca vücudumun değiştiğini gördükçe kendime güvenim arttı. Güvenle yürümek de bir başka oluyor tabi

kizlar callenetics yaparak durus bozukluklari duzelen , boyu uzayan var mi?

evet canım duruşu düzeltiyor, birazda uzama var tabii.. mesela 3. hareketi sağa doğru belini esnetince aynada bir bak iki omuz arasında ciddi fark oluyor, aynısıs bacak esnetmelerden de oluyor...

zorluk hareketi nasıl yaptığınla ilgili birazda, daha çok sıkarsan, pelvisi daha çok kaldırırsan daha fazla zorlanırsın.
evo da 3. seviyedeki bayanı takip ederken dediği gibi pelvisi vs.. doğru pozisyon alırsan çokda kolay olmamalı.
bence 2. seviyesi klasik call zorluğunda ama 3. seviye süperden daha kolay, süper olsa olsa 4. seviye olur..

Çoğunlukla 3. seviyede yaptım ama dediğin gibi biraz daha sıkabilirdim galiba. Bugün de süperi deneyip hangisini yapacağıma karar vereceğim. Gerçi önce de dediğim gibi süperden ek hareketler yaptığım için evo istemiştim ama bakalım.

bende istiyorummmmmmm

canım napayım oyalanmakta üstüm yok bununla idare ettim

Canlarım dün cevap verecekken koptum, ben gelene kadar da zaten kaynak cevap vermiş.

Callan ın fotolarıydı bahsettiklerim, gumushumm gönderdi bana maille, yazmış zaten isteyene gönderiyor sağolsun. :)

Sağol canım

Kızlar, hepinizin Kurban Bayramı ve Cumhuriyet Bayramınızı kutluyor, sağlık, mutluluk ve çıtırlıkla nice bayramlar diliyorum.

call cıtırları Kurban Bayramı ve Cumhuriyet Bayramınızı kutluyor, sağlık, mutluluk ve huzur dolu ve ve ve fit günler diliyorum

busean bu arada sana yazacaktım. bende de stepper var. gecen yıl cok etkisini gördüm. haftanın 3 günü 10ar dk yaptım. fazlası kas yapar diye. kalçamı inanılmaz toparladı.

şimdi yine basladım. aslında günde 5 dk ayırsak neler olcak da zor geliyo :26: ama artık gelmeyecek

Süperi yaptım bugün. Yaptığım call ile pek fark yokmuş gerçekten ama evodan da çok farklı değil. Sadece süper call evoya göre daha çok call ruhu veriyor :) Karın hareketlerinde zorlandım bir tek. O da karnı hiç tam sayıda yapmadığım için olabilir. Süperi daha çok sevdim. Bayram dönüşü süper yapacağım.

Evet süperiz biz Allah öldürmesin bu spor aşkımızı
Ben de kas yapmasından korkuyorum ama az yaparsak olmaz herhalde :)

Bu arada ben de herkese iyi bayramlar diliyorum
Bayram diye sporu çok boşlamayın. Ete yumulmayın, tatlıyı abartmayın. (Biraz da kendime söylüyorum bunları)

bence yarıyor hemde dıger bısıklettelere gore daha zevklı bence stepper amacı sıkılastırma toparlama canım cıkarmakla en ıyısını yaptın :)

26. gunum callan tamamdır :) kızlar ya bu aralar son bır haftadır ne denını bılmedıgım bı ıştah acılması var bende ya cıldırıcam ne guzel callanımı hıc aksatmıyorum ne olduysa bır haftadır ıştahım acıldı callanım bosa yapıyomus gıbıo gelıyo yemem dıkkat edemıyınce hıc tatlı cıkolata duskunlugum yoktur hıc aramam aklımada gelmez ne olduysa işte dedıgım gıbı bı tatlı ıstegı bı aclık hıssı hep vallahı gerıldım resmen ya dur demem lazım buna ne guzel fark edıyo artık yaptım spor yemem yuzunden yavslama duraksama olmasın ya

27. callanda tamamdır :) kızlar bayram dıye saldınız mı yoksa callanı kımsede ses seda yok :)

kımsede ses seda yok ne oldu callan kardeslerıme bayram yuzunde sallandı galıba bıraz ama ben yazayım yıne bende salmak yok yazmayada 28. gunumde tamamdır yarın tatıl :)

kımsede ses seda yok ne oldu callan kardeslerıme bayram yuzunde sallandı galıba bıraz ama ben yazayım yıne bende salmak yok yazmayada 28. gunumde tamamdır yarın tatıl :)

Bayram nedeniyle forum ölü gibi... Şu hafta bi geçsin de raporu verirler yine...

Bu arada kaç saat yapmayı düşünüyorsun hlymmm :26:

evet forum bomboş :) kaç saat yaparım dıye hiç düsünmedim zaten bana cooookkkk saatler lazım callanı devam edıldıgı surece düzenli bi şekılde tabi hep bi fark oluyomus incelme hep devam edıyomuş yanı az yada çok ama devam edıyomuş öyle okumustum yanı oyuzden bıde ben 14 kılo vardım vucut baya saldı kendı hıc sıkılastırma calışmadım klı verıcem dıye bıde ozellıkle ben kalın bacaklıyım basenlıyım o nedenlı oralr ıncelsın dıye hıc sıkılastırma yapmamıstım ama pek bi işe yaramdı tabı ama çok yumusadı acayıp hemde çok sallanır mesala gercı bıraz fark ettı callandan berı okadar sallanma yok ama daha cok var hala cok yumusak sertleşir daha baya bı ınsallah yanı :)neyse uzun lafın kısası ıstedıgım gıbı olana kadar duruma bakarak tabı hesaplıcam onu ıncelme devam ettıgı surece en az allah nasıp ederse bı terslık olmazsa yaza kadar devam ederım herhalde:) ( anca toparlar:) )

Hıı anladım. :)) Ek egzersizle hızlandırabilirsin aslında... Yani acelen yoksa bilemem tabi...:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…